Jump to content

WebReklama

Forumowicze
 • Content Count

  1,281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,476 profile views
 1. Spokojnie możesz przenieść cały site stron na WP oczywiście musisz przekierować 301 wszystkie urle na nowe linki do spradzenia poprawnośći przekierowań użyj strony http://web-sniffer.net/
 2. Jeśli masz stronę w html to można łatwo dostosować do nowych standardów, zastosuj html5 i ccs3 i będzie ok. Stawianie dodatkowej strony na mobile jest bez sensu.
 3. Na blogu http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2015/02/finding-more-mobile-friendly-search.html John Mueller ogłosił że od 21 kwietnia zmieni się algorytm google. Szykują się duże zmiany, czy tylko w RWD?
 4. Bo powinno być <Files ./admin-ajax.php> lub <Files admin-ajax.php> A nie ściezka "od roota".
 5. To nie jest złoty środek, a jedynie zdystansowanie się do własnej pracy i czekanie na "skumulowane" efekty tego co się zrobiło. Nie chcesz powiedzieć, że dziś dodajesz linki, a wzrostów oczekujesz już jutro?
 6. możesz superhosta zobaczyć, mają konta resellerskie
 7. W WP'ku trzeba zmienić adres bloga zmienić w wp-adminie i jeszcze jeden wpis w bazie jest. Wtedy masz podmieniona domenę. Ewentualnie postawić nowego pustego WP-ka i wrzucić wszystkie dane oprócz config'a i userów.
 8. Zmień z RewriteCond %{HTTP_HOST} ^nazwastrony.pl(.*) [NC] na RewriteCond %{HTTP_HOST} ^nazwastrony.pl$ [NC] To w kwestii rewrite'a. Co do rozsypania linków - pokaż jakie miałeś stare linki, a jakie masz nowe.
 9. <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"> {lang: 'pl'} </script> <g:plusone size="tall" href="http://adres.pl/"></g:plusone>
 10. Wszystkie podawane terminy "od", "do" są włącznie. W przypadku przelewów, płatności na poczcie itp - liczy się data wysłania przelewu, a nie odebrania go przez bank odbiorcy. W przypadku wysyłki pocztą polską(tylko !!!) decyduje data stempla pocztowego. Wysłane kurierem, inPostem czy czymkolwiek innym - decyduje data doręczenia / odbioru jeśli jest to przesyłka rejestrowana. Przesyłka nierejestrowana - w zasadzie może mieć 100% niedoręczeń.
 11. Dużo pracy przed tobą. Po prostu musisz kazdy stary-adres.html przekierować na nowy-adres.html np. tak: RewriteRule stary-adres\.html http:www.aaaaa.pl/nowy-adres.html [R=301,NC,L] I tak po kolei, chyba, że masz jakieś parametry po których wiesz gdzie przekierować.
 12. Jeśli to co jest <embed> jest z tego samego źródła to masz 1 link z 1 źródła. Chyba, ze każdy będzie PDF'a zapisywał w inne miejsce i z niego robił <embed> wtedy masz 50 nowych źródeł, czyli 50 linków.
 13. Zależy czy mówimy o darmowych czy płatnych. Z opcji płatnych jest lista cezzyego (katalogi), precle Kulfika. A takich jak onetowe no tp masz: WP, Gazeta..... każdy większy portal w Polsce ma gdzieś katalog, trzeba tylko znaleźć
 14. @sobiePan pkt a Być może te pozycje są okupowane przez te podstrony od dłuższego czasu i Google nie chce ich od razu dać wyprzedzić. Jeśli te podstrony rzeczywiście są sensowne dla zapytań na tę frazę, to musisz a) poczekać, poprawić optymalizację na tę frazę. Keep calm and... jak to mówią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy