Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy listy dodatkowe w OF są aktualne? W sensie czy są często sprawdzane. Dzis sobie z ciekawości wszedłem i albo konto zawieszone, albo jakieś chińskie krzaki, przekierowanie na szczęśliwą strone bo właśnie zostałem zwycięzcą, albo profil w przypadku SMF już nie istnieje.

I przy okazji jak jest z bazami publicznymi, jak często są sprawdzane pod kątem bana w G zmiany zawartości www (wczoraj jeszcze WP, a dziś farma linków postawiona z jakiegos generatora) czy zwykłego istnienia samej strony. A pytam o publiczne bo wszedłem sobie OMniPress v2 i pierwsze 4 to zgłaszają: Oj! Ten link wygląda na uszkodzony.

Rozumiem, że cudów z publicznymi nie będzie, ale chyba jakaś granica, której nawet publiczne nie powinny przekraczać istnieje? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać za jakość bazy publicznej która jest tworzona przez użytkowników

Natomiast zachęcam do korzystania z harvestera oraz CCL do tworzenia samodzielnie baz "prywatnych" - jak już nie raz mówiłem siłą dodawrki jest jej prywatna baza. Aktualnie większość pomocy (w tym właśnie też w/w narzędzia) została już wdrożona w OmniFLASH.

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te listy dodatkowe (Extras Lists) to też użytkownicy dostarczają? Tam tez jest raczej sajgon.

Przy publicznych przydał by sie jakiś sprawdzacz z automatu czy jest tam ciągle to co zostało zgłoszone i czy siedzi w indeksie. Jak nie , to aut.

Z tego co widzę to w OF nie ma już Waszych proxy, które dostarczaliście do OA. Treaz każdy musi sobie organiziwać swoje?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rejestracja i dodawanie do Expresion Engine działa prawidłowo? Na ponad 6k adresów zarejestrował się niby w ponad 200 ale nie dodał już nic do żadnego. Ta sama baza w rumaku ma ponad 1000 samych rejestracji.

Jakiego łamacza captcha używałeś przy OF ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego, bo tylko decapthera można podpiąć pod nią.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w tabelce z pierwszego postu jest jakaś globalna baza tekst captcha, to o co z tym chodzi? Nie ma to przypadkiem już połamanych captchy rumaka? Tak jakby wygenerowanych kluczy?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to działa na zasadzie jak w omniaddzie czy tam speedzie miałeś logiczne odpowiedzi do pytań na webmini. To nie klucze, tylko odpowiedzi na tekstowe captcze :) (nie wiem czy to już działa, bo się nie zmogłem jeszcze do zainstalowania OF)

A jak miałeś w czasie dodawania nie podpiętego zadnego decaptczera i trafiałeś na same recaptche itp. - to pupa blada.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego, bo tylko decapthera można podpiąć pod nią.

sorki, bo nie nadążam :) - nic nie podpinałeś i 'jechałeś' EE ? OF ma jakiś swój łamacz ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o te pytania to są tam. A co do łamaczy to nie dałoby się podpiąć złamanych kluczy z XR? Wtedy captcha byłaby za darmo.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W omni speedzie była chyba taka możliwość, możesz pokopać po tamtym topicu, mozę działa tak samo, bo było jakieś info (tak mi się przynajmniej wydaje)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas obecny mozna podpiąc 3 decapchery :) w SETTINGS -> GENRAL SETTINGS

OmniFLASH wspiera następujące decaptchery:

  • de-captcher.com
  • deathbycaptcha.com
  • Captcha Sniper

Konfiguracja

De-captcher

Hostname: https://poster.de-captcher.com

Username: Twój login

Password: Twoje hasło

Death by Captcha

Hostname: https://api.dbcapi.me/decaptcher

Username: Twój login

Password: Twoje hasło

Captcha Sniper

Hostname: Adres serwera z zainstalowanym Captcha Sniperem

Username: dowolne

Password: dowolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam pytanie w kwestii najprostszej czyli dodawania ;). W oczekiwaniu na tutorial postanowiłem sobie puścić arty do prywatnych precli (z loginem i hasłem). Otóż dodałem je do bazy w poprawnym formacie a następnie:

- w projekcie wypełniłem zgodnie z info do Gameca: url, name, category, title, keywords i 2 x description (2 różne arty)

- dodałem projekt do "Schedule" i zaznaczyłem bazę i posting dla "wordpress" (wiadomo bez register i bez moda bo to prywatne precelki)

Crony działają, jak widać na głównej stronie a dodawanie w ogóle nie ruszyło :/, wszystko stoi w miejscu, o co kaman??

Dodam, że wszedłem w "Overclocking" gdzie domyślnie było "Adder=5", "Mailer=1", zamieniłem wszytko na minimalne wartości bo przy tych było "Multipliers too high for your OmniFLASH version!", czyli "Adder na 1", wszystkie inne skrypty na 0, tylko WordPress na 1*1 i dalej kicha...

BTW wyraźnie widać na głównej, że task=1, url=100 w "Tasks in schedule", a ciekawi mnie też, czemu w ustawieniach "Overclockingu" mam "Working cycles - status disabled" i "Activate - coming soon". Czy to ma coś do rzeczy? Może jestem za głupi na OF? Bo już mnie to zaczyna przerastać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o podpięcie xR do OmniFLASH aktualnie nie wspieramy tego rozwiązania. Powodem czasowego zawieszenia tego pomysłu są ciągłe zmiany wprowadzane w xR i wyłączanie starszych wersji oprogramowania - wymaga ciągłego aktualizowania moda do xR. Oczywiście jeśli ktoś chce samodzielnie sobie przerobić moda (nie jest kodowany) może to uczynić i nie powinno być żadnych problemów z połączeniem go z OmniFLASH

@seogreen - Są już opisy w oprogramowaniu więc nic nie trzeba na oślep robić i najważniejsze opcje są dokładnie opisane (po Polsku). I standardowo powtórzę też specjalnie dla Ciebie:

Zgłoszenia wszelkich błędów należy realizować przez panel klienta

ewentualnie jeśli chodzi o szybkie pytanie typu "czy dobrze jest ustawiony projekt?" można skorzystać z supportu online

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam pytanie w kwestii najprostszej czyli dodawania ;). W oczekiwaniu na tutorial postanowiłem sobie puścić arty do prywatnych precli (z loginem i hasłem). Otóż dodałem je do bazy w poprawnym formacie a następnie:

- w projekcie wypełniłem zgodnie z info do Gameca: url, name, category, title, keywords i 2 x description (2 różne arty)

- dodałem projekt do "Schedule" i zaznaczyłem bazę i posting dla "wordpress" (wiadomo bez register i bez moda bo to prywatne precelki)

Crony działają, jak widać na głównej stronie a dodawanie w ogóle nie ruszyło :/, wszystko stoi w miejscu, o co kaman??

Dodam, że wszedłem w "Overclocking" gdzie domyślnie było "Adder=5", "Mailer=1", zamieniłem wszytko na minimalne wartości bo przy tych było "Multipliers too high for your OmniFLASH version!", czyli "Adder na 1", wszystkie inne skrypty na 0, tylko WordPress na 1*1 i dalej kicha...

BTW wyraźnie widać na głównej, że task=1, url=100 w "Tasks in schedule", a ciekawi mnie też, czemu w ustawieniach "Overclockingu" mam "Working cycles - status disabled" i "Activate - coming soon". Czy to ma coś do rzeczy? Może jestem za głupi na OF? Bo już mnie to zaczyna przerastać...

Dodaj zgłoszenie na OmniPanelu z zawartością error log Apache'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności