Skocz do zawartości

gimlak

Forumowicze
  • Postów

    403
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O gimlak

  • Urodziny 23.03.1981

Contact Methods

  • Website URL
    http://patelnie.org

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Warszawa
  • Interests
    SEO, bukmacherka, imprezki

Osiągnięcia gimlak

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputacja

  1. widze ze juz pierwsze filtry poszly (oczywiscie nie ma pewnosci, ale jednak spora szansa).. jedna ze stronek ktora od poczatku byla w czubie ostro poszla...chyba ze jakies 301 tam było.
  2. gimlak

    ZenBLOG

    Sebau generalnie na maile odpisuje szybciutko.. może po prostu jest weekend ?
  3. gimlak

    ZenBLOG

    jeśli chodzi o kolejne platformy to tutaj lista która może cos podsunie ;0 https://seo.zgred.pl/lista-blogow-web-2-0-1104
  4. gimlak

    ZenBLOG

    sprawdz czy antywirus nie blokuje ci polaczenia. u mnie blokowal i sie aplikacja zwieszala..ale na gora 15-20 sekund a nie calkowicie.
  5. gimlak

    ZenBLOG

    mam problem z arcade. odpalam i od razu info ze lista skończona.. dolphin np działa ok..
  6. gimlak

    ZenBLOG

    ok. a jeśli mam stałe ip? te proxy z zennopostera testowałem ale słabo to wygląda. czy można użyć własnych proxy? nie mogę takiej opcji znaleźć...
  7. gimlak

    ZenBLOG

    nie jestem autorem ale zenblog dodaje do WPMu nie prez xml-rpc a po prostu emulując użytkownika. czyli doda. ile czasu?lite uzywalem jakis czas temu ale 3 etapy zajmowały coś około 3-4h dla takiej ilości
  8. gimlak

    ZenBLOG

    napiszcie dokładnie jak podajecie te linki typu %LINK% w projekcie. bo ja coś źle robię i mi nie działa...
  9. a ktoś powie mi gdzie / od kogo można kupić gotowe templatki do zennopostera? szukałem w google ale nic konkretnego nie znalazłem.. najlpiej z aktualizacją. mam zenbloga ale ostatnio cicho ze strony autora a chcialbym coś pod nową wersję..
  10. gimlak

    STATLINK.pl

    to samo i u mnie. 2-3 dni brak przydzieleń
  11. gimlak

    STATLINK.pl

    w przypadku updateów PR dałbym kilka dni na dopięcie/podomykanie/uzupełnienie transferów.. czy administracja jest w stanie to rozważyć? i nie chodzi tu o sprzedawców ale o kupujących wręcz.
  12. co Ty masz za baze ze zalozylo Ci 100k profili???? edyta: aaaa.. "powiedzmy"
  13. gimlak

    Przelewy do Polski

    spokojnie bez paniki. z tego co czytalem na zachodnich forach to platnosci EFT pojawiaja sie pozniej i wielu osobom do dnia dzisiejszego sie nie pojawily. wiec looz. pojawi sie predzej czy pozniej.
  14. gimlak

    Przelewy do Polski

    nie. ale w praktyce nie wychylajac sie szansa na odkrycie co i jak jest mala.
  15. gimlak

    Przelewy do Polski

    w jaki zmieniają? bardzo prosty. czeki mogłeś wyplacać gotówkowo i tej kasy nikt nie widział jeśli nigdzie nie wpłacałeś (na konto).. przelewy idą bezpośrednio na konto - a te może być przy kontrolach z US przeglądane ... a co wtedy powiesz - że przelew od wujka z USA? jak ktoś ma dochody z adsensów i bierze na przelew to już raczej nie polecam ukrywać tego. lepiej spać spokojnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności