Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, pawig napisał:

Tylko dlaczego to mam być ja Twoim zdaniem? Od kilku miesięcy nie pisałem do moderatora, aby przedłużył mi termin.

Widzę, że łatwo rzucać na forum oskarżenia.

 

e, ja tam nie do Ciebie pisałem, nie podejrzewam Cię, ani nie oskarżam, napisałeś, że nie Ty, więc założyłem, że pani się pomyliła i chodzi o innego copy. Z resztą, dalej nie oznacza to, że to nie wina moderacji, to, że napisali, że to wina copy, nie musi być prawdą. Ten serwis leży, pewnie zrzucają winę na wszystkich dookoła 

Edytowane przez amebix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amebix ja akurat nie pisałem w Twoim kierunku :) Mnie po prostu wkurza takie dowalanie innym użytkownikom. Typu ktos coś napiszę i dostaje odpowiedź "a kogo to obchodzi". Zaraz mi się Małgosia przypomina :) Forum jest po to, aby rozmawiać, przegadać tematy, pomoc sobie w jakiś sprawach, a nie po to żeby jeden drugiemu dowalal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pawig napisał:

Amebix ja akurat nie pisałem w Twoim kierunku :) Mnie po prostu wkurza takie dowalanie innym użytkownikom. Typu ktos coś napiszę i dostaje odpowiedź "a kogo to obchodzi". Zaraz mi się Małgosia przypomina :) Forum jest po to, aby rozmawiać, przegadać tematy, pomoc sobie w jakiś sprawach, a nie po to żeby jeden drugiemu dowalal. 

 

Małgosia <3 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, monis190 napisał:

Nie. Pytałam. Użytkownik nagminnie nie oddaje tekstów w terminie, tylko prosi o "przedłużenie". 

 

Znaczy się jesteś jako pisarka, ogłaszająca się tutaj czy u konkurencji, jednocześnie licząca na innych i płacąca im za to samo yyyy ale liczysz, iż jako TY bez firmy pośrednicząc zarobisz na ich pracy drugie tyle 

 

Się pogubiłem, ładne pośrednictwo :D

 

Ale jak patrzę na cennik bez firmy a useme

 

Aktualne ceny netto za 1000 zzs:

Teksty preclowe – 3,5 zł
Teksty zapleczowe – od 8 zł
Opisy produktów – od 8-10 zł
Opisy kategorii w sklepach internetowych –  od 10 zł
Teksty na blogi firmowe, teksty tematyczne, poradnikowe – 10-15 zł
Teksty na strony internetowe (zakładki o nas, oferta itp.) – 15 zł
Teksty specjalistyczne i blogowe z pogłębionym researchem –  od 25 zł

 

Padam na pysk precle za 3,5 zł bez firmy tyle to ja zapleczówki trzaskam :D

 

No to jeden już od 6 lat pisarz widać co robi, bierze hajs od zleceniodawców, płaci dwa razy mniej i narzeka na wszystko i innych

 

TEKSTY ZAPLECZOWE 8 ZŁ 

 

:D

 

Opis posta od koleżanki sprzed niecałych 2 miesięcy

 

 Biorę na siebie odpowiedzialność za jakość mojej pracy

 

Dziękuje, widzę że nic się nie zmieniło, dał ogłoszenie za 3 zyka na super precle, nie mam firmy ale useme i FV i znajdę kogoś tutaj

 

ZA POWYŻSZĄ DEKLARACJĘ POWINNAŚ SIĘ ZASTANOWIĆ BO NIE TY PISZESZ DLA INNYCH ALE ONI DLA CIEBIE A TY NA NICH BAZUJESZ 

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

A może ciekawy blog? https://digad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, amebix napisał:

Przerzuć się na profesjonalne agencje, kasa większa, ale za to otrzymasz dobrej jakości teksty, zoptymalizowane, merytoryczne, bezbłędne i w terminie 

Zamawiam jako pracownik firmy, więc nie mój biznes, gdzie sobie szef życzy, żeby wrzucić zlecenia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem nowy jeśli chodzi o zlecenie tekstów, chciałbym się dowiedzieć coś na temat zleceń ponieważ zleciłem parę tekstów zapleczowych i niestety nie wiem co dalej w jednej opcji wybrałem osobę do pisania bo wyskoczyło żeby zaznaczyć jedną a w drugiej nie zaznaczyłem nic, czekam i nic się nie dzieje, dodałem je dziś. Nie wiem jak zlecać bo chce około 60.000 znaków podzielone na kilkanaście działów, na platformie jest napisane żeby zlecać każdy temat osobno więc każdy temat ma około 2000 znaków i nie wiem czy zlecić to w jednej opcji z dokładnym opisem z mojej strony jak to ma wyglądać i działy jakie mnie interesują i słowa kluczowe? zaznaczę że interesują mnie teksty SEO dobre dla wyszukiwarki. Proszę o jakąś informację bo kontakt z firmą pośredniczącą jest dramatyczny.. tydzień temu napisałem maila i nic w poniedziałek drugiego i echo. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wili177@o2.pl napisał:

Cześć,

 

Jestem nowy jeśli chodzi o zlecenie tekstów, chciałbym się dowiedzieć coś na temat zleceń ponieważ zleciłem parę tekstów zapleczowych i niestety nie wiem co dalej w jednej opcji wybrałem osobę do pisania bo wyskoczyło żeby zaznaczyć jedną a w drugiej nie zaznaczyłem nic, czekam i nic się nie dzieje, dodałem je dziś. Nie wiem jak zlecać bo chce około 60.000 znaków podzielone na kilkanaście działów, na platformie jest napisane żeby zlecać każdy temat osobno więc każdy temat ma około 2000 znaków i nie wiem czy zlecić to w jednej opcji z dokładnym opisem z mojej strony jak to ma wyglądać i działy jakie mnie interesują i słowa kluczowe? zaznaczę że interesują mnie teksty SEO dobre dla wyszukiwarki. Proszę o jakąś informację bo kontakt z firmą pośredniczącą jest dramatyczny.. tydzień temu napisałem maila i nic w poniedziałek drugiego i echo. Dzieki

 

Cześć! Teksty zapleczowe można zlecać indywidualnie oraz ogólnodostępnie. Jeśli copywriter nie rozpocznie pisania indywidualnego tekstu w ciągu 24 godzin, zlecenie trafia do tych ogólnodostępnych. Na ich napisanie jest 96 godzin + moderacja (która ostatnio trwa nawet do dwóch dni). Gdy tekst będzie gotowy, zobaczysz go w panelu klienta, dostaniesz też e-mail.

 

Możesz zlecać teksty pojedynczo lub w pakiecie. Jednak 60.000 znaków zdecydowanie lepiej jest podzielić na kilka mniejszych zleceń.

 

Obecnie widzę, że nie ma dostępnych tekstów zapleczowych, więc Twoje na pewno są już pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre oceny są powalające. Stały klient zlecający indywidualnie, wymagania dotyczą długości wstępu, długości zdań, brak powtórzeń i jeszcze kilka innych. Na końcu informacja, że za dobry tekst wystawi nawet 6. I co dostałam 5 bo "mała ilość akapitów, właściwie ich brak". No cóż,  jestem zdziwiona, bo z reguły tych akapitów jest sporo. Sprawdzam - na 3000 zzs 12 akapitów, średnio 250 znaków na akapit, 2-3 linijek. Uzasadnienie jest - jest. Przypomina mi to dawne czasy, gdy w szkołach uczyli nauczyciele, którzy wyznawali zasadę:

  • Pan Bóg na 5 (6 jeszcze nie było),
  • nauczyciel na 4,
  • uczeń na 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wili177@o2.pl i jak zlecisz na kilka mniejszych zleceń np. 5 tekstów po 2000 zza to te 5 tekstów pisze jedna osoba. Widziałam czasami, że w paczce jest 10 tekstów, a klient prosi, żeby kilku copy nad tym pracowało - nie ma takiej opcji w panelu dla nas, żebyśmy się podzielili, dlatego jak zależy Ci na rożnorodności to małe paczki zlecaj, albo pojedynczo.

Czasami też klienci, którzy chcą dobre teksty SEO zlecają je jako tematyczne i opis wymagań w polu, wtedy większa stawka, ale też większe prawdopodobieństwo jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha, jeśli to jest ten sam klient, o którym myślę ("Na końcu informacja, że za dobry tekst wystawi nawet 6") to może to nie jest problem z klientem, a jednak coś w Twoich tekstach. Nie obraź się, ale ja dla tego klienta napisałem sporo tekstów i zawsze dostawałem 6. Więc wiem, że ten klient nie ma problemów z wystawieniem najwyższej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ocen wiadomo, że jest lekko patologiczna.

W "normalnym" świecie ocena 5 to faktycznie bardzo dobra ocena, należałoby się cieszyć.

Na Textbookers ocena 5 to drastyczna obniżka stawki i właściwie granica opłacalności (no chyba, że ktoś lubi pracować za np. 9 zł/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wielokrotnie wałkowany. Ja ostatnio napisałem chyba z 20 tekstów zapleczowych dla jednego klienta. Ten wszystkie z automatu ocenił na 5. To oczywiście od razu obniżyło mi średnią. W związku z tym wysłałem zgłoszenie o anulowanie ocen. Tylko prośba o anulowanie oceny 5 jest raczej dziwna :) bo jak napisałeś, w końcu do bardzo dobra ocena. Na szczęście TB przychylił się do mojej prośby i anulował te "piątki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności