Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż wiem, mam wrażenie, że niektóre osoby piszą na tym forum tylko po to, by dowalić innym (znam swoją wartość i mnie to nie rusza, nie muszę dowartościować się kosztem innych). Mój post (nie wiem już który) miał na celu zwrócenia uwagi na brak moderacji dla zlecających. Nasze teksty sprawdzane są pod kątem wymagań jakościowych. Natomiast klient w kategorii zapleczówki może zlecić tematyczny lub nawet specjalistyczny (słowa kluczowe, wymagania merytoryczne) i nikt tego nie weryfikuje. Ja zostawiłam sobie tylko teksty tematyczne i specjalistyczne, bo w przerwach mogę pisać za tą stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TB widziałem jakieś zmiany ku lepszemu i mam w związku z tym pytanie - można kupować punkty z drugiej ręki czy nadal nie?

DesignBox - projektowanie stron Konin w najlepszym wydaniu. Ponadto tworzenie sklepów internetowych, migracje, optymalizacja, usługi graficzne. Działalność prowadzona nieprzerwanie od ponad 9 lat. Solidnie i w normalnej cenie.

Stabilny hosting w normalnej cenie i tanie odnowienie domen *.pl - SeoHost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat był wałkowany milion razy i trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić, ale jest to tak frustrujące, że będę pisał o tym na forum za każdym razem :) Mowa oczywiście o komunikacji z TB.

W czwartek wysłany mail - jest poniedziałek i zero odpowiedzi.

W piątek wystała prośba o anulowanie oceny - jest poniedziałek i żądanie nadal w toku.

Mamy 2019 rok. Tak się po prostu nie prowadzić biznesu online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma wolne. Wysłałam teksty do poprawy (przedłużenie czasu), bo wiedziałam, że nie zdążę. Teraz chcę napisać, ale wiszą w moderacji od rana. Klient ma konkretne wymagania dotyczące długości wstępu, akapitów itp. Słowo kluczowe pamiętam, więc napiszę. Jak moderator łaskawie przeczyta " obligacje, proszę odesłać do poprawy" (potem 3000x) to dostosuję tekst do wymagań. Poza tym tekstem inne wisiały od soboty, ale dzisiaj zostały sprawdzone przez moderatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gocha napisał:

Moderator ma wolne. Wysłałam teksty do poprawy (przedłużenie czasu), bo wiedziałam, że nie zdążę. Teraz chcę napisać, ale wiszą w moderacji od rana. Klient ma konkretne wymagania dotyczące długości wstępu, akapitów itp. Słowo kluczowe pamiętam, więc napiszę. Jak moderator łaskawie przeczyta " obligacje, proszę odesłać do poprawy" (potem 3000x) to dostosuję tekst do wymagań. Poza tym tekstem inne wisiały od soboty, ale dzisiaj zostały sprawdzone przez moderatora. 

oszczędź nam łaskawie opisów, jaki tekst masz do napisania, z jakimi słowami kluczowymi i  na ile znaków. Kogo to obchodzi? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pawig napisał:

Mnie to obchodzi. A Ciebie coś ugryzlo czy okres się zbliża? 

ani jedno, ani drugie. Za to kolega co chwilę robi sobie "przedłużenie terminu", bo kojarzę ciągle spóźnione teksty od Ciebie, które dostaję dużo później niż zamawiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, monis190 napisał:

Nie. Pytałam. Użytkownik nagminnie nie oddaje tekstów w terminie, tylko prosi o "przedłużenie". 

 

tacy powinni być banowani, raz na jakiś czas rozumiem, ale nagminnie i TB na to pozwala? Przerzuć się na profesjonalne agencje, kasa większa, ale za to otrzymasz dobrej jakości teksty, zoptymalizowane, merytoryczne, bezbłędne i w terminie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności