Jump to content

ja1

Emerytowany
 • Content Count

  1,301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Excellent

About ja1

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,271 profile views
 1. Nie wiem czy był to trafiony zakup. Ale jak program zacznie być rozwijany, spełniać oczekiwania, oraz support będzie działał jak należy to czemu nie. W każdym razie życzę powodzenia i szczerze powiem że jak wszystko będzie ok macie we mnie klienta bez chwili zastanowienia.
 2. Oj chyba bardzo dużo czasu.
 3. Ja uważam że za 2, czy 3 zł po prostu nie da się zamówić dobrego tekstu jakby niektórzy chcieli. Mam swojego, stałego "pisarza" zamawiam, mam na drugi dzień, sprawdzam google żadnych plagiatów nie pokazuje. Długo szukałem, ale jestem teraz zadowolony. Ale nie kosztuje mnie to 3 zł, tylko trochę więcej. Każdy chce zarobić, a realnie nie wyobrażam sobie aby napisać 10 dobrych tekstów po 3 zł dziennie, co daje i tak śmieszną sumę ostatecznie.
 4. No ale jak się upiera żeby sam robić, co na to poradzę?, niech testuje z czasem dojdzie co i jak, ale czy warto poświęcać na to czas?, chyba nie dla jednej strony.
 5. Np. Ja i z dobrymi efektami od kilku lat. Kwestia jest taka że nie wykorzystuje się tylko publicznych baz bo tam jest niewiele linków do zdobycia, tym bardziej wartościowych. Ale są, były i moim zdaniem nadal będą pomocne, kwestia ich wykorzystania.
 6. Rozwiązanie z padaniem proxy, własne API z dużą ilością proxy i wtedy nie ma najmniejszych problemów. Jak to zrobić proszę nie pytać mnie, ale da się. Ewentualnie Ci co nie wiedzą zgłosić się do programisty, napisze skrypcik, który przy odpowiednich ustawieniach zadowalającą ilość działających proxy nam da. I będzie po problemie.
 7. Katalogi miały, mają, i będą miały moc. Trzeba je odpowiednio wykorzystać, a nie myśleć że się doda do 3K prywatnych i top gwarantowane. Czy kiedyś się nauczycie że pozycjonowanie nie polega na dodawaniu do katalogów itp.? Pozycjonowanie polega na zdobywaniu linków, umiejętnym zdobywaniu linków.
 8. Dostęp do list z http://seosklep.com.pl/ gratis przez 3 miesiące. Listy wysyłane przy aktualizacji oraz aktualne paczki. (również listy niedostępne w sklepie). Tylko dla jednej osoby, kto da więcej ten ma, (licytacja).
 9. @numen1, odpowiednie footprinty i wszystko się da.
 10. Konkurencja chyba już się rejestruje i stara się kogoś uwalić. Panowie, jak tak stare konta kupcie. Michał Kubiak: 22 postów, całkiem , całkiem. Hanka001, całe 11 postów, Frottka, całe 22 posty. Ktoś jeszcze? Post Pana Michała Kubiaka, (czy na pewno Pana bo kogoś oczernia):http://www.forum.optymalizacja.com/topic/163586-pozyczka-660zl/ Marketing prowadzi, nie do końca normalny.
 11. W pierwszym poziomie piramidy może być 1 link. Czy zagrozi, czy będzie zły?
 12. ja1

  Jak to jest możliwe?

  Przecież napisałeś że mają 10 razy więcej linków niż Ty.Sam sobie dałeś odpowiedź.
 13. @www.skrypty.pro zamiast tak wszędzie reklamować się może byś na maila odpowiedział?, zajrzyj też tam w panel gdzie widać jak się trzeba rozliczyć.
 14. E tam z konserwantami są lepsze, dłużej się utrzymują.
 15. Widzę że ten temat koledze nie pomógł: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/178988-narzedzie-do-pobierania/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy