Jump to content

Giavannah

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Cześć! Teksty zapleczowe można zlecać indywidualnie oraz ogólnodostępnie. Jeśli copywriter nie rozpocznie pisania indywidualnego tekstu w ciągu 24 godzin, zlecenie trafia do tych ogólnodostępnych. Na ich napisanie jest 96 godzin + moderacja (która ostatnio trwa nawet do dwóch dni). Gdy tekst będzie gotowy, zobaczysz go w panelu klienta, dostaniesz też e-mail. Możesz zlecać teksty pojedynczo lub w pakiecie. Jednak 60.000 znaków zdecydowanie lepiej jest podzielić na kilka mniejszych zleceń. Obecnie widzę, że nie ma dostępnych tekstów zapleczowych, więc Twoje na pewno są już pisane.
 2. Jeśli zleceniodawca chce, żeby w tekście zapleczowym umieścić podany link, to mam go tak po prostu napisać czy użyć znacznika <a href>? Na TB jestem od niedawna, więc tego nie wiem
 3. W pełni się zgadzam. Miałam do napisania pakiet kilku zapleczówek na dany temat, np. "Najlepsze zabawki dla dziecka", słowo kluczowe brzmiało "klocki". Więc część tekstów napisałam ogólnie o różnych zabawkach, każdy paragraf o czym innym, w tym jeden właśnie o klockach, natomiast w pozostałych tekstach pisałam jedynie o klockach. I właśnie te zostały ocenione na 6, a ogólne na 5. Taka sytuacja notorycznie się powtarza, nigdy nie wiadomo czego chce zleceniodawca. Może po prostu należy umieścić w opisie informację, czy ma to być rozwinięty temat, czy skupiony na słowie kluczowym.
 4. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy