Skocz do zawartości

Google zbanował w Polsce 235 000 domen!


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałeś o fajeczce :)

PS

odzwyczajam się :)

Po kilkunastu latach fajeczkowania odpusciłem sobie temat. Zauważyłem, że to bez perspektyw jest.

Mogłem więc zapomnieć, bo już ze 3, 4 lata nie dokarmiałem raczka.

Proszę zatem o wybaczenie ;)

...intelektualnie - gorzej niz dno.

bo jeszcze nie odkryto takiego dna, przez które nie można sie przebic o poziom niżej

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zakręcony: ale to stuka od spodu dna ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, że ludzie obyci z tematem piszą takie bzdury.

to mi wygląda na tekst sponsorowany przez googla :)

albo jest zwykłą zagrywką na zdobycie czytelników. Zaraz wszyscy zacytują, zalinkują, w teleexpresie powiedzą, zrobi się szum ile to DOMEN zostało zniszczonych.... naturalny przyrost linków

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł krzykliwy i do tego sie przyznałem w komenarzu. Moim celem bardziej było zwrócenie uwagi na problem/sytuacje jaka ma miejsce. Nawet jeśli jedna piąta z tego to bany to i tak jest to bardzo duży spadek.

Czarku wypada się zdecydować :) W jednym z komentarzy przecież wyraźnie napisałeś o co Ci chodziło:

Cel grafiki, nagłówka i wstępu to przyciągniecię uwagi, wzbudzenie zainteresowania i wciągniecie w artykuł, założony cel to: komentarz, share, FB Like, +1 lub rejestracja na szkolenie, wg. modelu AIDA – Attention, Intrest, Desire, Action. Zatem tak jak napisał Jeż cieszę się że podniósł ciśnienie ;)

W zasadzie po komentarzu Artura Strzeleckiego, ten artykuł powinien po prostu zniknąć, ale jak dowodzą Wasze ostatnie działania... hajs musi się zgadzać ;) Szkoda, bo dla osoby która wchodzi w SEO wydajecie się na pierwszy rzut oka "polskim SEOMozem" (przynajmniej ja miałem takie skojarzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już koniec Systemów Wymiany Linków! Era SWLi ostatecznie, konsekwentnie i powoli ale jednak przechodzi do historii.

Na pewno, bo przecież nie można już brać nowych domen i podpinać SLW-e :D. Limit został wyczerpany :P.

Mogli jeszcze napisać że nadchodzi koniec precli, bo też zbanowali mnóstwo domen z preclami.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w komentarzu - jak się daje kontrowersyjny tytuł to autor jeżeli mieni sie specjalistą w danej dziedzinie powinien w artykule wyjaśnić i naświetlić problematykę . Tego mi zabrakło.

No i kłania się syndrom "radia Erewań" które podało, że rozdają samochody a w rzeczywistości okazało się, że kradną rowery :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam także na PiO moj ostatni komentarz:

Chciałbym przypomnieć właścicielom SWLi że nagłówek tego artykułu powstał na bazie DANYCH prezentowanych na ICH stronach!

Zarzuca sie mi manipulację danymi podczas gdy manipulują to conajwyżej właściciele SWLi pokazując sztucznie zawyżone wartości domen w SWLach. Każdy system ma prawo inaczej zliczać wielkość ale jeśli wymaga sie ode mnie precyzji na poziomie ban – usuniecie domeny, to ja wymagam precyzji na poziomie domena – subdomena.

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć właścicielom SWLi że nagłówek tego artykułu powstał na bazie DANYCH prezentowanych na ICH stronach!

Logiczne myślenie i trafność wyciągania wniosków, powinno być standardem w pracy eksperta czy też specjalisty SEO.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek, manipulacji danymi nie można Tobie zarzucić. Dane tak naprawdę to są liczby którymi nie można manipulować. Ja tylko zwracam uwagę na błędną (bo nie uwzględniającą wszystkich czynników) interpretację tych danych. ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam także na PiO moj ostatni komentarz:

Chciałbym przypomnieć właścicielom SWLi że nagłówek tego artykułu powstał na bazie DANYCH prezentowanych na ICH stronach!

Zarzuca sie mi manipulację danymi podczas gdy manipulują to conajwyżej właściciele SWLi pokazując sztucznie zawyżone wartości domen w SWLach. Każdy system ma prawo inaczej zliczać wielkość ale jeśli wymaga sie ode mnie precyzji na poziomie ban – usuniecie domeny, to ja wymagam precyzji na poziomie domena – subdomena.

Cezary na jakiej podstawie twierdzisz że statystyki są manipulowanie????? Skąd masz takie źródła informacji???

ps. jeżeli system wnosi ograniczenia ilości subdomen to nie oznacza że domeny zostały zbanowane przez google , jeżeli system podnosi standard domen poprzez wprowadzenie orderów to nie znaczy że poleciały bany

szkoda że pisząc o temacie sugerowałes się jednym wykresem nie mając dlatego pojęcia skąd te spadki

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario dokładnie, też odniosłem wrażenie, że za ramieniem Czarka stał Kaspar :)

zagrywka z ręcznymi filtrami na duże serwisy za swl nie odniosła pożądanego skutku, to muszą dalej coś w tym kierunku robić.

Dalej masowo filtrować nie mogą, bo już i tak im się nie spina poprawka na zmniejszanie ilości wyświetleń tych samych domen w wynikach....... pozostaje im tylko czarny pijar robić.

Chociaż mogą kupić jakiś duży SWL i od ręki zbanować wszystko tam co udostępnia miejsce na linki :) - ale by była ro*********a. Wtedy można by było pisać o czyś konkretnym, a nie tak jak teraz.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności