Skocz do zawartości

Śmieszne zdjęcia FB


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

Gówniane to czasy, kiedy prawda nazywana jest hejtem i napisanie kilku słów nie "po linii i na bazie" (starsi wiedzą o co kaman) nosi miano rozróby, kreacja sztucznej rzeczywistości na siłę prędzej czy później odbije się czkawką. ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

 

Lepiej siedzieć cicho ;) z tymi muzułmanami to jest teraz tak jak z feministkami i walczącymi i równouprawnienie ;) ostatnio dwie les upomniałem w kinie w bardzo kulturalny sposób ;) usłyszałem "że one mogą..bo inni mogą" no ale ja się nie lizałem na filmie..w taki sposób aż normalnie było słychać ich jęzory ;) 

 

 

 

1463081418_ydm3kl_600.jpg

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi muzułmanami to trochę jest tak że wszystkich wrzucamy do jednego worka przez tych co na prawdę robią różne złe rzeczy.Znam osobiście kilku muzułmanów i to normalni ludzie po za tym że wódki się z nimi nie napijesz.

Kiedyś była też taka nagonka na Rosjan, Ukraińców, a to też normalni ludzie.

W każdym społeczeństwie trafi się czarna owca.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules  demot z tym wypinaniem i komentarzem to przegięcie bo tak hołd Bogu składają wyznawcy również innych religii, nie tylko Muzułmanie (choćby Hindusi). 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie powinno obchodzić jak hołd składają Bogu.Nie interesuje mnie czy ktoś to robi skacząc na jednej nodze, stojąc na głowie czy biegając w kółko.Do czasu jak nie robi tym krzywdy innym ludziom to jego sprawa.

Kiedyś dość często bywałem w krajach muzułmańskich i na co dzień widziałem że z innych krajów ludzie się często śmiali, nagrywali filmiki itp. widząc jak ktoś rozkłada dywanik na chodniku i się modli.

Jego sprawa, tym akurat nikogo nie krzywdzi.

EDIT: Mało tego, należy to uszanować.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś o muzułmanach napisałem ? ;) Banana zaliczyłem dzięki polskim pindrzącym się przed lustrami gogusiom, których "śmiałem" skrytykować :D .

Jeden muzułmanin nawet u mnie chciał się do pracy załapać . dziwnym zbiegiem okoliczności dostałem te ofertę po publikacji fotek z treningu na strzelnicy :D

993pjo.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Beerbant napisał:

ziwnym zbiegiem okoliczności dostałem te ofertę po publikacji fotek z treningu na strzelnicy

 

Może ma dla Ciebie jakieś zlecenie. :D

Np. na wzgórzach Golan. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzlafRock napisał:

Może ma dla Ciebie jakieś zlecenie.

Tylko to on chciał dla mnie pracować a nie mnie zatrudnić ;) . No i jeszcze to dziwnie znajome imię, hmmm :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem ja tam Hindusów szanuje..z hali kriszna nie raz balowalem..ale pokaż mi hindusa co blokuje pół miasta...ktory katol kleczy na środku ulicy..względnie w imię Boga sie wysadza...

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Herkules napisał:

.ktory katol kleczy na środku ulicy..

A Muzułmanie klęczą na środku ulicy? Są Muzułmanie i Katolicy wierzący na pokaz i Ci prawdziwi.  Jestem zdecydowanym przeciwnikiem traktowania ulgowo kogolwiek z uwagi na poglądy, ale jestem równie zdecydowanym przeciwnikiem wrzucania wszystkich z danej grupy do jednego worka. Znam naprawdę spoko pedziów czy jak tam ich się poprawnie nazywa i takich stukniętych co wszystko robią na pokaz. Podobnie z dziewczynami. Nie wszyscy są tacy sami i to jest w tym życiu fajne :) 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest boże cialo...impreza masowa i zorganizowana..zamknięta i pilnowany. ..tutaj wszystko idzie pod ustawę...ja nie jestem zwolennikiem modlenia się w ten sposób aby utrudniać życie innym ludziom...i z katolicki baaa księży też się śmieje...zwlaczszcza ich czystości...jak ksiądz każe mi na środku miasta klekac to go nie słucham....wiara to nie cyrk... to nie robienie czegoś na pokaz...sam bym kastrowal księży pedofilii i odbierał  majątki...

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności