Skocz do zawartości

OVH podnosi ceny za IP - sporo


diagnosta

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Zgred, kogo to interesuje ile adresów IP sobie zostawisz?

Bo on tak lubi się afiszować, dopiero zauważyłeś ? :)

macie jakies fobie koledzy :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zgred, kogo to interesuje ile adresów IP sobie zostawisz?

Bo on tak lubi się afiszować, dopiero zauważyłeś ? :)

macie jakies fobie koledzy :P

zgred uwazaj;) jestes obserwowany

Edytowane przez Kulfik

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest bezsensu...

Teraz mi napisali, że jak zrezygnuję z jakiegoś bloku IP to mi zwrócą koszt jego instalacji.

Kasę powinni oddawać czy zrezygnuję czy nie, bo miała być to opłata jednorazowa...

Edytowane przez lozik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy e-mail od ovh:

Witam

Jeśli usuną Państwo bloki to OVH nie będzie już ich fakturować natomiast nie wykonamy Państwu zwrotu za instalację.

Pozdrawiam

Drugi e-mail od ovh:

Witam

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, tak zwrócimy Państwu część opłaty instalacyjnej za bloki które były zamówione a z których chcą Państwo zrezygnować. Proszę napisać z których boków z poniższej listy będą Państwo rezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przed 2010 każdy zakupiony serwer otrzymywał 3 darmowe IP Failover.

Zadzwoniłem żeby dowiedzieć się czy grudniowe zmiany dotyczą również tych darmowych IP Failover.

Dostałem informacje że nie. (oles potwierdził to na forum w pierwszej wersji swojego tematu)

Zaraz potym na maila przyszło mi "powiadomienie o wygasających usługach" z uwzglednieniem wszystkich adresów ip które jeszcze 2 dni temu nie były wliczone w koszty ;(

Gdy wykupywałem serwery w 2009 nie było nigdzie mowy że te darmowe IP FailOver będą płatne !

Jest sens się kłócić z nimi ? Czy to nie jest przegięcie z ich strony żeby tak zmieniać regulamin ?

Edytowane przez bt88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OVH jedno co dobre to jedno z najtańszych (o ile nie najtańsze) domeny .pl. W porównaniu z konkurencją zarówno wykup domeny, jak i odnowienie wypada dość korzystnie:)

PS. nie żebym reklamował, ale mogę polecić z doświadczenia (paruletniego)

Kupujesz bramę garażową lub drzwi? Sprawdź: Hormann opinie. Bardzo wysoka jakość analiz bram garażowych oraz napędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 lat później...

W nawiązaniu do poprzednich komunikatów informujemy, że od 6 października 2022 cena usługi Additional IP w przypadku nowych zamówień (dodatkowe i geolokalizowane adresy IPv4 oraz failover) wynosi 7 PLN m-c / IP (netto), bez umowy terminowej i bez opłaty instalacyjnej.

W celu dostosowania wszystkich stawek do nowego cennika będziemy stopniowo wprowadzać zmiany również w odniesieniu do adresów Additional IP zamówionych przed tą datą:

  1. Od dnia 1 grudnia 2022 cena istniejących usług wynosić będzie 2,40 PLN m-c / IP (netto)
  2. Od dnia 1 kwietnia 2023 cena istniejących usług wynosić będzie 4,70 PLN m-c / IP (netto)
  3. Od dnia 1 września 2023 cena istniejących usług wynosić będzie 7 PLN m-c / IP (netto).

 

Czyli wykupienie "dożywotnio" 256IP lata temu traci ważność :)

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to dobra wiadomość, a dla innych fatalna. Mamy pobudowane pakiety na IP z OVH w topx.pl - czyli czas na podwyżki cen.

 

Blok IP 256 to będzie koszt  384 € ~ 1800 zł miesięcznie.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności