Jump to content

Wwwoman

Forumowicze
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Wwwoman

 1. Wydaje mi się, że klienci jakoś bardzo nie wykorzystują tej możliwości na szeroką skalę, pytasz o zgodność z regulaminem, ale pewnie każda sytuacja jest nieco inna. Piszącemu może się wydawać, że super napisał i zastosował się do wytycznych, a klientowi jednak czegoś zabraknie i ma prawo odrzucić. Tak jest niemal wszędzie. Fryzjerka jak robi włosy też może uważać, że kolor i cięcie jest super, a klientka przyleci z reklamacją. Zawsze trzeba wtedy trochę elastycznie podejść do klienta, dziękować za uwagi i tyle. Zawsze może się trafić ktoś czepialski, później trzeba go unikać i tyle. Chyba, że
 2. A jest tak dlatego, że dobrzy autorzy nie mają tu perspektyw, więc szybko znajdują wyjście ewakuacyjne, a wy się boksujecie wciąż z nowymi, którzy niestety nie potrafią pisać i spada Wam jakość. Szkoda, bo ten portal miał potencjał. Podwójna moderacja mnie urzekła. Litości, tak się nie prowadzi biznesu Sama sobie poprawię ortografy w 5 minut.
 3. @amebix No to jest masakra, ja tu już nie piszę od listopada, ale mam nawał pracy i zleciłam 1 - słownie - jeden tekst, w niedzielę - nie wiem co mnie podkusiło. Będę pewnie na niego czekać całe wieki. Wysmarowałam już maila do TB, ale to strata czasu. Uprzejma Pani napisała, że moderacja teraz robi teksty na bieżąco. Copy pisze tekst na 20 minut od niedzieli heh, a moderacja działa na bieżąco. hit. Najlepsze jest to, że to jest zgodne z regulaminem, bo copy ma prawo czekać na natchnienie 96 godzin czy ile tam.. Nie zlecę tu już nic choćbym miała pisać po nocach. Wiem, że
 4. @Kubski145 Jest ich trochę. Zawsze się pojawiają. Mam odczucie, że szczególnie dużo było w tym tygodniu, ale możliwe, że tak trafiłam.
 5. KamiX bardzo nie lubię oceniać ludzi, ale dla własnego zdrowia spuść z tonu, bo robisz antyreklamę naszego zawodu swoimi emocjami. Kryzysy i przestoje to naturalne procesy, które mogą nam pomóc zwiększyć kreatywność, więc zamiast stać w miejscu i tupać nogą, lepiej zastanowić się nad poszerzeniem umiejętności i doskonaleniem warsztatu.
 6. KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.
 7. @Ainee Tak, jest okno, w którym można wybrać specjalizację i wg niej pojawiają się copy, którym można wysłać zaproszenia, więc twoje przypuszczenia są prawdopodobne.
 8. @pawig Ja zlecałam w środę, w sobotę zrealizowano, więc myślę, że dziś pieniądze będę miała na koncie. Jest kasa
 9. @wili177@o2.pl i jak zlecisz na kilka mniejszych zleceń np. 5 tekstów po 2000 zza to te 5 tekstów pisze jedna osoba. Widziałam czasami, że w paczce jest 10 tekstów, a klient prosi, żeby kilku copy nad tym pracowało - nie ma takiej opcji w panelu dla nas, żebyśmy się podzielili, dlatego jak zależy Ci na rożnorodności to małe paczki zlecaj, albo pojedynczo. Czasami też klienci, którzy chcą dobre teksty SEO zlecają je jako tematyczne i opis wymagań w polu, wtedy większa stawka, ale też większe prawdopodobieństwo jakości.
 10. Oj, faktycznie razi po oczach. Sama widzę zawsze takie błędy u innych. Spokojnie w tekstach tego nie ma.
 11. @Anna Wyrzykowska Mam wrażenie, że nie chodzi o pretensje i roszczenia, a raczej, o to, aby chociaż wiedzieć za co ta czwórka. Powyżej koleżanki i koledzy nie dostali uzasadnienia, więc nawet nie wiedzą nad czym pracować, a to nie motywuje. W szkole wiesz, czemu nie dostajesz najwyższej noty (Zazwyczaj)
 12. Najlepiej byłoby się zsolidaryzować i nie brać zleceń za marną stawkę.@neronswife Ja jestem aktywna na GC od początku czerwca i niektóre zlecenia były bardzo przyjemne, tylko trzeba zaglądać regularnie. Póki co jestem mile zaskoczona platformom.
 13. Nie wiem, jak można wyciągnąć taki wniosek z tego, co napisałam. Może to po prostu projekcja. Mówię Ci tylko, że raczej nikt nie angażuje się w selekcję, bo zakłada się przy takich platformach, że zleceniodawca umie czytać i wie, czy potrzebuje tekstu Seo czy chce ambitny i merytoryczny artykuł. Nie, nie wszystkie byłyby preclami, jak wspomniałaś, bo ludzie potrzebują jakości i dostrzegają różnice. Oczywiście są wyjątki, które nieraz widzimy i pewien rodzaj chęci zysku jest i nikt z tym nie dyskutuje, ale tak jak powiedziałam wcześniej, tak jest w każdej branży. Nie mówię, że to jest dobr
 14. @Joanna53 Myślisz, że ktoś siedzi przed komputerem i jest faktycznie za to odpowiedzialny, co dodają zlecający? To jest zautomatyzowany system, w który nikt nie ingeruje. Zresztą, rewelacyjny pomysł na biznes, który sam się kręci. Widać po rankingach jakie są dochody. To nie tylko Twoja teoria każdy chce mieć tanio i dobrze, w każdej branży to działa.
 15. Jasne. Tak tylko rozkminiam, czy to ponury żart czy rzeczywiście ktoś wykonuje takie zlecenia.
 16. Hej, przełamałam się do GC i napisałam pierwsze teksty. Zawsze było mi ciężko się odnaleźć, ale widzę, że wszystko jest dosyć logiczne, tylko jednego nie rozumiem jak to możliwe, że w zleceniach są wymagania do precli o merytoryce i podtytułach, a stawka 1 zł. Jak?
 17. Tb oszukuje i ma jakiś tajemniczy problem, który odkryłaś, a my mamy zluzować majty... No nie da się.
 18. @JFK Ok 70? To masz chyba trzecie oko:) Zawsze widać tylko 50 zleceń, nawet jeśli jest 7845. Licznik to co innego. Ja ostatnio zgłaszałam teksty zapleczowe, gdzie w wymogach było, że mają być wysokiej jakości. Myślę, że zgłaszanie hurtem wszystkiego nie jest rozwiązaniem. Poleżą do 3 czerwca to może potem pan zleceniodawca uwierzy, że stawka ma znaczenie.
 19. @Kaja78 Takie frazy są częste w tekstach SEO. Ja radzę sobie z nimi mniej więcej tak "rodzice maluchów w odpowiednim czasie powinni dopełnić formalności związanych ze sprawą jaką jest nabór przedszkole Poznań to miasto, w którym jest duży wybór placówek publicznych" Ta fraza jest wyjątkowo niewdzięczna, więc nie ma innego wyjścia - powstaje dziwoląg słowny, ale przynajmniej unikalny, ale na przykład pod zbitke "stomatolog Gdańsk" jest dużo łatwiej np. "jeśli interesuje nas dobry stomatolog Gdańsk jest miastem, w którym znajdziemy wielu profesjonalistów". Wiadomo, jest
 20. Pomysł z priorytetem mega fajny, tylko narazie przy tej (delikatnie mówiąc) bierności tb mam wrażenie, że jakiekolwiek ulepszenia są kwestią dalekiej przyszłości, choć chciałabym się mylić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy