Skocz do zawartości

Omijajcie wszelkie precle


Odnowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nio on ( ojciec PIO) tez jest "spamerem" bo do daje do katalogów i precli, tak sam o sobie napisał kiedyś .... Odnowa zakończ ta jałowa dyskusje bo chyba widzisz że po-prostu nie pomyślałeś pisząc ten temat, lub po-prosty brak tobie doświadczenia i analitycznego myślenia. EOT

Jeszcze może rok....
tak tak co roku pisze "xRumer died" ale jakoś już niebawem ósma generacja zostanie zaprezentowana, a cena za soft ciągle rośnie :D

Pokazujecie tymi tekstami ze nawet z precli korzystać nie potraficie, a swoja SEO impotencje zwalacie na lokalizacje, a nie na brak pomysłu jak ją wykorzystać oprócz banalnego walenia w docelową....

Odnowa, zamiast podniecac sie wypowiedzią kolejnego teoretyka seo, co niema pojecia o realjach, poczytaj sobie trocha inne fora, jakieś sensowne blogi zagraniczne, może coś zacznie tobie świtać zamiast zapierać się w bezsensownej tezie którą chcesz tu wykreować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio on ( ojciec PIO) tez jest "spamerem" bo do daje do katalogów i precli, tak sam o sobie napisał kiedyś .... Odnowa zakończ ta jałowa dyskusje bo chyba widzisz że po-prostu nie pomyślałeś pisząc ten temat, lub po-prosty brak tobie doświadczenia i analitycznego myślenia. EOT

Jeszcze może rok....
tak tak co roku pisze "xRumer died" ale jakoś już niebawem ósma generacja zostanie zaprezentowana, a cena za soft ciągle rośnie :D

Pokazujecie tymi tekstami ze nawet z precli korzystać nie potraficie, a swoja SEO impotencje zwalacie na lokalizacje, a nie na brak pomysłu jak ją wykorzystać oprócz banalnego walenia w docelową....

Odnowa, zamiast podniecac sie wypowiedzią kolejnego teoretyka seo, co niema pojecia o realjach, poczytaj sobie trocha inne fora, jakieś sensowne blogi zagraniczne, może coś zacznie tobie świtać zamiast zapierać się w bezsensownej tezie którą chcesz tu wykreować .

Max Pan, ja nie wierzę ślepo w to co piszą inni, co najwyżej weryfikuję ich "rzekome" wnioski. To jest biznes i lekkomyślnością jest ufać komuś, kto pisze że np. precle są super, bo ten ktoś może oferuje usługi preclowania (pod innym nickiem) a co niektórzy mają z nim sztamę i też wprowadzają innych w błąd. Mnie wystarczą moje doświadczenia. Preclujcie sobie, jak chcecie i ile chcecie żyjąc w nieświadomości tego, że te artykuły mozolnie napisane albo zapłacone moglibyście wykorzystać w o wiele bardziej efektywny sposób.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jest na przykład na tym forum użytkownik z szerokim frontem poparcia dla swych usług preclowania. Już w innym temacie pisałem o tym, że wygląda na to, iż jego oferta precli (banowanych co jakiś czas), jest pod ochroną. Co więcej, krytyczne wpisy pod adresem tejże oferty są albo kasowane albo wątki zamykane gdy te wpisy pojawią się w takim wątku o jego preclach. Co najmniej kilku użytkowników napędza mu pozytywny marketing, wygląda to trochę żenująco. I co, ponieważ na kultowym forum PiO chwalą precle to znaczy że tak jest? Bądźmy poważni.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowa nie wiem jak masz doświadczanie a widać że nawet regulaminu PIO nie czytałeś bo cytujesz w całości...

To jest biznes i lekkomyślnością jest ufać komuś, kto pisze że np. precle są super,

nikt nie pisze że super, ludzi co wiedzą o co chodzi piszą tobie ze nawet link ze zaspamowanego precla można dość dobrze wykorzystać, ale do ciebie to nie dociera. Wiec przestań uczyć innych, bo nie masz do tego najmniejszych podstaw.

A to ze coś na PIO jest kasowane, faworyzowane, reklamowane to chyba ty wiesz ze PIO jest PRYWATNE, nie podoba się, załóż swoje forum lub udzielaj się gdzie indziej jak nie pasują tobie panujące tu zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowa nie wiem jak masz doświadczanie a widać że nawet regulaminu PIO nie czytałeś bo cytujesz w całości...

To jest biznes i lekkomyślnością jest ufać komuś, kto pisze że np. precle są super,

nikt nie psize ze super, ludzi co wiedzą o co chodzi piszą tobie ze nawet link ze zaspamowanego precla można dość dobrze wykorzystać, ale do ciebie to nie dociera. Wiec przestań uczyć innych, bo nie masz do tego najmniejszych podstaw.

Zacytowałem całość, bo całość była istotna.

Co do meritum, to nawet link ze strony erotycznej (czasem) coś daje ale do Ciebie nie dociera (albo udajesz ze nie dociera), że chodzi o optymalne wykorzystanie tekstów. Linki z preclów gdzie w każdym artykule jest link do innej strony, mogą też po prostu zaszkodzić, dołując stronę główną na pozycjonowaną frazę. I takie są też fakty. Takie strony są naznaczone przez Google jako służące do pozycjonowania. Z tym, że nawet pomimo tych negatywnych skutków, mogą dawać moc podstronom po rozejściu się PR ale i to chyba zaczyna się kończyć. EOT

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak bardzo napinacie się. Relaks. Jest forum jest dyskusja. Dla mnie dyskusja o preclach jest lepsza niż w dziale polityczne, tam to jest mesjaszy i wizjonerów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowa wszyscy wiemy że to nie jest twoje oryginalne konto może się ujawnisz??? kuli? Pyka?Trens?Krzywy? :D Bo z tego co piszesz to można wywnioskować że nie lubisz Kufika :D, PIO, precli i td, może przed zbanowaniem konta lepiej napiszesz poco tobie ta "krucjata"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat..

Max, po grzyba się ścierasz? Nie znasz staropolskiego powiedzenia "nie dyskutuj z debilem - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później zabije doświadczeniem" ?

Swoją teorię na temat precli mam zgoła odmienną niż Odnowa, ale ja się sprowokować nie dam ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności