Skocz do zawartości

Omijajcie wszelkie precle


Odnowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie koniecznie, mam dostęp do precla - wielotematycznego śmietnika - PR8, i jest moc :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wszystko zależy od tego gdzie się dodajemy. Czasami będzie to jak @gredi mówi - wielotematyczny śmietnik z PR 8 i mocą, a czasami to będzie monotematyczna strona poświęcona zagadnieniu wymiany opon w samochodach osobowych która tematyczność ma, a mocy zero.

W zależności do jakiej listy "śmietników" kto ma dostęp to takie ma wnioski, a nie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, darmowe śmietniki precli i katalogów niedługo skończą się całkowicie. Trochę jak skok na panienki lekkich obyczajów - prędzej czy później jakimś syfem się zarazimy, czysta kalkulacja ryzyka.

Darmowe precle i katalogi do których dodaję linki znam może 200 - wystarczy prześwietlić je i sprawdzić stan zaindeksowania oraz zaindeksowania głębokich podstron. Tylko do takich opłaca się dodawać pod warunkiem, że łączna suma wszystkich linków z precli i katów to będzie ma 30%

Algorytm bardzo łatwo wykryje precle i katalogi - w końcu jak już wspomniano, jeśli z każdej strony wychodzi link na zewnątrz z dziwnym anchorem, a liczba wejść na stronę równa się liczbie linków to chyba coś znaczy.

Dlatego nawet budując zaplecze dodaję jeden link a 3-4 artykuły. Jeszcze może rok niektórzy pobawią się rumakami czy darmowymi preclami a później to się skończy ostatecznie.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, precle są z czasem banowane, ale czasem po prostu właścicielom nie opłaca się przedłużać domen, znam, kilkadziesiąt polskich precli - śmietników, które stoją od kilku lat i nie są pobanowane. Precle się nie skończą, najczęściej stoją na łatwym w instalacji i obsłudze skrypcie WP, i jest ich coraz więcej.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi, precle, swle itp. badziewia... Spodziewany ban. :)

PS. G+ mmm... :)

Hmm to po co dodawałeś swoją stronkę do badziewnych katalogów? Samo G+ nie wystarczyło by być wysoko???

Ban, sran, ja mam katalogi co mają nie wiem nawet ile lat i jakoś bana nie dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do badziewnych preclów można sobie dodawać strony firmowe 3-4 zakładkowe które chcemy wykopać na kilka fraz. I to przejdzie ale do czasu.

Google nie stworzyło wyszukiwarki, ale promować małe stronki firmowe. Wyszukiwarka jest od znalezienia informacji, natomiast firmy są od tego aby używać Adwordsów - dlatego google będzie robiło wszystko aby firmówki były w serpach nisko przy dużym nasyceniu adwordsów. dlatego nie zajmuje się SEO dla małych stron firmowych bo według mnie to strata czasu wrzucająca nas w błędne koło.

duże serwisy i sklepy nie muszą pozycjonować się za pomocą katów i precli - totalnie nieopłacalne.

Więc pytam się, po co nam te precle i katalogi?

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego błędnie twierdzisz, że mała strona nie będzie wysoko? A ja się uprę, że jest odwrotnie, kto duży to ma kasę, wiec niech wydaje w AdWords i udowodnisz, że jest odwrotnie?:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże serwisy i sklepy nie muszą pozycjonować się za pomocą katów i precli - totalnie nieopłacalne.

Z tego co czasem widzę w TOPach to bardziej opłaca im się jechać SWL.

Katalogi i precle, oczywiście odpowiednie - podlinkowane, to dobra metoda, zdobywasz wtedy mocne linki stałe.

Łatwiejsze frazy z kredytów czy ubezpieczeń robię preclami na WP, ale oczywiście nie są to ogólnodostępne sztuki.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi, precle, swle itp. badziewia... Spodziewany ban. :)

PS. G+ mmm... :)

Hmm to po co dodawałeś swoją stronkę do badziewnych katalogów? Samo G+ nie wystarczyło by być wysoko???

Ban, sran, ja mam katalogi co mają nie wiem nawet ile lat i jakoś bana nie dostają.

Dlaczego sądzisz iż to ja? :) Jakieś badziewia próbują mi depozycjonować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Algorytm bardzo łatwo wykryje precle i katalogi - w końcu jak już wspomniano, jeśli z każdej strony wychodzi link na zewnątrz z dziwnym anchorem, a liczba wejść na stronę równa się liczbie linków to chyba coś znaczy.

Dlatego nawet budując zaplecze dodaję jeden link a 3-4 artykuły. Jeszcze może rok niektórzy pobawią się rumakami czy darmowymi preclami a później to się skończy ostatecznie.

O, wreszcie. Chociaż jeden...

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności