Jump to content

nrm

Moderatorzy
 • Content Count

  5,715
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by nrm

 1. "Działalność w tym segmencie realizowana jest w ramach marek: Hekko.pl, Super-Host.pl, Biznes-Host.pl, Domeny.pl, Ogicom.pl, Active24.pl, Linuxpl.com i Futurehost.pl. W prospekcie jednak zaznaczono, że do końca marca 2018 roku planowana jest stopniowa integracja posiadanych marek i docelowo mają pozostać dwie: domeny.pl jako marka premium oraz Hekko.pl jako marka ekonomiczna. Obydwie marki będą funkcjonowały w oparciu o tę samą, zunifikowaną infrastrukturę, oferując jednak zróżnicowane parametry poszczególnych usług oraz różne zakresy usług dodanych." "W dniu 8 listopada Grupa H88
 2. "Fora się zmieniają, a Pan ciągle moderatorem" #pdk Nikt nie mówił, że kupno jest dziwne, tylko to co się stało potem
 3. Bo teraz są zajęci kasowaniem kont stałych bywalców oraz kasowaniem niemal wszystkiego co zawiera linki inne niż do n*. ps. cała ogarnięta społeczność przeniosła się w nowe miejsce -> https://forum.rootnode.pl/ Bardzo konkretna ekipa więc należy mieć nadzieję, że coś z tego będzie dobrego. Polecam!
 4. To jakaś szeptanka chyba, pomarańczka i od razu z absurdalnymi oskarżeniami. Nikt tam nikogo nie naciąga ZTCW, i ciężko zarzucać firmie, że chce zarobić, a już pazerność w ogóle przy cenie 80 zeta Prawnie nie ma takiego wymogu. To nie jest usługa wiązana czasową umową. Wygasa umowa i masz możliwość w dowolnym momencie przenieść się gdzieś indziej. A moralnie - cóż, to się można kłócić. Z punktu widzenia klienta zawsze będzie to odbierane jako negatywne, z punktu widzenia prowadzenia firmy takie siłowe ogłaszanie niepopularnych decyzji nie ma najmniejszego sensu.
 5. Odmówiłem "podpisania lojalki" czyli nie zgodziłem się z nowym regulaminem. Oczywiście nie chodzi tylko i wyłącznie o regulamin ale o całokształt zachowania. Zgadza się ale wbrew pozorom to w miarę działało tzn. nikt nie odpierniczał jakiś numerów i nawet jak powstał Zenbox i były wątpliwości to szybko się okazało, że Bartek podobnie jak reszta był wycofany z jakiejś aktywnej działalności względem swojej firmy. Podobnie reszta. 14 lat z forum to kupa czasu i każdy coś robił, gdzieś pracował, co nie znaczy, że był na WHT dla robienia własnych lodów. Po prostu byli tam ludz
 6. Zagląda ale na głupoty (trolli tym bardziej) nie odpowiada. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. "czy wiesz, że..." 2006 był... 11 lat temu? (ʘ‿ʘ)
 7. "Należy jednak dodać, że 48,6% naszych respondentów deklaruje łączenie etatu i pracy na zlecenia, tym samym wynagrodzenie z freelancingu jest czasem tylko dodatkiem do wypłaty"
 8. @neon103 To reseller dla innych firm (hurt), więc najpierw musisz być firmą żeby z nimi współpracować. Jak jesteś fizyczny to mają markę dla takich klientow indywidualnych -> https://rejestracjadomen.pl/ - dzisiaj widzę jeszcze nie zdjęli promo 5 netto za eu więc atakuj póki wisi
 9. Czemu normalnie przez apkę nie możesz korzystać?
 10. Dostaje na maila powiadomienia o zgłoszeniach (raportach) i nie wiem gdzie to wyłączyć bo link ze stopki prowadzi do zupełnie czegoś innego (powiadomienia usera o nowych postach)
 11. nrm

  Problem z malware

  W logach FTP powinno być kto i z jakiego IP co robił. To powinno wykluczyć albo naprowadzić czy faktycznie syf leci z Twojego komputera.
 12. Prawa kolumna jest trochę za szeroka ale to chyba wiesz Nie lubię zmian ale to typowe
 13. Tu masz listę przez co możesz wysłać: https://webmastah.pl/to-juz-koniec-darmowego-mandrilla-jakie-mamy-alternatywy/ ale musisz to sobie do czegoś podpiąć. Z drugiej strony możesz użyć gotowych systemów typu mailchimp/freshmail etc. ale przy takiej bazie będzie to gruba kasa (chyba, że robisz to jednorazowo).
 14. Pisze ale nie wiem jeszcze jaką formę to ostatecznie będzie miało. Skłaniam się ku formie a'la kurs (treść na www, ew + video), ale nie wykluczam także epub/mobi, papier w ostateczności bo to przy tego typu treściach ma imho mało sensu.
 15. To by tłumaczyło dlaczego tak bardzo czepia się każdego słowa i rozbiera je na czynniki pierwsze
 16. H88: hekko, superhost, ogicom, domeny.pl, bizneshost, netdc, mintshost, jupe, ionic.
 17. No popatrz, a ja teraz piszę kurs/książkę/whateva z tego tematu czyli jak zwykły człowiek ma sobie postawić samodzielnie vps/baremetal i skonfigurować tam wszystko co trzeba Masz może jakieś sugestie odnoście treści?
 18. Rozumiem, że jakaś grupa używa inaczej niż reszta ale to nie zmienia faktu, że to są dwie różne usługi. Dlatego napisałem, że konkurencją jest tu Digital ocean czy linode, a ovh nawet nie wspominałem bo to nie ta bajka. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 19. Blado ale z innych powodów (regiony, osy), a podany przez Ciebie przykład jest inną usługą. Jak chcesz porównywać z OVH to najbliżej temu będzie do VPS CLOUD 1/2/3 ale nadal to coś zupełnie innego. Niestety, nie używam już OVH to nie wiem czy to jest nadal aktualne (może ktoś wie?), ale czy możesz poprzez API uruchamiać instancje jedna po drugiej w wielu regionach, robić ich snapshoty, zamykać te instancje i uruchamiać z tego obrazu gdzie indziej manewrując IP? Za snapshoty OVH chyba sobie liczy dodatkową kasę.
 20. zaczyna się: https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/96450/LEADBULLET-SPOLKA-AKCYJNA
 21. zmieniają sobie regulamin jak chcą i kiedy chcą. ciekawe kiedy to się zupełnie rypnie.
 22. "Przelew czeka na autoryzacje Członka Zarządu. Postaram się, aby został zrealizowany maksymalnie do końca tego tygodnia. " Nominuje prolinka do nagrody najbardziej bezczelne i bzdurne ściemy. Protip na przyszły miesiąc: Przelew czeka aż zbierze się 2/3 zarządu, a rada nadzorcza podskoczy dwa razy na lewej nodze.
 23. No nic, poczekam aż się więcej zbierze i po raz drugi do sądu trzeba. Raz przegrali to i drugi raz zapłacą krętacze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy