Jump to content

Rafal

Forumowicze
 • Content Count

  1,886
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Rafal

 • Rank
  komutator falownika
 • Birthday 02/29/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Aaa... takie tam...

Recent Profile Visitors

4,073 profile views
 1. Czy tym systemem w ogóle ktoś się jeszcze zajmuje? Dobry system, a taka olewka, szkoda. Podczas aktywacji strony pojawia się błąd: Fatal error: Cannot redeclare check_domain_in_google() (previously declared in /home/site/15439/www/include/function.inc.php:325) in /home/site/15439/www/include/function-activate.inc.php on line 415 Jakiś burdel w kodzie...
 2. Witamy ponownie! Praga pozdrawia Erbita.
 3. Co się zmieniło w systemie po 2-dniowej aktualizacji? Nie zauważyłem zmian, poza bokasami zamiast linków. Czy będzie można wybrać między wyświetlaniem boksów, a linków? Na wartościowych stronach takie boksy wyglądają fatalnie, czasem może to spowodować konieczność usunięcia systemu z lepszych stron. Oczywiście na spamiarkach nie ma to znaczenia. I ostatnie pytanie: Dlaczego system od 3 dni nie pokazuje ile linków w Yahoo! prowadzi do strony? Może Yahoo! zmieniło kod HTML strony i wyrażenia regularne przestały działać? Pozdrawiam
 4. Czy jest opcja (lub czy możesz dorobić opcję) przenoszenia pozycjonowanych linków między kontami? Mam 15 kont i chciałbym w końcu zrobić porządek. Wolałbym nie zdejmować linków w celu dodania na innym koncie.
 5. Rafal

  7 listopada

  Wszystkiego najlepszego Kava, samych dobrych pozycji. i wszystkiego dobrego, czego będą życzyć inni.
 6. Niepotrzebnie się tym przejmujesz. Taki link nie zaszkodzi, a z tego co pisze zero3 nie powinien zaszkodzić nawet link z prawdziwej farmy. (Bo ten katalog to dla mnie nawet nie jest farma.)
 7. Potrzebuję wykonać kilka poleceń systemowych poprzez skrypt PHP. Wykonanie poleceń typu: ls, whoami, i innych prostych nie sprawia problemu. Jest problem z poleceniem np. zip, które ma utworzyć plik .zip z jakiś plików. Inne potrzebne mi polecenia robiące coś na serwerze również nie robią tego co powinny. Jak wpisuję to samo w wierszu poleceń to działa, konto zwykłe, nie root. Serwer jest moim serwerem w domu (Debian), więc mogę konfigurować co chcę. Próbowałem już różnych funkcji, parametrów, itp. Chodzi o to, że apache z użytkownikiem www-data ma jakieś mniejsze uprawnienia? A może pomog
 8. Rafal

  Ścieżka browerowa

  Robią też tak: Ścieżka rowerowa, a obok chodnik dla pieszych, oddzielony trawnikiem. Zamiast zrobić prosto ścieżki i prosto chodnika, ścieżka kilka razy krzyżuje się z chodnikiem. Mało tego, że niepotrzebne zakręty, to jeszcze trzeba na pieszych uważać.
 9. A po co takie przekierowanie? Jeśli na końcu folderu nie dasz slasha, to przeglądarka sama go doda.
 10. 1. Jeśli to tylko możliwe, radziłbym zamianę liter z ogonkami na bezogonkowe. 2. To raczej nie wina googlaka, tylko mod_rewrite. Możesz wkleić tu zawartość htaccess lub samą regułkę mod_rewrite, jeśli plik jest duży. Podanie adresu strony też by ułatwiło sprawę.
 11. Musisz mieć ustawione wildcard na subdomeny (poszukaj w Google o tym). Wtedy po wpisaniu cokolwiek.domena.pl, zostanie pobrana zawartość strony domena.pl. Słowo "cokolwiek", czyli Twój parametr pobierasz w PHP z adresu i możesz go dowolnie wykorzystać w skrypcie na domena.pl. To tak w skrócie, dalej możesz poszukać we własnym zakresie.
 12. Prawdopodobnie ja też się zjawię, na razie nie jestem na 100% pewny, będę wiedział pod koniec września. Pierwszy piątek października wypada 6, więc czasu jest sporo.
 13. Najlepiej pokombinuj z tą funkcją na jakimś prostym przykładzie. Przykładowo: $str = 'echo "test";'; eval($str); wynikiem będzie test. eval wykonuje polecenia PHP zawarte w ciągu tekstowym. Tylko pamiętaj, że źle użyta funkcja eval może narazić skrypt na włamanie.
 14. Rafal

  Zagadka ?

  Wszystko można zmanipulować. Niektórzy podają przykład, że jeśli wyniki będą w pełni losowe, to SEO zniknie. Nawet wtedy nie zniknie, bo takie coś też można oszukiwać. Wtedy można np. robić różne wersje stron/podstron, pasujące do różnych profili. Wtedy zamiast śmietnikami, będzie można pozycjonować wartościowymi stronami, co pewnie spowoduje duży wzrost cen SEO. Skoro ludzie moje niektóre śmietniki traktują jak wartościowe strony...
 15. Rafal

  Zagadka ?

  Pobierałem w ten sam sposób również kilka innych stron, zaindesowanych, nie zaindeksowanych. Komunikatcja z Google przebiegała dokładnie tak samo, tyle, że było mi trudniej wyłapać potrzebne pakiety wśród tych odpowiedzialnych za pobranie strony. (Tylko niewiele trudniej, ale poszedłem na łatwiznę.) Przydałoby się sprawdzić wiele zapytań, może nie za każdym razem dzieje się coś ciekawego? To była domena com.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy