Nikonem

Forumowicze
 • Zawartość

  5398
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  75

Nikonem wygrał w ostatnim dniu 25 Grudzień 2018

Nikonem ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1792 Excellent

O Nikonem

 • Ranga
  seo-nie-kompatybilny
 • Urodziny 20.04.1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.forum.optymalizacja.com/user/17732-nikonem/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  fotografia

Ostatnio na profilu byli

16322 wyświetleń profilu
 1. Nikonem

  Wycena pozycjonowania

  Pytanie o budżet klienta rozśmieszyło mnie z kilku powodów. Jak chociażby z tego, że nie ma kasy jakiej się nie da przepuścić, sorry, wydać Oczywiście inne potrzeby, a co za tym idzie rozmowy i oczekiwania są lokalnej firmy, a czym innym klientów na "grube" frazy, gdzie pytanie o budżet może być zasadne. Czyli rozpatrywanie indywidualne to słowo klucz tej kwestii.
 2. Piątek to już weekend. Wyłączyli dostęp, żeby podatnicy wypoczywali przed kolejnym pracowitym tygodniem.
 3. Nikonem

  Cześć Wam!

  Tomasz Gollob (sportowiec, żużlowiec) został poproszony o pomoc dla młodego zawodnika, chodziło o poprawę techniki startów. Tomek odpowiedział, że pomoże mu wtedy, gdy sam spróbuję tysiąc razy. Trzymam kciuki i życzę Ci powodzenia!
 4. Nikonem

  Bóg jest jeden

 5. Nikonem

  Wartościowy link

  @Mion poszalałeś a, że Ci się chciało?
 6. Nikonem

  Wesołych Świąt

  Nie mam szybkiego łącza, ale teraz dopiero, w wigilijny wieczór jest obłożenie i konkretnie muli, więc uwaga jak najbardziej słuszna Byłbym zapomniał: wszystkim tutaj na PiO życzę Wesołych Świąt!
 7. Nikonem

  Neostrada "na miedzi" - niedostępna?

  Myślę, że nie powinno być problemu z podłączeniem. Jeśli masz w pobliżu kabel i są wolne łączą do centrali to w parę dni Cię podłączą. Nie spodziewaj się szału, ale działa na ogół lepiej niż przez GSM. e: Całość zamawiasz przez Infolinię.
 8. Nikonem

  Witajcie!

  @WojownikSEO nick masz zobowiązujący. Powodzenia!
 9. Nikonem

  Kurs SEO? czy warto?

  Konkretne pozycje nie zajmują firmy, osoby tylko z 'tajemną' wiedzą. Ważne są też zasoby, środki, inwestycje + bardzo dobra organizacja pracy. Po prostu trzeba zainwestować jak w każdej dziedzinie.
 10. Tak czy inaczej to: a, kolejna kłoda pod nogi prowadzących DG dzięki którym cały ten cyrk pod nazwą Polska w ogóle się kręci, b, kolejny nieprzemyślany bubel wyprodukowany na Wiejskiej. Nie bardzo widzę chętnych i zdeterminowanych do przejęcia władzy, więc ta opcja zdąży jeszcze namieszać. Mam DG w Niemczech taką na sztukę: wystawiam niewiele faktur, ale... nie płacę żadnych podatków.
 11. Skutki rozdawnictwa, inflacja, wzrost ukrytych podatków odczuwać będziemy wiele (dziesiątków?) lat. Dzisiaj dowiedziałem się, że podobno, 500+ dostają też Ukraińcy.
 12. Nikonem

  Masakra

  Polecam Ci Zen, masz inklinacje!