Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

@barti4 - Jak już było mówione wielokrotnie zgłoszenia wszelkich błędów należy realizować przez panel - z tego co widzę takie zgłoszenie zostało zrobione i została udzielona odpowiedź przez ekipę Omni (przypomnę że dziś jest niedziela). Z racji że publicznie stwierdzasz nie prawdę muszę tutaj się ustosunkować do tego:

Użytkownik @barti4 twierdzi że program ma bugi (post powyżej) natomiast nie napisał że wgrywając pliki na serwer pozmieniał im nazwy - zakładam że nie było to celowe i złośliwe działanie ze strony użytkownika którego celem miało być napisanie nieprawdy na temat oprogramowania OmniFLASH - wszystkie błędy jakie wystąpiły w programie są wynikiem zmiany nazwy plików których dokonał użytkownik - program nie może i nie będzie działał poprawnie jeśli zostaną zmienione nazwy plików

W tym przypadku po raz kolejny mamy idealny przykład potwierdzający tego posta

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rejestracja i dodawanie do Expresion Engine działa prawidłowo? Na ponad 6k adresów zarejestrował się niby w ponad 200 ale nie dodał już nic do żadnego. Ta sama baza w rumaku ma ponad 1000 samych rejestracji.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@blake - podobnie jak już dziesiątki razy było pisane/mówione powtórzę też specjalnie dla Ciebie:

Zgłoszenia wszelkich błędów należy realizować przez panel klienta

Dodatkowo pozwolę też sobie przypomnieć Ci że jeśli czegoś nie jesteś pewny etc można skorzystać z szybkiego czatu z nami który jest dostępny dla wszystkich posiadaczy OmniFLASH (jeśli jesteśmy on-line) całkowicie za darmo - zapewne do końca miesiąca.

Dziękuje za zastosowanie się do porad w przyszłości

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest treść licencji w j. polskim? Bo nie rozumiem do końca tej wersji home, mogę linkować zaplecza pod klientów bo są to moje zaplecza, stronę znajomemu po prostu na zasadzie przysługi, a nie mogę tylko sprzedawać blastów czy kompletnie nic nie mogę oprócz linkowania domen, które są moją własnością?

Druga sprawa przydało by się jakieś demo bo nie wiadomo nawet jak się z tym softem pracuje, w pierwszym poście jest kilka screenów i tyle, takie trochę branie kota w worku...

Mogli byście przynajmniej zrobić jakąś video prezentacje tego produktu :)

Szczerze mówiąc to wziął bym, ale nie wiem co dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można skorzystać z szybkiego czatu z nami który jest dostępny dla wszystkich posiadaczy OmniFLASH

Próbowałem wczoraj 3 razy, ten chat u mnie nie działa - wypełniłem wszystkie pola, dałem wyślij i nic się nie dzieje...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie udało, ale nie wchodziłem w to coś z boku co się wysuwało (już tego chyba nie ma) tylko teraz kliknąłem w support na górze - tam działa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@bieluch - Wersja HOME jest przeznaczona TYLKO do pozycjonowania swoich stron - strona kolegi nie jest twoją stroną (strona klienta też może być stroną "kolegi"). Pełny zapis i warunki licencji są dostępne w procesie instalacyjnym (przed instalacją). Natomiast jeśli chodzi o wersję "DEMO" postawioną w celu "poklikania sobie" będzie zrealizowana po spolszczeniu panelu

@Iguana - Jak już zostało powiedziane instrukcja jest w trakcie pisania (spolszczenie nie jest wysoko na naszej liście priorytetów) i będzie się pojawiała w zainstalowanych kopiach OmniFLASH

@blake - Proszę pamiętaj że działamy TYLKO w godzinach pracy - oczywiście może się zdarzyć że nie będzie odpowiedzi wtedy najlepiej spróbować ponownie za kilka / kilkanaście minut (1 operator naraz tylko obsługuje 1 osobę - takie moje zarządzenie)

Aktualnie została wydana nowa wersja OmniFLASH

v0.9.5.5 (10.02.2013)

Poprawiony eksport całego projektu

Poprawiona obsługa maila przy jednoczesnym rejestrowaniu do wielu baz Wordpressów

Opcja automatycznego pobierania interfejsów z serwera (działa tylko na serwerach VPS/dedykowanych z włączoną opcją shell_exec)

Dodane informacje diagnostyczne w stopce

Dodany debug mode (/debug_switch)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak mam podjąć decyzje o aktualizacji jak nie znam warunków licencyjnych i nie znam produktu? Wszystko dopiero "będzie", a czas na decyzję "jest" i to krótki. Mówisz że demo będzie, ale pewnie już po 15 stym czyli po okresie wszystkich promocji.

Żeby przeczytać licencję w procesie instalacyjnym muszę wcześniej zrobić przejście do OF lub kupić OF, czyli w przypadku gdy nie zgodzę się z licencją i jej nie zaakceptuję tracę pieniądze lub całkowicie OA tak? Pomijam już fakt że ta licencja w instalatorze pewnie jest po angielsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest treść licencji w j. polskim? Bo nie rozumiem do końca tej wersji home, mogę linkować zaplecza pod klientów bo są to moje zaplecza, stronę znajomemu po prostu na zasadzie przysługi, a nie mogę tylko sprzedawać blastów czy kompletnie nic nie mogę oprócz linkowania domen, które są moją własnością?

Druga sprawa przydało by się jakieś demo bo nie wiadomo nawet jak się z tym softem pracuje, w pierwszym poście jest kilka screenów i tyle, takie trochę branie kota w worku...

Mogli byście przynajmniej zrobić jakąś video prezentacje tego produktu :)

Szczerze mówiąc to wziął bym, ale nie wiem co dostanę.

Tutaj masz po polsku:

https://omnipanel.pl/blog/umowa-licencyjna-dla-oprogramowania-omniflash.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@bieluch - Licencja jest dostępna podczas procesu instalacyjnego ale przed samą instalacją i jest ona w j. polskim i można się też z nią nie zgodzić - tak więc nie rozumiem czemu ma służyć post którego napisałeś

@mathijas - Dziękuje za "wyręczenie" mnie

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności