Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Przydał by się najprostszy filmik z obsługi. Owszem, wszystko jest do odkrycia samemu, ale po co wszyscy mają tracić czas na testowanie tego samego. Przykładowo Max zrobił o swoim Xseonie i zaoszczędził tym trochę czasu użytkownikom.

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fakt, małe FAQ by się przydało...

Kto mi powie, o co chodzi z tymi Databases, Mods, PHP scripts przy dodawaniu projektu?

Chce po prostu dodać projekt do wszystkich katalogów z bazy (Databases), a tutaj muszę zaznaczać jakieś PHP scripts dodatkowo, aby utworzyło projekt, po czym czytam w Dashboardzie:

Tasks in schedule

100 tasks, 138220 urls

Approximately 460.7 hours

hmmm?

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się kopiowanie projektów, bo np. gdy mam projekt zawierający tytuł wpisu z synonimami pisanymi w klamrach to w sumie nie wiem ile dodano wpisów z którym synonimem. Przy stronie pozycjonowanej na dość dużą ilość fraz jest to uciążliwe.

4lkfew.png

Zleć napisanie tekstów profesjonalnym copywriterom -> klik
Zlecenia na tworzenie stron www - złóż ofertę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mental musisz zbaczać skrypt z listy PHP scripts (from OmniSpeed) i odpowiednia bazę pasującą do skryptu. Jak zaznaczysz wszystkie bazy i skrypty to dojdzie do sytuacji, w kórej będzie próbował dodać/rejestrować wszystkie skrypty do wszystkich baz.

Brak instrukcji obsługi. Zanim zabierzecie się za rozbudowę funkcjonalności to zlitujcie się nad waszymi klientami i stwórzcie porządny manual.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę PRO+ pod jednym warunkiem - będzie do tego jakiś manual, albo screencast, bo to co teraz widzę w statystykach to jakaś masakra jest:

0.01% - 1/7415/13822

(% - Added/Errors/Size)

Projekt zrobiłem z omnitxt, uzupełniłem wszystkie dane. Nie będę przecież siedział i po omacku sprawdzał co jest do czego tracąc przy tym czas. Myślę, że nagranie filmiku z obsługi i stworzenie przykładowego projektu nie zajmie więcej niż godziny a każdy będzie mógł zobaczyć co ten soft potrafi, bo z tego co widzę teraz to albo coś nie działa, albo ja coś źle ustawiłem, chociaż tam zbyt wielu opcji nie ma przy tworzeniu projektu, więc ciężko coś spieprzyć.

No i drugi plus tego wszystkiego to taki, że odpadnie 90% głupich pytań w tym wątku - jak ustawić to czy tamto.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dywn - odp poda gamec

@D_S - aktualnie wychodzą update dodające nową funkcjonalność oraz zgłoszenia na panelu (częstotliwość jest duża i skupiamy się na kodzie ale obiecuję że jak tylko dojdziemy do v1.0 będą wszystkie zmiany wyświetlane (opcjonalnie trzeba przeglądać ten wątek bo w nim podajemy co jest aktualizowane)

@featmilka - przy tej budowie softu nie jestem przekonany do takiego rozwiązania jednak nie mówię NIE - przypomnij mi się proszę z tym jak uspokoimy się z aktualizacjami

@barti4 - jak zawsze w formacie HTML

@mario1973 - będzie filmik z obsługi oprogramowania ale najpierw chcemy wprowadzić wszystko co mamy na liście podstawowej (autopilot / sprzedawcy modów / sprzedawcy baz) - głęboko wierzę że do końca miesiąca zamkniemy ten temat i będziemy mogli udostępnić materiały dla OmniFLASH

@kaiba - pomoc techniczna jest cały czas na panelu (sprawy związane z błędami aplikacji) natomiast chcemy aktywować dla użytkowników abonamentowych dodatkowo stały czat z konsultantem (w trakcie szkolenia z tego zakresu) dla szybkich pytań typu co z czym co da i dlaczego (nie mylić z poradami seo) dla pozostałych użytkowników będzie jakaś opłata. Dodatkowo myślę nad spotkaniami raz w miesiącu z użytkownikami abonamentowymi na wspólnym czacie gdzie będzie można porozmawiać o każdym aspekcie OmniFLASH począwszy od zgłaszania błędów / pomocy w oprogramowaniu / przykładów wykorzystania / propozycji dodania nowych funkcji czy też co pewnie wielu ucieszy bezkarnego nawrzucania mi :D - czyli ja słucham a każdy ma prawo powiedzieć co mu na sercu leży

@mental - odp poda gamec

@kylo - rozwiń myśl bo ja to rozumiem że chcesz postować tym samym projektem dla wielu stron - jeśli tak to głupi pomysł z pkt. widzenia SEO czyli dla mnie też głupi (tak jak rozumiem na ten moment)

@gumi - fakt zapomnieliśmy o tym szczególe - dodamy

@blake - no niech będzie ;) ale zrobimy inaczej :P

Moja propozycja dla was:

Jutro przejże kilka platform do e-meatingów i zorganizujemy w poniedziałek dla WSZYSTKICH chętnych, którzy posiadają OmniFLASH pogadankę na temat jak i co używać z wyjaśnieniem poszczególnych funkcji systemu etc gdzie będzie można nas po prostu zapytać o wszystko związane z OF (począwszy od planów rozwojowych przez użyteczność oprogramowania) - przeznaczymy na to powiedzmy do 3h ale jest mały warunek (jak już pisałem wcześniej chcemy nakręcić filmy instruktażowe ale żeby miało to sens musimy wprowadzić resztę funkcji do systemu) osoby które wezmą udział w spotkaniu (oczywiście całkowicie za darmo dla posiadaczy OF) pomogą nam/mi na forum w zakresie odpowiedzi na pytania użytkowników (pewnie nie wszyscy się pojawią i nowi dojdą) w temacie OF a My kierujemy 100% wysiłków aby wyeliminowywać potencjalne błędy i dodać pozostałe funkcje do systemu co zaowocuje wydaniem też filmów instruktażowych oraz lepszym softem (tak tak wiemy że to nasz obowiązek jednak spróbuję z taką prośbą do was wyjść bo myślę że dla wszystkich wyjdzie to na +) - jeśli się zgodzicie na moją propozycję / prośbę to startujemy - jeszcze raz podkreślam że jest to moja propozycja / prośba do was i decyzja należy do was (jeśli odmówicie damy radę tak czy siak ale nie ukrywam że liczę na waszą aprobatę)

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek moim zdaniem powinien wyjśc manual/film, a po 2, 3 dniach dopiero panel, bo jezeli najpierw pojawi się panel to będą podstawy podstaw na nim ;) no chyba, że na panelu będziecie prowadzić za rączke co robić, wtedy ma to sens :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności