Nikonem

Forumowicze
 • Zawartość

  5167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  63

Ostatnia wygrana Nikonem w dniu 21 Luty

Użytkownicy przyznają Nikonem punkty reputacji!

Reputacja

1683 Excellent

O Nikonem

 • Tytuł
  seo-nie-kompatybilny
 • Urodziny 20.04.1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.forum.optymalizacja.com/user/17732-nikonem/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  fotografia

Ostatnie wizyty

15428 wyświetleń profilu
 1. Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Ostatni raz byłem tam w grudniu 2016 też było biało
 2. Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  -12 szkoda, że trochę śniegu nie ma. Miłego dnia
 3. PiO do wymiany myśli dobrze się sprawdza o ile umiesz zadawać pytania, czytać i słuchać. A nie mogłeś napisać na priva Ty własnie? Trzeba było pobudzać/reklamować wątek?
 4. Będzie nowa Królowa. Te mocno eksponowane szybko tracą walory, starzeją się i zastępują je młodsze, świeższe Jak warzywa w super markecie muszą być często wymieniane.
 5. Za 30 lat dzisiejsi nastolatkowie będą mówili podobnie. To taki standard: od "zawsze" starzyzna narzeka na młodzież. Potem młodzież zmienia się w starzyznę narzeka na nowych młodych i dalej w koło Macieju Nie przejmujcie się Zgredy, młodzi dzadzą radę A właśnie, coś dawno @zgred tu nie widziałem. Zarządza jakimś remontem znowu?
 6. Osiągnięcie jakiejś tam popularności?
 7. n.k. miała duużo większe szanse a i tak wszyscy siedzą na fejsie. Gdzie siedzi większość tam dobija reszta. Dobrze, że chłopaki próbują. Słabo, że Pan redaktor nie przygotował się do rozmowy
 8. Cześć wszystkim!

  Sama obecnośc raczej nie. Witaj.
 9. Jakie filmy warto obejrzeć ?

  Jeszcze dobrze kojarzy mi się w Autostopowiczu (The Hitcher) Chociaż jak teraz spojrzałem to w sporej ilości filmów grał. Jednak jak piszesz to raczej słaba liga. Ford lepiej wybierał. e: Jeszcze "Obroża" (Wedlock) była O.K. Z ciekawostek mały udział w muzie a właściwie recytacji wiersza do filmu miał Polański:
 10. Jakie filmy warto obejrzeć ?

  Żeby oszczędzić mogli ożywić tego Nexusa 6
 11. Jakie filmy warto obejrzeć ?

  Tak, tutaj to oczywiście widać, dobrze wydana kasa, ale aż TAKA? Myślę, żeby takie kino przetrwało, powinien być troszkę niższy budżet lub mocniejsza promocja. Bo na tą chwilę to chyba finansowo wtopili. Jak w 1. 2 oglądałem dwa razy i jak będę miał czas zobaczę pewnie nie jeden raz. A może zrobię mały maraton 1 i 2.
 12. Problem z wyborem domeny

  Co masz w wyszukwarce po wpisaniu tej nazwy? Przecież wiesz. Natomiast pozycjonowanie to inna bajka, ta nazwa nie przekszkodzi.
 13. Problem z wyborem domeny

  No, sklep wygląda tak jakbyś już nie chciał tego ciągnąć Lepiej zamień się domenami z e-budo a tak faktycznie to zmień domenę. Nie jest to chyba aż taki problem?
 14. Jakie filmy warto obejrzeć ?

  Ech, domyślałem się, że nie chodziło mu o film Jednak Blade Runner, dla mnie, to ważny film. Jedynka i dwójka, dlatego nie mogłem znieśc tych herezji o efektach specjalnych. Tak swoją drogą na co wydali ponad 150 baniek $ na dwójkę?
 15. Jakie filmy warto obejrzeć ?

  To właśnie zaleta tego filmu.