Jump to content

nrm

Moderatorzy
 • Posts

  5,715
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

nrm last won the day on September 7 2017

nrm had the most liked content!

About nrm

 • Birthday 10/18/1979

Contact Methods

 • Website URL
  https://webmastah.pl
 • Twitter
  supernrm

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  silesia

Recent Profile Visitors

29,566 profile views

nrm's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

74

Reputation

 1. Cześć, możesz mi podpowiedzieć co nie tak było z moim ogłoszeniem? Czytałem regulamin i nie wiem co było nie tak. Pozdrawiam

 2. "Działalność w tym segmencie realizowana jest w ramach marek: Hekko.pl, Super-Host.pl, Biznes-Host.pl, Domeny.pl, Ogicom.pl, Active24.pl, Linuxpl.com i Futurehost.pl. W prospekcie jednak zaznaczono, że do końca marca 2018 roku planowana jest stopniowa integracja posiadanych marek i docelowo mają pozostać dwie: domeny.pl jako marka premium oraz Hekko.pl jako marka ekonomiczna. Obydwie marki będą funkcjonowały w oparciu o tę samą, zunifikowaną infrastrukturę, oferując jednak zróżnicowane parametry poszczególnych usług oraz różne zakresy usług dodanych." "W dniu 8 listopada Grupa H88 (spółka z Grupy R22) dokonała płatności w kwocie 32 mln PLN tytułem nabycia 100% udziałów w spółce Serveradmin (właściciela marki Linuxpl.com) oraz 2,75 mln PLN tytułem nabycia udziałów stanowiących 100% kapitału zakładowego spółki BRIGHT GROUP (właściciela marki Futurehost.pl)." Dzisiaj KEI za ledwo 22.
 3. "Fora się zmieniają, a Pan ciągle moderatorem" #pdk Nikt nie mówił, że kupno jest dziwne, tylko to co się stało potem
 4. Bo teraz są zajęci kasowaniem kont stałych bywalców oraz kasowaniem niemal wszystkiego co zawiera linki inne niż do n*. ps. cała ogarnięta społeczność przeniosła się w nowe miejsce -> https://forum.rootnode.pl/ Bardzo konkretna ekipa więc należy mieć nadzieję, że coś z tego będzie dobrego. Polecam!
 5. To jakaś szeptanka chyba, pomarańczka i od razu z absurdalnymi oskarżeniami. Nikt tam nikogo nie naciąga ZTCW, i ciężko zarzucać firmie, że chce zarobić, a już pazerność w ogóle przy cenie 80 zeta Prawnie nie ma takiego wymogu. To nie jest usługa wiązana czasową umową. Wygasa umowa i masz możliwość w dowolnym momencie przenieść się gdzieś indziej. A moralnie - cóż, to się można kłócić. Z punktu widzenia klienta zawsze będzie to odbierane jako negatywne, z punktu widzenia prowadzenia firmy takie siłowe ogłaszanie niepopularnych decyzji nie ma najmniejszego sensu.
 6. Odmówiłem "podpisania lojalki" czyli nie zgodziłem się z nowym regulaminem. Oczywiście nie chodzi tylko i wyłącznie o regulamin ale o całokształt zachowania. Zgadza się ale wbrew pozorom to w miarę działało tzn. nikt nie odpierniczał jakiś numerów i nawet jak powstał Zenbox i były wątpliwości to szybko się okazało, że Bartek podobnie jak reszta był wycofany z jakiejś aktywnej działalności względem swojej firmy. Podobnie reszta. 14 lat z forum to kupa czasu i każdy coś robił, gdzieś pracował, co nie znaczy, że był na WHT dla robienia własnych lodów. Po prostu byli tam ludzie z branży, a nie przypadkowi. Top100 jeszcze istnieje choć istnieje zagrożenie, że teraz * z tego będzie. Było wiarygodne na tyle na ile ktoś zrozumiał jego zasady: do dzisiaj, do tej afery i doniesień jest ciągle mylone z rankingiem domen rejestru PL, a nawet wczoraj przeczytałem, że to ranking klientów i opinii (WTF?). ps. Fejs wyssał aktywność z for. Czy to WHT czy PiO czy masa innych. Gorszy pieniądz wypiera lepszy. Kiedyś to były czasy, teraz nie ma już czasów
 7. Zagląda ale na głupoty (trolli tym bardziej) nie odpowiada. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. "czy wiesz, że..." 2006 był... 11 lat temu? (ʘ‿ʘ)
 8. "Należy jednak dodać, że 48,6% naszych respondentów deklaruje łączenie etatu i pracy na zlecenia, tym samym wynagrodzenie z freelancingu jest czasem tylko dodatkiem do wypłaty"
 9. @neon103 To reseller dla innych firm (hurt), więc najpierw musisz być firmą żeby z nimi współpracować. Jak jesteś fizyczny to mają markę dla takich klientow indywidualnych -> https://rejestracjadomen.pl/ - dzisiaj widzę jeszcze nie zdjęli promo 5 netto za eu więc atakuj póki wisi
 10. Czemu normalnie przez apkę nie możesz korzystać?
 11. Dostaje na maila powiadomienia o zgłoszeniach (raportach) i nie wiem gdzie to wyłączyć bo link ze stopki prowadzi do zupełnie czegoś innego (powiadomienia usera o nowych postach)
 12. nrm

  Problem z malware

  W logach FTP powinno być kto i z jakiego IP co robił. To powinno wykluczyć albo naprowadzić czy faktycznie syf leci z Twojego komputera.
 13. Prawa kolumna jest trochę za szeroka ale to chyba wiesz Nie lubię zmian ale to typowe
 14. Tu masz listę przez co możesz wysłać: https://webmastah.pl/to-juz-koniec-darmowego-mandrilla-jakie-mamy-alternatywy/ ale musisz to sobie do czegoś podpiąć. Z drugiej strony możesz użyć gotowych systemów typu mailchimp/freshmail etc. ale przy takiej bazie będzie to gruba kasa (chyba, że robisz to jednorazowo).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy