Jump to content

Półautomatyczny Program Do Marketingu Szeptanego & Seo


Recommended Posts

Drodzy koledzy!

Poszukuję programu do instalacji pod windowa, który pomagałby mi realizować kampanie marketingu szeptanego.
Szczególnie kładę nacisk na pełną kontrolę nad wpisami. Można by powiedzieć, że zasadą działania miałby przypominać półautomaty do katalogowania jak znane SeoLitght, SeoBohater. Wspomagałby proces rejestracji np. na forum lub blogu, po napisaniu tematu,postu lub komentarza zapamiętuje link do niego, daje możliwość tworzenia własnej bazy blogów, forów, opcja tworzenia raportów z przeprowadzonych prac. :)

Pomijam systemy webowe. Nie interesuje mnie xRumer i XseoN, bo to dla mnie za bardzo zaawansowane. Dodatkowo wygooglowałam program Spambot 2, ale jakoś taki oporny do pracy (więc odpada).

Czy istnieje taki półautomat do marketingu szeptanego?

Czy jest możliwe dostosowanie SeoLitght lub SeoBohater do tego celu (jeśli tak, to jak)?

***Dorothy***

Edited by Dorothy

[ problemy z pisownią ]

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie SeoBohatera można próbować modyfikować pod takie coś, dużym plusem jest dodatek do synonimizowania i piania tekstów i cena. Pogadaj z Grzegorzem (autorem) jak to teraz wygląda bo ja dawno już SEObohatera nie włączałem,

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

MaxPan już napisałam do autora SeoBohatera. Dziekuję jednak za sugestie. ;)

Czy do tej pory nikt nie stworzył programu do szeptanki (i link building) na naszym rynku do ogólnego użytku!? Jeśli nie, to Panowie programiści czas najwyższy. Jestem przekonana, że będzie mieć w sprzedaży "branie" jak półautomaty do katalogowania. :)

Edited by Dorothy
  • Like 1

[ problemy z pisownią ]

Link to post
Share on other sites

Widzę, że mało przeglądałaś niniejszy dział tego forum, z tego co mi się przypomina to Combot coś takiego może robić, Zenkiem też możesz się pobawić lub zakupić gotowy dodatek - Szeptacz. Każdy soft, który umożliwia rejestrację Twoich działań, czytanie maili rejestracyjnych itp. do tego się nadaje.

Link to post
Share on other sites

Wspomagałby proces rejestracji np. na forum lub blogu, po napisaniu tematu,postu lub komentarza zapamiętuje link do niego, daje możliwość tworzenia własnej bazy blogów, forów, opcja tworzenia raportów z przeprowadzonych prac. :)

Witam

Myślę, że seo bohatera można spokojnie do tego celu używać. Jedyną wstępną pracą byłoby przygotowanie sobie listy blogów, forów, itp i przy pierwszym wejściu w formularz na danym typie bloga czy forum sprawdzenie sobie nazw pól formularza i dopisanie go listy z nazwami pól w ustawieniach głównych programu, aby za następnym razem mógł rozpoznawać takie pole i wklejać dane.

Potem przygotować sobie tylko teksty szeptanek w edytorze i jazda...

Po dodaniu tekstu i wejściu w podstronę w z tym tekstem można sobie oznaczyć stronę jako dodaną (z tym, że adres przeniesie się z tabeli "do dodania" do tabeli "dodane".

pozdrawiam

Grzegorz

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie istnieje to trzeba zlecić zrobienie/napisanie.
Nie sądzę by to było w tym wypadku opłacalne. Chyba, że ***Dorothy*** znajdzie wykonawców za jak mawiał kolega M "na waciki" ;)
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

 

Link to post
Share on other sites

Ja ze swoich obserwacji wtrącę tylko, że nieumiejętna "szeptanka" może bardzo zaszkodzić. Znam przypadki osób, które zakładały temat, by zaszeptać i błagały potem admina o usunięcie tematu bo się obracał przeciwko reklamowanej firmie. Na PiO też były takie przypadki, prawda?

Tutaj jest taki jeden co próbuje szeptać na temat jedynego słusznego swl. Co powstanie temat to wtopa i trzeba zamykać :D

Szeptanka może być skuteczna ale moim zdaniem wymaga więcej kwalifikacji niż przeciętne pozycjonowanie.

  • Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Link to post
Share on other sites

Zenno poster + szeptacza

Gdybym chciała Zenkowi poszeptać miłe słowa na ucho, napewno kupiłabym w/w opragromowania....hihi...już dawno temu przyglądałam się Zennoposter i programom dodatkowym.

Tak jak powiedział MaxPan, zależało mi na czymś nieskomplikowanym.

Bardzo mnie cieszy, że jednak wspomniane funkcje można dostosować w SeoBohater. Raczej zdecuduje sie na niego, wolę dać zarobić rodakowi. :)

Nikonem dziekuje za sugestie na temat nieumiejetnego marketingu szeptanego. Źle wykonany może naprawde zaszkodzić produktowi. A już tym bardziej, jak jest strasznie nachalny.

  • Like 1

[ problemy z pisownią ]

Link to post
Share on other sites

jeśli obecnie seobohater ma opcje definiowania form do wypełnienia ( przypisania tych ustawien do konkretnego silnika) + definiowania captcha to nic lepszego w podobnej cenie nie znajdziesz.

  • Like 1

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy