Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem czy już to było, ale żona zapodała mi kilka dni temu...

Siedzi facet w ciemnym barze i pije piwko. Przysiada się jakaś kobieta do baru, więc facet zagaduje.

- Czy chce Pani usłyszeć dowcip o blondynce?

- Prosze Pana, mam 170 cm wzrostu, jestem blondynką i mam czarny pas w judo, obok mnie siedzi blondynka mająca 180cm wzrostu i jest mistrzynią europy w karate, obok niej siedzi blondynka mająca 190cm wzrostu, która jest mistrzynią świata w podnoszeniu ciężarów. I teraz mam pytanie, czy nadal chce Pan opowiedzieć mi ten dowcip?

Gość odwrócił głowę od niej, łyknął piwa i mówi:

- nie już nie chcę opowiedzieć tego dowcipu, nie chce mi się trzy razy tłumaczyć o co w nim chodziło.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No stary, weź mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjątkowy, wiec postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę.
Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Facet wkurwiony na maksa podbiega do swojego jamnika i pyta:
-Jamnik!? Co się do ch*ja jasnego stało???
-Nie wiem Andrzej... naprawdę nie wiem...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

54c3044905bc6.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności