Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@arve_lek

Na VMline działa OmniAdd, OmniSpeed i OmniFlash!

Wiem bo mam.

I krew mnie jasna zalewa jak widzę w panelu omni, że osoby mające w VMline swoje zabawki nie mają supportu!

M

Edycja:

OmniPing też działa!

Jak najbardziej mają. Chodzi tylko o support dotyczący problemów z serwerami, jest to napisane w każdym miejscu gdzie widnieje informacja dotycząca w/w hostingodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na co najbardziej zwracać uwagę?

Do tego dziwna sprawa.

Dopiero OF testuję po update ale nagle coś dziwnego się stało.

Dla przykładu wybieram dodanie nowego taska wypełniam:

Mod configuration: Register $ post

Use relationship: yes

Baza: Wordpress

Mods: Wordpress - register

PHP Scripts: Wordpress

Klikam shedule.

Pojawia się komunikat:

Positions has been added to schedule!

Niestety nic się nie dodaje.

Raz dodałem projekt był nie tak, usunąłem jego i taski.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v0.9.6

Poprawione statystyki cronów na serwerach ze źle ustawioną strefą czasową

Dodany eksport wszystkich projektów

Dodane wiązanie tekstów ze skryptami/modami

Dodany prosty tryb dodawania do harmonogramu

Dodane powiązania z php skryptami w bazach

Dodana możliwość wiązania jednej bazy z wieloma skryptami/modami

Sklep z prywatnymi bazami

Poprawiony widok eksportu (nowe linie)

Poprawki w skryptach PHP (przede wszystkim freeglobes i qlweb)

Dodany monitor pozycji fraz w Google

Prosty tryb

Było o tym więcej w poprzednim poście, jeśli powiążemy swoje bazy ze skryptami/modami (zakładka Databases -> Edit) to można dodawać do harmonogramu korzystając tylko z jednej kolumny. Wtedy można zaznaczyć nawet wszystko na raz (chociaż nie jest to zalecane rozwiązanie :D).

Sklep z prywatnymi bazami

W Databases można teraz znaleźć odnośnik do Marketu, znajdują się tam bazy sprzedawane przez naszych partnerów (obecnie jeden partner). Po zakupieniu i zaakceptowaniu płatności przez partnera zakupione bazy można bezpośrednio zaimportować do OmniFlasha. Sprzedaż/obsługa itp. leży po stronie partnerów!

Monitor fraz

W Dashboard można przejść do nowego modułu, pozwala on na monitorowanie pozycji fraz dla domen z naszych projektów.

Wiązanie tekstów ze skryptami/modami

Nowa funkcja w edycji i kreacji projektu. Możliwość tworzenia paczek tekstów dostosowanych do konkretnych skryptów/modów. Pełna konfiguracja, przykładowo skrypt X wymaga linka tylko w długiej treści, ale używa i krótkiej i długiej. Tworzymy paczkę z takimi dwoma tekstami, z linkiem w odpowiednim miejscu i wtedy ta para tekstów będzie używana podczas dodawania do skryptu X. I tylko do niego!

Na co najbardziej zwracać uwagę?

Do tego dziwna sprawa.

Dopiero OF testuję po update ale nagle coś dziwnego się stało.

Dla przykładu wybieram dodanie nowego taska wypełniam:

Mod configuration: Register $ post

Use relationship: yes

Baza: Wordpress

Mods: Wordpress - register

PHP Scripts: Wordpress

Klikam shedule.

Pojawia się komunikat:

Positions has been added to schedule!

Niestety nic się nie dodaje.

Raz dodałem projekt był nie tak, usunąłem jego i taski.

Proszę o pomoc.

Z tego typu błędami należy się zgłosić przez OmniPanel lub przycisk support we Flashu (jeśli online). Inaczej nie jesteśmy w stanie pomóc. Podejrzewam pomieszanie relacji, pewnie nie miał ich Pan ustawionych, a włączył ich używanie. Ale nic więcej nie mogę powiedzieć bez adresu instalacji i zgłoszenia na OmniPanelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do innych.

Jak u Was z skutecznością?

Nagle skuteczność w OF słabsza niż w OmniSpeed

Może jakiś krótki tutorial/porada od autora odnośnie ustawień podstawowych?

U mnie średnio.

Jestem za - może krótki opis ustawienia PRZYKŁADOWEGO projektu od początku do końca - dla kilku przykładowych/najważniejszych skryptów. Krok po kroku :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oprócz instrukcji obsługi OF, powinna być instrukcja instalacji OF na serwerach, VPS/VDS oraz na hostingu.

Ogólnie, soft powinien być tak stworzony i tak opisany, żeby całkowity laik, absolutnie nie znający się na php, overclocking czy innych "magicznych słówkach", mógł w łatwy sposób zainstalować soft oraz zacząć używać bez błędów od teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@seogreen - Zapoznaj się proszę z następującymi postami:

Istotny informacja dla zrozumienia całości: Klik - szczególnie proszę zapoznać się z czerwonym zapisem w wskazanym poście

Twoje "przemyślenia" już raz opisane: Klik oraz Klik

Podsumowanie twoich przemyśleń: Klik

Na resztę twojej wypowiedzi odpiszę jak tylko przepiszesz post w odpowiednim temacie: Klik

@monterek - proszę zapoznaj się z tym postem Klik - szczególnie proszę zapoznać się z czerwonym zapisem w wskazanym poście. Jeśli mogę to prosił bym też o zapoznanie się z dwoma kolejnymi postami: Klik oraz dobrze by było całość zestawić z tym: Klik

@Davred - przed sprawdzeniem słowa należy pobrać bazę (prawy górny róg) gdyż sama baza nie jest dostępna wraz z instalacją - baza jest aktualizowana raz na dzień z naszego serwera (aby mieć aktualne dane należy każdorazowo pobierać bazy - raz dziennie)

@Mikolaj oraz @Business Sense

Co do samego tematu dokumentacji jest nie możliwa do stworzenia na ten moment ze względu na fakt dynamicznego i bardzo szybkiego rozwoju aplikacji który uniemożliwia stworzenie takiego dokumentu - dzisiejsza aktualizacja mocno uproszcza pewne czynności związane z samą obsługą (czyli dokumentacja z dnia wczorajszego dziś wprowadzała by zamieszanie) oprogramowania. Jak już też wielokrotnie powtarzałem wasze sugestie zgłaszane na panel / wasze błędy w konfiguracji zgłaszane na panel / wasze wiadomości na czacie pozwalają nam tak dostosować program aby był zrozumiały dla każdego począwszy od osoby totalnie zaczynającej zabawę w SEO skończywszy na osobach z wieloletnim doświadczeniem. Wydanie dokumentacji na tym etapie w formie dokumentu / filmu zdecydowanie zrodziło by więcej pytań niż odpowiedzi u osób początkujących. Kilka dni temu chcieliśmy przyspieszyć proces zbierania informacji od użytkowników (zrozumieć czego oczekują vs jak my to widzimy ) - info w tym poście: Klik - niestety nic z tego nie wyszło gdyż sami zainteresowani woleli polemizować :(

W raz z dzisiejszą aktualizacją staje się możliwa do napisania instrukcja jak korzystać z programu - podstawowy schemat krokowy - i takową udostępnimy bardzo szybko (możliwe bardzo że będzie nawet do pobrania w dniu dzisiejszym) - tylko muszę się wyspać w końcu :P inaczej nikt tego nie zrozumie ;)

Chciałem też podziękować wszystkim użytkownikom OmniFLASH którzy w tym czasie zgłaszali swoje pytania co do użyteczności oraz/lub problemy jakie miały z używaniem aplikacji.

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, odpaliłem update i nadal jest:

No data found for strony www keyword.

i ja się pytam

kiedy będą MODY free/PAY ja chce sie tym pobawić! ;]

1. Bo nie ma wartości dla takiej frazy, wpisz np. gry.

2. Są od samego początku. Wejdź w mods i masz publiczną bazę modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło nagle Omni Flash.

Kto wie jaki jest problem.

Logowanie pojawia się, loguję się i błąd:


[b]	Unhandled Exception[/b]

[b]	Message:[/b]

Division by zero
[b]	Location:[/b]

/home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/application/controllers/dashboard.php on line 0
[b]	Stack Trace:[/b]

#0 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/laravel.php(0): Laravel\Error::native(2, 'Division by zer...', '/home/omnispid/...', 0)
#1 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/application/controllers/dashboard.php(0): laravel\h6qo91{?(2, 'Division by zer...', '/home/omnispid/...', 0, Array)
#2 [internal function]: Dashboard_Controller->action_index()
#3 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/routing/controller.php(0): call_user_func_array(Array, Array)
#4 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/routing/controller.php(0): Laravel\Routing\Controller->response('index', Array)
#5 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/routing/controller.php(0): Laravel\Routing\Controller->execute('index', Array)
#6 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/routing/route.php(0): Laravel\Routing\Controller::call('dashboard@(:1)', Array)
#7 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/routing/route.php(0): Laravel\Routing\Route->response()
#8 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/panel/laravel/laravel.php(0): Laravel\Routing\Route->call()
#9 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/index_c.php(0): require('/home/omnispid/...')
#10 /home/omnispid/domains/nazwa_serwer.hexhost.pl/public_html/index.php(19): include('/home/omnispid/...')
#11 {main}

Nie ma jak z poziomu OF zgłosić problemu.

Dokonać tego z OmniPanel?

Ktoś się udzieli w czym problem?

Ledwo na test 1 projekcik poszedł i tam 3-4 bazy?

Proszę o pilną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, odpaliłem update i nadal jest:

No data found for strony www keyword.

i ja się pytam

kiedy będą MODY free/PAY ja chce sie tym pobawić! ;]

1. Bo nie ma wartości dla takiej frazy, wpisz np. gry.

2. Są od samego początku. Wejdź w mods i masz publiczną bazę modów.

te 5 z czego 1 to rejestracja wp to bieda, miało być więcej, miały być platne też gdzieś obiło mi sie ze i jakies dodatkowe darmowe będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak z poziomu OF zgłosić problemu.

Dokonać tego z OmniPanel?

Ktoś się udzieli w czym problem?

Ledwo na test 1 projekcik poszedł i tam 3-4 bazy?

Proszę o pilną pomoc.

Wszystkie błędy należy zgłaszać na OmniPanel z adresem instalacji, było to powtarzane już tu kilkanaście razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności