Skocz do zawartości

Google Update: Frazy Mocno Spamowane


kpt.nemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@morgi dając mi jeden tekst do desynonimizacji pokazałeś że zupełnie nie rozumiesz działania tego algorytmu który opisałem. Co Ci da postać normalna zdesynonimizowana 1 tekstu? Jak znajdę chwilę to wystawię na stronie desynonimizator ale tylko dla języka polskiego.

Każdy automat da się oszukać także i ten do desynonimizacji ale SEO jest leniwe i tak płytko do tej pory synonimizowało że precle i katalogi wychodzą jak na dłoni.

Pozdrawiam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa synonimizacji i duplikacji treści wygląda mniej więcej tak:

Jeden "zawodnik" stosuje 2 max 3 synonimy do słowa /zwrotu i taki tekst puszcza na 1000 precli srecji

Drugi "zawodnik" stosuje minimum 4-5 synonimów na wyraz / zwrot i synonimizuje całe zdania i puszcza jeden tekst na max 40 publikacji

Pytanie które publikacje zostaną oflagowane jako DC czy wykryte jako tekst "nienaturalny" chyba jest zbędne :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że Wy tutaj podchodzicie ambitnie do sprawy, prowadzicie dyskusje o DC o robionych synonimami treściach itp, a tymczasem...

tymczasem wychodzą na pozycje standardowe 'pejdeje' :) bez treści żadnej :). Pokazuje to ewidentnie jak prymitywne są 'algorytmy' wielkiego googla. To nie są żadne algorytmy. To czym zrobili ostatnio tę czystkę przypomina prędzej pisany przeze mnie podprogram w Basic na ZX Spectrum niż algorytm.

Zrobili półautomatycznie czystkę, pewnie też ją powtórzą, ale prędzej zrobili to dla strachu. Oni nawet tak prostej sprawy o bardzo wąskiej tematyce nie są w stanie robić autonomicznie bez angażowania znacznych zasobów przeliczeniowych i ludzkich.

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche na temat i nie na temat, wczoraj miałem krótką dyskusję z kimś kto nie ma pojęcia o seo (całokształt i ma w d**ie pozycjonownie i to czy to jest przeglądarka czy wyszukiwarka) , i mówi tak: "słuchaj co wy robicie z tymi wynikami - nic nie można znaleźć w tej wyszukiwarce" ... naprawde byłem pod wrażeniem tego zapytania. Pomyśałem że warto Tutaj to napisać (=

lit

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO  intermedialna od zawsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat usiłuję uświadamiać ludzi, że SEO ze względu na prawa rynkowe ma sens i jest przydatne (po prostu jak usługa/produkt czy firma to oferująca nie będzie zaspokajać wymogów klienta , klienci nie będą płacić ergo firma nie będzie miała kasy na SEO = wypad z wypad z TOPów). Teraz zaczynam mieć pewność , że firmy SEO (te rzetelne) bardziej dbają o wyniki od jaśnie nam panującej korpogoogle...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy SEO (te rzetelne) bardziej dbają o wyniki od jaśnie nam panującej korpogoogle...

tylko przekonaj o tym korpo.Przekonaj ich zeby walczyli ze spamerami a nie z rzetelnymi firmami.Oni nie widza ze jak walczą ze wszystkimi to mają sieke w wynikach.

Im pasują w topach blastowane wątki na forach zawierające miazgę

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Przekonaj ich zeby walczyli ze spamerami

Znaczy tymi którzy na frazę "kredyt z niską ratą" pozycjonują budkę z lodami ? Bo szczerze mówiąc tylko przy okazji jakichś rewolucyjnych zmian w Google widzę bełkot z mieszarek w topach dla różnych fraz ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat usiłuję uświadamiać ludzi, że SEO ze względu na prawa rynkowe ma sens i jest przydatne (po prostu jak usługa/produkt czy firma to oferująca nie będzie zaspokajać wymogów klienta , klienci nie będą płacić ergo firma nie będzie miała kasy na SEO = wypad z wypad z TOPów). Teraz zaczynam mieć pewność , że firmy SEO (te rzetelne) bardziej dbają o wyniki od jaśnie nam panującej korpogoogle...

Dokładnie tak. Wycinając pozycjonowane strony widać ile warte jest G. Lepsze wyniki miała "szukajka" WP w 2002 roku :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy SEO (te rzetelne) bardziej dbają o wyniki od jaśnie nam panującej korpogoogle...

tylko przekonaj o tym korpo.Przekonaj ich zeby walczyli ze spamerami a nie z rzetelnymi firmami.Oni nie widza ze jak walczą ze wszystkimi to mają sieke w wynikach.

Im pasują w topach blastowane wątki na forach zawierające miazgę

ale o co wam chodzi ?? Po co chcecie ich przekonywać do walki z nierzetelnymi firmami??

Przecież serwis z dobrą treścią sam się obroni i zasłużenie będzie w top na wysokich pozycjach :) Google bez problemu rozpoznaje jakość treści :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google bez problemu rozpoznaje jakość treści :)

Tak, szczególnie tych, które nie są desynimizowane. Pisane z palca przez specjalistów z danej dziedziny, np hydraulika Kazka.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności