Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze to mieć pomysł i czas/pieniądze. Katalogi to tylko jeden ze sposobów nadawania mocy. Nie można się ograniczać tylko do jednej metody działania. Im szerszy zakres naszej działalności tym lepiej. Nie działaj też schematycznie, chaos jest najlepszym wyjściem.

Treść musi być ciekawa, by przyciągała czytelników. W ten sposób możesz naturalnie zdobywać linki ( pomijam kwestie, iż zaplecze z ruchem może spokojnie na siebie zarabiać).

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkowanie to zdobywanie linków prowadzących do twojej strony z różnorakich źródeł. Zaczynając od darmowych katalogów, precli, systemów wymiany linków (SWL) przez wpisy gościnne, portale społecznościowe, komentarze na forach i blogach aż po linki i artykuły sponsorowane, artykuły eksperckie (np. whitepress czy nextcontent) i wiele więcej. Sprawdzaj jakoś stron, na których umieszczasz linki, uważaj żeby nie przesadzić z ilością, linkuj z różnych słów kluczowych ale również nazwy firmy, adresu strony www czy słów takich jak "więcej", "zobacz" itp. oraz zamieszczaj linki chaotycznie.

Edytowane przez Memtor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampard- jeśli katalog chce pozostać dobrym katalogiem, nie może przyjmować gó*nianych zapleczówek, przyjmuje staje się śmietnikiem, podlinkowanie zapleczówki, to kilkaset/kilka tys/....mln linków wg tego z czego możemy linkować.

kilka linków nic szczególnie z katów nie daje żadnej mocy.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy zaplecze można zbudować na blogach darmowych, czy będą one skuteczne ?

Jeżeli masz ograniczone możliwości linkowania i środki, postaw sobie kilka stronek na wordpressie i blogspocie. Na tych platformach najszybciej widać efekt. Jeżeli chodzi o linkowanie z zaplecz od razu, to w mojej opinii nie ma to sensu bo i tak moc z takich czystych domen jest znikoma, a później trudno ocenić które linki dają Ci najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się jeszcze ja coś zapytać? .. Mówice, że zaplecze trzeba linkować z X źródeł i nie liczą sie tutaj pojedyńcze linki ale kilkaset, kilkatysiecy by zaplecze miało moc.. ale skąd zdobyć te kilkatysięcy linków? Ręczne dodawanie wpisów na forum, katalogów czy zlecanie artykułów nie da tyle linków po roku. Jak zdobywać te linki?

Najnowsza muzyka i nie tylko na https://nuteczki.top a dla kobiet ploteczki na https://ebabki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dervill - zaplecze nie jest niezbędne przy większości fraz. Przy ogromnej większości. Jak już chcesz zaplecze to polecam na darmowych platformach ale licz się z tym że w pewnym momencie jakis admin usunie . Co do linkowania ręcznego - spokojnie 100 linków dziennie z dobrych miejscówek możesz dodać. Jak posiedzisz kilka godzin to i z tysiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .. no dobra ale zakłądając, że mam przygotowane opisy słowa kluczowe anachory itd .. a skąd wziąć tyle katalogów, precli, for .. by sobie od tak spokojnie nawalać tymi wpisami? Są gdzieś listy takich miejsc, czy to sie jakoś szuka?

Najnowsza muzyka i nie tylko na https://nuteczki.top a dla kobiet ploteczki na https://ebabki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dervill odrobina sprytu :)


sklepy seo mają listy, na allegro sprzedają listy,

ejjj proszę ....... te listy są sprzedawane dziesiątkami a później przeorane softami. To nie ma większego sensu przy linkowaniu ręcznym


a skąd wziąć tyle katalogów, precli, for .. by sobie od tak spokojnie nawalać tymi wpisami?

na świecie jest ponad ćwierć miliarda stron a Ty się pytasz gdzie wcisnąć link ? Podpowiem - załóż blog i linkuj , dodawaj do wszelakich "sprawdzarek" PR, optymalizatorów itp ... i zaraz pojawią się spamerzy z "komentarzami" którzy mają dojścia do stron gdzie sprawdzałęś"paramerty" . Za pomocą ahrews, opensiteexplorer i majestic możesz znaleźć miejsca gdzie dodają linki. Jak już znajdziesz domenę sprawdzasz ją komendą "site" ( plus tekst jaki jest przy komentarzu ) i szukasz najmniej zaspamowanych miejscówek. Odpuść sobie wszystkie podstrony z dużą ilością komentarzy i wybieraj te z pr > n/a .Jak już znajdziesz - sprawdź strony linkowane z tych miejscówek ahrefsem, opensiteexplorerem i majestic. Dużo ludzi tak robi i ma efekty :). Unikaj domen które mają linki z ponad 200 domen - najprawdopodobniej lecą automatami lub swlami.

Możesz jeszcze posprawdzać kilka fraz w google i zobaczyć skąd ludzie linkują - linkowanie naturalne odeszło do lamusa.

A jak nie wiesz o czym mówię to zleć linkowanie komuś .Wydaje mi się że jasno wszystko wyjaśniłem ale mogę się mylić :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te listy są sprzedawane dziesiątkami a później przeorane softami.

czy listy moderowanych katalogów też odpadają w tej sytuacji? to w takim razie lepiej juz chyba postowac na forach albo komentowac blogi alei tu wygodniej dorwać jakąs listę :) 2 lata temu zrobilem łatwa fraze,która obecnie jest trudniejsza niż wtedy bo ma 1 adwords i troche wieksza konkurencję niz 2 lata temu, a ja korzystalem z listy z allegro za 5 zł+ksiegi gosci i komentarze na blogach no i fora. Czsami dawalem ten sam opis do kikunastu katalogów, w księgach gosci praktycznie spam, no bo co tam mozna wpisać jak nie "ciekawa strona" "pozdrawiam admina":) Ciekawe czy teraz by mi takie działania przyniosły efekt

Edytowane przez worczester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności