Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

ejj gdzies mi sie obilo ze do tego softu byli testrzy wczesniej..... masakra.. co oni robili pili? palili? bo na pewno nie testwoali

soft jest super. kojotek ma swoje akcje ale dla mnie byl fair. ale obecnie soft nie nadaje sie do publikacji :( niestety. to wersja beta beta... jak mario robie tylko aktualizacje (ktore dzialeja super) i czekam az funkcjonalnosci ktorych potrzebuje w koncu zadzialaja...

Tzn które nie działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dodana liczba pozostałych OmniTXT

gdzie to jest bo jakos nie moge znalezc ??

A tak z innej beczki to przeczytałem dziś cały temat OF od pierwszego postu włącznie z prywatnymi wojenkami, i nasuwa mi sie tylko jedna konkluzja: soft za wczesnie pokazany swiatu, wczesniej tez chyba ze dwie wypowiedzi znalazlem ze powinien byc najpierw porzadnie przetestowany, a dopiero potem wprowadzony na rynek, oszczędziło by to zarówno ekipie Omni nerwów jak i większości osób tu pytających się co chwilę o coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodana liczba pozostałych OmniTXT

gdzie to jest bo jakos nie moge znalezc ??

A tak z innej beczki to przeczytałem dziś cały temat OF od pierwszego postu włącznie z prywatnymi wojenkami, i nasuwa mi sie tylko jedna konkluzja: soft za wczesnie pokazany swiatu, wczesniej tez chyba ze dwie wypowiedzi znalazlem ze powinien byc najpierw porzadnie przetestowany, a dopiero potem wprowadzony na rynek, oszczędziło by to zarówno ekipie Omni nerwów jak i większości osób tu pytających się co chwilę o coś :)

Kliknij "New text using OmniTXT" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@marcinos75 - Chciałem przypomnieć wszystkim że dla szybkich pytań aktualnie jest dostępny support online (w godzinach pracy) gdzie można właśnie takie pytania kierować. Zdajemy sobie sprawę z tego że tak szybko ewoluującego oprogramowania na rynku nie było. OmniFLASH jest całkowicie innym programem w stosunku do starszych wersji OmniADD / OmniSPEED gdzie praca z tym oprogramowaniem wygląda zupełnie inaczej i tu mogę się zgodzić że może użytkownikom brakować dokumentacji (szczególnie jeśli ktoś nie zna j. angielskiego) jednak nie mogę się zgodzić nawet na milimetr że jest to program w wersji beta.

Każda uwaga zgłaszana przez użytkowników jest brana przez nas pod uwagę i w miarę możliwości realizowana

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Chciałem przypomnieć tylko tego posta (moją prośbę) gdzie w mniej niż 20 min każdy na takim spotkaniu zrozumiał by założenia i sposób w jaki działa OmniFLASH jednak osoby biorące udział w dyskusji na forum (kolejne posty) miały swoje ale i nie chciały się tego nauczyć dlatego piszemy dokumentację (10 min szkolenia = 2 do 3h pisania dokumentacji do której użytkownik nie może zadać pytań) - jak to się mówi "trudno"

PSII: Zgodnie z naszym terminarzem od środy powinniśmy rozpocząć prace nad pisaniem / udostępnianiem kolejnych modów do OmniFLASH i tym samym rozpocząć najważniejszą część dla OmniFLASH czyli pozyskiwanie nowych skryptów obsługiwanym przez program (łącznie do końca roku powinniśmy zamknąć się w okolicach 60 nowych platform które będą obsługiwane w standardzie przez OmniFLASH)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam PRO+, ale dlaczego w oveclocking nie mogę go "podkręcić"? Wrzuciłem bazę do EE i sama rejestracja na 5 "wątkach" zajmie kilka dni...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy mieliście problem z wywoływaniem zadań con-a ?

Dodałem dokładnie te co są podane podczas instalacji i otrzymuję info "Too many crons started at the same time" Napisałem do Supportu biznes-host i dostałem info

"żadne zadanie crona nie jest aktualnie uruchomione w systemie - błąd zwraca skrypt php Proszę sprawę skierować do producenta tego oprogramowania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy mieliście problem z wywoływaniem zadań con-a ?

Dodałem dokładnie te co są podane podczas instalacji i otrzymuję info "Too many crons started at the same time" Napisałem do Supportu biznes-host i dostałem info

"żadne zadanie crona nie jest aktualnie uruchomione w systemie - błąd zwraca skrypt php Proszę sprawę skierować do producenta tego oprogramowania."

Proszę dodać zgłoszenie na OmniPanelu z błędami PHP. Cron ma blokadę ponownego wykonania w ciągu jednej minuty, jeśli chce się wymusić wykonanie to trzeba dodać do niego parametr ?force.

@blake

Można zwiększyć liczbę wątków do 15-20 bez problemu, albo i więcej. Podkręcanie konkretnych modów będzie niebawem.

edit

Jeśli macie błędy Cron is not executing, sprawdźcie czy kolumna Last execution się zmienia co minutę. Jak tak to poprawcie datę na serwerze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zwiększyć liczbę wątków do 15-20 bez problemu

Podkręcanie konkretnych modów będzie niebawem.

No to będzie niebawem czy już mogę to zrobić? Bo opcje gdzie to powinno być umożliwione są nieaktywne.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a EE jest w modach. Czyli mówisz, że już niedługo...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności