Skocz do zawartości

[Warsztaty] - SEO i Pozycjonowanie 2 in 1 TYLKO teraz


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam to w du**e po prostu.

Co mnie obchodzi, że prowadzący sobie ulży i nieco poprzeklina?

NIech mu będzie na zdrowie.

Lubisz po prostu dostawać "w ryj". Dziwne zboczenie, ale masz do niego prawo. Co nie znaczy, że można to traktować jako coś normalnego, bo normą zawsze będzie ogół a nie margines.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to w du**e po prostu.

Co mnie obchodzi, że prowadzący sobie ulży i nieco poprzeklina?

NIech mu będzie na zdrowie.

Lubisz po prostu dostawać "w ryj". Dziwne zboczenie, ale masz do niego prawo. Co nie znaczy, że można to traktować jako coś normalnego, bo normą zawsze będzie ogół a nie margines.

Nie chce mi się z tobą gadać. Onanizuj się dalej nad problemem co ja lubię a czego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku - ja bym te osobiste komentarze nawet przełknął, choć IMO nie budowały dobrej atmosfery na szkoleniu.

Rzecz w tym, że często zastępowały merytorykę.

Schemat był z grubsza taki: ktoś czegoś nie wie >> debil/baran/idiota >> 5-10-30 minut nabijania się i samodzielnego szukania rozwiązania na pytanie tak ogólne, że trudno czasem wyłapać obszar tematyczny (poza tym czasem nie słuchałem dokładnie, bo leciały akurat różne inwektywy, albo był pogłos, echo, czy co tam jeszcze dla utrudnienia) >> nareszcie po X czasu odpowiedź.

Miałem też okazję przynajmniej 5 razy zaobserwować fakt, że ahrefs nie widzi wszystkich linków przychodzących. Zostało to omówione raz, potem znów i znów i znów. W koło to samo. Przynajmniej pół godziny straty na rzecz, która powinna zająć góra 3 minuty. To i potem siedzieliśmy do 1 w nocy...

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to w du**e po prostu.

Co mnie obchodzi, że prowadzący sobie ulży i nieco poprzeklina?

NIech mu będzie na zdrowie.

Lubisz po prostu dostawać "w ryj". Dziwne zboczenie, ale masz do niego prawo. Co nie znaczy, że można to traktować jako coś normalnego, bo normą zawsze będzie ogĂłł a nie margines.

Nie chce mi się z tobą gadać. Onanizuj się dalej nad problemem co ja lubię a czego nie.

Zapomniałeś dodać "Ty debilu/baranie/idioto" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonin = n'te wcielenie kojotka.

Konta Kojotka łatwo poznać bo nie stosuje przecinków - Jonin użył jednego więc to na 100% nie nasz "wieśniak". Przykład wypowiedzi stylizowanych na opinie klientów w wykonaniu tego prelegenta:

W opisie strony jest zaznaczone że OmniADD osiąga skuteczność 99% i jestem dobrym przykładem że właśnie takie wyniki potrafi osiągnąć po odpowiednim ustawieniu dla niedowiarków mogę podesłać screnny
Zdecydowanie zgadzam się z użytkownikiem wyżej. Jest to produkt klasy światowej. Jest bardzo dużo podobnych produktów ale ten produkt to zupełnie coś innego. Prosty w obsłudze a do tego wygląd sprawia że praca co czysta przyjemność
Inwestując a ten Panel długo się zastanawiałem czy na pewno opłaci mi się to. Teraz po miesiącu pracy z tym panelem wiem że była to bardzo udana inwestycja. Duże Polecenie na ten produkt.
Miałem możliwość pracy i testowania produktu Omni v1 szczerze powiem że poprzedni produkt nie robił takie wrażenia jak właśnie ta najnowsza wersja tego Narzędzia. A co więcej kupując ten program mamy dużą pewność że nasze zaplecze stanie się dużą potęgą i nie zostaną żadne strony zapleczowe zmarnowane

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz, teraz to normalnie będę walił co dwa wyrazy przecinek :D , nie ma lekko ...

Wyobraźcie sobie na szkoleniu w realu prelegenta, który obraża słuchaczy.

Ciekawe jak długo utrzymałby się na nogach. ;)

Ciekawe jest to, że taką metodę opracowali psychoterapeuci , gdzieś mi info o czymś takim przemknęło ;) ale zgadzam się z Tobą, to cholernie ryzykowna metoda ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym przełknął słowo "ty debilu" w żarcie ewentualnie od szefa (który mi płaci), ale ja wykładam pieniądze to druga strona ma nie tyle "per pan walić" co zachować pewną etykę zawodową zwłaszcza w kontaktach szkoleniowych

Dobre "trener" i instruktor wyzywający w przerwach swoich słuchaczy (kiedyś u mnie na roku po takiej akcji wyszli wszyscy studenci, to wycieczki interpersonalne i problem jak to pisał Freud z Ego)

Co do wartości szkolenia na pewno informację tam zawarte są cenne (to było drugie szkolenie jakie miałem po tym od pani Lexy atakować), ale "nie dziękuje i postoję "

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności