Jump to content

Hicarian

Forumowicze
 • Content Count

  1,174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Hicarian last won the day on July 6 2016

Hicarian had the most liked content!

Community Reputation

120 Excellent

About Hicarian

 • Birthday 03/02/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://hicarian.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Marketing w Internecie, Adsense

Recent Profile Visitors

12,078 profile views
 1. Quazy doskonale cię rozumiem. Też mi się nie chciało, ale od jakiegoś czasu po prostu wolę powiedzieć coś, niż napisać. Często szybciej coś sprawdzisz. A nawet takiego staruchowi jak ja to pasuje, to co dopiero pokoleniu 20-latków i niżej. @tomslon Przytoczylem ci tylko, co pracownik Google na temat tej aktualizacji powiedział. Każdy z nas musi sam wyciągać wnioski z kolejnych aktualizacji.
 2. Jest tak jak napisałeś Max Jak dla mnie przyszłość to wyszukiwanie głosowe i skupiłbym na odpowiednim dostosowaniu podstron do wyszukiwania głosowego, za chwilę to może być przyczyna spadków na wielu stronach.
 3. Jeśli miałbym dosłownie odczytywać wypowiedź Dana Sulivanna z Google, to oberwały podstrony, które nie odpowiadały dostatecznie na zapytania użytkowników, a z samymi stronami nic złego się nie dzieje. Idąc dalej tokiem jego wypowiedzi, twoje podstrony na dane słowo kluczowe/długi ogon są mniej "trafne" od tych, co poszły do góry w rankingu. Oznacza to, że problem tkwi w treści danej podstrony i w jej otoczeniu. Właściwie to nie problem, tylko "nie dostosowanie się" odpowiednio do danego zapytania. To tylko moja interpretacja wypowiedzi Sulivanna, a nie moja teoria na temat.
 4. Tylko u mnie dziś żenująco niski CTR? Sezon urlopowy?
 5. Mam nadzieję, że to był tylko test.. bo CTR gwałtowanie spadł.
 6. Dziś są jakieś wypłaty? Dziwne słaby ten wtorek, ctr tragiczny. Zauważyliście słowo "wyszukiwania sponsorowane", które dodali do linków tekstowych?
 7. Siedzę w tym od 7 lat i na bieżąco śledzę zmiany w prawie i wytycznych firm pożyczkowych. Jestem ciekawy, co dokładnie u niego ma naruszać prawo. Chyba, że chodzi ci o pisanie pożyczka bez bik. Jeżeli w treści jest odpowiedź, czy ona jest bez sprawdzania w BIK i ma to potwierdzenie w umowie danej firmy, to nie widzę problemu.
 8. O jak dobrze, że RRSO zawsze wstawiałem/am. Jedno mniej.
 9. Chętnie się dowiem, jaki jest potencjał w leadach za 60 groszy.
 10. Adam, na pewno nie są w groszowych leadach z PM, wiecej się zarobi już na Adsense.
 11. Podziwiam Was, za to że bawicie się w Afilacji w groszowe leady przez pośrednika pośredników. Pieniądze są gdzie indziej, no chyba że siedzicie z mamą i tatą i dorabiacie do pizzy na mieście, raz w miesiącu.
 12. Domena nawet zakonserwowana po 1-2 latach, jeśli ma linki i robisz ją na to samo co, było kiedyś na stronie potrafi ładnie odzyskać wigor. Jednak najlepiej przedłużać, lub przechwytywać i robić stronę w ciągu 1-2 tygodni po spadku.
 13. Witam - Bydgoszcz łączę UPC - nie mogę się nadal zalogować. Zamówiłem teksty 1,5 tygodnia temu, na dzień przed migracją otrzymałem email że są napisane, a teraz nie mogę się dostać na konto. Sprawdzałem w róznych przeglądarkach. edit: Działa tylko pod przeglądarką TOR.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy