Jump to content

zimi

Forumowicze
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. nemo223 Z czystej ciekawości. Do czego ci potrzebna taka wiedza? Sprawdzanie zmian algorytmu? Jakby co, to podłączę się do badań.
 2. U mnie też to się zdarza ( różne strony, różne serwisy i różne frazy) Na twoim miejscu nie robiłbym nic nerwowo. Jeżeli już to bym linkował inne podstrony na nowe anchory i poczekał tydzień. Zobacz też jak zachowuje się konkurencja. Jeżeli u nich pozycje też są bardzo dynamiczne, nie rób nic - masz przecież top3 .
 3. Też pomyślałem o chipach i neuroimplantach (Okulary googla chyba się nie sprzedają)
 4. Zanim dodasz do stronę do katalogu, sprawdź "towarzystwo" stron, linków, IP i rodzaju hostingu. Czasem katalogi mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jeżeli twoją stronę linkuje katalog z 20 000 linkami a część linków prowadzi do stron nielubianych przez google to przejdziesz na drugą stronę MOCY ( tę ciemną oczywiście)
 5. Wielki Brat szykuje się do wprowadzenia na rynek swojego SSL i antywirusa. Potem przyjdzie kolej na google - paypall, google - banking i google - szybka pożyczka
 6. Trzeba też pamiętać, że google manipuluje tak samo statystykami jak wynikami wyszukiwania ( płacimy za kliki na podst. GA i google płaci na podstawie swoich statystyk. Statystyki hostingu są dokładne ( nie mają interesu żeby tak nie było) ale uwzględniają dużo nieprzydatnych danych i faktycznie trzeba je umieć "obrobić" Czy google przyznałoby się (źródła ruchu z innych wyszukiwarek) , że ruch z bing rośnie bardzo szybko ? (ceny mają bardzo konkurencyjne) Jest bardzo dużo dobrych wyszukiwarek a w google coraz trudniej jest znaleźć coś ciekawego w top 20 - wszyscy naturalnie wiemy dlaczego
 7. IMHO: poniżej 1000 wyszukiwań. Często frazy między 1000-3000 są najwygodniejsze do pozycjonowania i dają dobrą konwersję. PS: na "niebieskie samochody francuskie XX wiek" będąc top1 będziesz miał 20 klików/ rok czyli prawie nic, chociaż mam frazę < 300, duża konwersja i ok. 30 EUR klik w Adsense. Pierwszy ( zindeksowany) ma największa moc bo jest pierwszy czyli najbardziej atrakcyjny dla wyszukiwarek. Większość stron w sieci ( bez SEO) ma dużo więcej linków wychodzących więc naturalnym jest żeby strony zapleczowe też miały ich więcej. Zależy od domeny: jeżeli domena jest "stara"
 8. Dzięki. Czy możecie polecić jakieś inne staty dla WP?
 9. Powiedzcie czy też nie macie wrażenia, że GA mocno zaniża liczbę kliknięć. Mam sporo fraz w top5 - top10 a kliknięć jest bardzo mało. Wnioskując z liczby wyszukań powinno ich być kilka razy więcej.
 10. Dzięki. Póki co finanse .de bez większych zmian. Wczoraj ok. 17 tej zauważyłem bardzo duże skoki nawet o 20 poz. ale po 2 godzinach wróciło do poprzedniego stanu.
 11. Jakie kraje i jakie branże jeżeli można spytać?
 12. WYKONAM Dedykowane ZAPLECZE: Google.co.uk, Google.de oraz Google.pl Na życzenie udostępniam statystyki ( WMT, GA) wykonanego zaplecza - bez podawania danych klienta OFERTA: 1. min. 1000 linków wychodzących dla pozycjonowanej strony ( różne adresy IP, różne domeny, różne strony) statystyki :ahrefs.com, majestic.com 2. min. 2000 linków do stron zapleczowych - statystyki :ahrefs.com, majestic.com 3. min. 20 domen - PR 2- PR 4 4. wiek domen:max. 2010 rok - archive.org 5. min. 50 pozycjonowanych fraz 6. min. 100 profili Social Media ( Facebook, Twitter, Google + i inne) 7. min. 1000 tek
 13. @ zakręcony Hm... Szkoda. Nie zdążyłem skorzystać
 14. Dziwne, że nie ma jeszcze takiej funkcji. Przecież to bardzo naturalne i intuicyjne.
 15. Active Installs: 800 000+ To przecież jeden z domyślnych szablonów WP. Jest b.popularny i dlatego go zainstalowałem. Wyszedłem z założenia, że jeżeli go używa prawie milion osób to szybko wyłapują błędy i jest sporo ulepszeń/aktualizacji. Pisze o tym bo nie wiem jak się do tego zabrać. Chodziło mi o to czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z tym szablonem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy