Skocz do zawartości

OVH podnosi ceny za IP - sporo


diagnosta

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin OVH :"

Złożenie zamówienia na bloki adresowe IP jest możliwe po zalogowaniu się do panelu klienta.

Adresy IP są przyznawane jedynie w postaci bloków. Limit adresów IP przyznawanych Klientowi wynosi

512 adresów.

Adresy IP są przyznawane na okres identyczny z okresem, na który został wydzierżawiony serwer."

No bez jaj - to zwrot kasy też musi być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada. W du**e mam to, że potrzebują teraz IP na nowych klientów w Kanadzie czy cholera wie gdzie. Dopiero co zapłaciłem za serwer za X miesięcy z góry, a OVH chce mi odciąć opłacone IP już za niecały miesiąc. Żabojadów naprawdę mocno popier**liło. Na fakturze mam okres dzierżawy X miesięcy, a zgodnie z ich regulaminem powinienem mieć spokój choćby na ten czas.

Ja tu widzę niezłe pole do popisu dla prawników.

Edytowane przez Lesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter, jak już zasięgniesz rady to mógłbyś się podzielić informacją :) Na forum OVH ktoś tam napisał, że nawet choćby ze względu na niedotrzymanie terminów.

U mnie jest jeszcze taki wałek, że na maila właściciela serwera (firmowe konto) nie przyszła żadna informacja. Maila otrzymałem ja prywatnie, a jestem przypisany jako kontakt techniczny do serwera. Dla mnie to kolejny absurd - kontakt techniczny otrzymuje informacje odnośnie płatności, a kontakt księgowy nie otrzymuje nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, ale po co ta napinka? Co to zmieni? Każdy kto choć trochę miał do czynienia z tą firmą wiedział, że ona jest zdolna po prostu do wszystkiego (nawet tego, czego nie ogarnia ludzka wyobraźnia). Problem dotknie wielu osób nie tylko bezpośrednio, ale i pośrednio, ale takie pitolenie bez podjęcia konkretnych działań nic po prostu nie da.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to akurat nie dotyczy, ale coś mi się wydaje że to tak łatwo ovh nie przejdzie, to jest kupa ludu, gruba kasa... chyba że po cichu grubym inwestorom odpuszczą a plebs będą kosić licząc na plus, pomimo że jakiś % zawalczy i coś ugra w sądach. nie wiem jak wyglądają FV za IP

a jest to ważny dokument niewątpliwie.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawus, nawet jak ich 5% takich klientów pozwie i jakimś cudem (bo te jednostronne regulaminy są dość jasne i wymowne) wygrają, to odbiją to sobie na pozostałych 95%, którzy z dnia na dzień przyniosą w zębach kilkaset tysięcy eurogołąbków (a ci co oddadzą IP zostaną zastąpieni nowymi klientami)...

Co by nie mówić o takim traktowaniu klienta (jak dojną krowę), utracie wizerunku itd, to jednak finansowo na tym znacznie skorzystają, a przecież w gruncie rzeczy tylko to się dla nich liczy.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hetzner dodatkowe IPki kosztują 5,40 lub 11.20 jerwo miesięcznie Jak ktoś to wlicza w koszta jako firma to odjąc podatek VAT niemiecki . Ale nie dostaniesz więcej jak 14 IPków na maszynę.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności