Jump to content

tako

Forumowicze
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Podobno z urzędu. I podobno tacy adwokaci całkowicie olewają klienta, nawet słowem potrafią się nie odezwać podczas całego procesu. W tym wypadku jest inaczej, facet już bokami robił, dwoił się i troił, bo ... a jakże, cala Polska patrzy i lawina klientów może ruszyć nawet jak przegra.
 2. Nie codzień jest okazja aby zobaczyć (tak) produkującą się papugę w realu a nie w show Anny Marii Wesołowskiej.
 3. No, ze dwie godziny oglądałem, z przerwami. Wystarczyłoby mi oglądać 5-10 minut aby takie pytanie powstało o przerywniki.
 4. Tak sobie w pewnym momencie pomyślałem, ale to chyba nic nie daje. Chyba że opóźnienie zwiększa się z minuty na minutę.
 5. Mowę końcową ma dzisiaj obrońca, mówi wiele godzin. Gdy padają nazwiska a dzieje się to często to jest piiiiiiii! - przerywnik. Jak oni to robią? Z tego, co się zorientowałem, to jest na żywo. Próbowałem wcielić się w rolę osoby czuwającej z przerywnikami ale można się wykończyć i nie nadąży się. refleks i koncentracja wysiądzie bardzo szybko. A jest to robione perfekcyjnie.
 6. A ja mam pytanie. Nie znam się w temacie ale nie łatwiej po prostu patrząc na pierwszy tekst o treści: "Pożyczki to produkt oferowany nie tylko przez banki ale i przez parabanki. Róznica jest w wymaganiach, przyznawalności i kosztach. Pożyczki parabankowe to pożyczki z wysokim RRSO." A teraz jadę patrząc na powyższy, no jakbym opowiadał komuś co mi ktoś inny powiedział; czytam jedno zdanie i je przekazuję: "Pożyczki mają w ofercie zarówno banki jak i firmy pożyczkowe - pozabankowe. Pożyczka pożyczce nie równa jednak, można by rzec. W jednym przypadku wymaga się od pożyczkobiorcy spełnienia
 7. A to już Ty napisałeś, ja się od tego odcinam.
 8. W sytuacji gdy na każdej podstronie jest 600-700 znaków unikalnego tekstu we wpisach głównych, to kilka słów z komentarza na pewno nic nie daje albo tylko jakiś promil niezauważalny. Znaczenie według mnie ma to że jest to tekst w komentarzu. Kogoś wpis zaciekawił, zaintrygował bo dodał komentarz i to Google docenia.
 9. Myślę że nie tylko to. Kiedyś na serwerze mialem ze sześć stron i pięć dostało bana, za jednym razem. Jedna nie dostała. Czym się wyróżniało akurat to zaplecze? Miało trochę, dodanych przeze mnie zresztą, komentarzy.
 10. Strona na Wordpress. Mnóstwo podstron "nazwa produktu miejscowość", teksty unikalne po ok. 600-700 znaków. Żadna nie linkowana. Spostrzeżenie: Podstrony na których jest choć jeden komentarz (zwykle są dwa bo odpowiadam komentującemu) przecigają kilka konkurencyjnych stron - podstron na to samo hasło. Natomiast te podstrony gdzie komentarzy nie ma, ustępują tym konkurencyjnym odpowiednikom. Wniosek: komentarze znacząco pomagają w pozycjonowaniu, nawet krótkie komentarze, w rodzaju "Nieprawda, mój kolega był w BIK a pożyczkę tą dostał".
 11. Sprawdzę najpierw na innym, mniej poczytnym blogu. ;-)
 12. Nie miałem. W którym miejscu to wstawić? Może być nad tym: <title><?php wp_title(' '); ?> ?
 13. Otóż to, tak też myślałem. @tyranka, te ustawienia o których piszesz mam jak trzeba i nic.
 14. Tak jest już od kilku miesięcy na wszystkich moich stronach na skrypcie Wordpress jak chodzi o podstrony. Ustawiam tytuł w All in One Seo Pack bo nie chce, aby dodawany był tytuł bloga. Nic to nie daje. Ilustruję, o co mi chodzi. Strona ma tytul np. "Finanse osobiste". Tworzę nowy wpis pt. "Kredyt czy leasing" wpisując go w formularzu usdostępnionym przez wskazaną wtyczkę. Nic to nie daje i mamy później w Google taki tytuł wpisu "Kredyt i leasing - Finanse osobiste" A ja chcę tylko "Kredyt czy leasing". Co robić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy