Skocz do zawartości

Czy dobre katalogi wciąż sporo dają?


tako

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na myśli nie tylko katalog onet, interia czy wp.pl ale też te mniej "kultowe" ale z tradycją, jak hurricane, jacław, linkman, oczywiście gwiazdor i inne. Czy w dobie pingwinów pand etc. linki z tych katalogów jeszcze sporo dają?

MULTIKONTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Fajnie że autor założył taki wątek, bo również chciałem się o to spytać. Więc jakie działanie da większą korzyść: ręczne dodanie strony do 50-100 katalogów z wysokimi parametrami (m.in do wspomnianych gwiazdor, gazeta, onet, itp), czy codzienne dodawanie do setek katalogów, np przez addera? Moja domena ma niecały rok, regularnie dodaję unikalne wpisy na witrynie opartej o wordpress z wtyczką yoast, teraz mam możliwość dodania często płatnych wpisów do katalogów, lub/i dodawanie przez addera. Pod jakim kątem warto tworzyś stronę, pod Page Rank, Page Autority, Trust Flow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witamy wyznawcę addera...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności