Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak czytając niektóre "dowcipy" (up) zastanawiam się czy nie lepiej jak w powitaniach nie naliczać postów. Może wreszcie będzie się z czego pośmiać ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet !

Co ?

WP...

:D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż do żony:

- może dzisiaj wieczorem wypróbujemy inną pozycję?

Zona na to:

- OK, ty pozmywasz, a ja będę siedzieć na kanapie, oglądać TV i pierdzieć.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wykopu

Nie byłem w Norwegii, nie byłem w Japonii, Nie byłem w Kanadzie

Miraski gdzie ja to nie byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi kolega do kolegi - Ty pewnie musisz kochać swoja żonę ?

Oj muszę, oj muszę ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zobacz to było pod twoim łóżkiem! Lufka, znów palisz do świństwo! Obiecałeś, że już nie będziesz!

- kochanie, to nie tak.. od kiedy cię poznałem skończyłem z tym! Od trzech miesięcy nic nie paliłem! Uwierz mi, to nie tak jak myślisz! Przecież ci obiecałem. Kocham cię i nie chcę cię stracić. Jesteś dla mnie wszystkim!

- K**wa Mariusz, to ja, twój ojciec!

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności