Jump to content

Cordor

Forumowicze
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,736 profile views
 1. Sprawdź sobie to: http://www.dfactory.eu/plugins/responsive-lightbox/ W opcjach ustawiasz jaki chcesz mieć styl i ajla, z tego co kojarze jest bardzo podobny do Twojego obrazka.
 2. Ostatnio buty też można było kupić taniej
 3. Miałem kiedyś okazję obserwować pozycjonowanie strony przez firmę z Gruponu. Po 15 linków z za********h śmietników. Pozcyjonowanie było na rok a działania firmy ograniczyły się do jednorazowej akcji. Generalnie odradzam wszelkie tego typu zabawy.
 4. W koncu wyjaśniło się do czego nadają sie Yorki - mogą robić za karmę dla ptaków
 5. Tak, nie płać a faktura w tym wypadku to tylko przypomnienie. A na pytanie z tematu: nie, nie zobowiązuje.
 6. Może nie wyczyszczone float? Gdzieś pływa div czy coś i ff sobie radzi czy chrome a już IE pierdzi. To mi przychodzi do głowy bez patrzenia na stronę.
 7. Aleks robiłeś import/export albo przeniesienie bazy z miejsca na miejsce?
 8. Podaj adres to zerknę. Dziwne rzeczy piszesz, może jakiś syf na tym jednym motywie Ci się zrobił i stąd takie kwiatki, trudno powiedzieć. Może wyczyść cache przeglądarki i sprawdź jeszcze raz?
 9. Dzieci trzeba wychowywać a nie pozwalać im się "paść", albo liczyć na to, że przedszkole je wychowa czy żłobek.
 10. Pomóc Ci ocenić czy jesteś autorem własnych tekstów, czy pomóc przekonać o tym google?
 11. Oczywiście jest to cena, a propagowanie takich zachowań odbywa się przede wszystkim w telewizji. Gówniane stacje muzyczny ze swoją gównianą muzyką i teledyskami, które 15 lat temu leciałyby po 23 godzinie na pro7 czy sat3 są moim zdaniem wylęgarnią tego typu wzorców dla młodzieży. Fakt faktem, że za małolata pokolenie obecnych 30 latków i starsze, miało też fantazję ale było raczej niedopuszczalne i nieosiągalne ich spełnienie. Dziś jak widać jest to mało tego, że w ogóle prawdopodobne to nawet możliwe Czy to dobrze czy źle? Nie wiem, świat się zmienia szybciej niż jesteśmy to w stanie ogarn
 12. Jak ma dziecko w wieku 14 lat i jego dzieci pójdą w jego ślady to wnuki będzie miał przed 30
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy