Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też mam spadki panowie dalej co zrobić taki life :)

A to że google kasuje konkurencje to juz jest ocvzywiste google się nawet z tym juz nie kryje.

A wyszukiwarka to już powoli staje się dodatkiem firmy google jakkolwiek to brzmi , wczesniej był artykuł o tym na prawde ciekawy :)

Ale paradoksalnioe google samo se może wbic nóż w plecy , tyle co tych updatów zrobiła w tym roku musi nie jednego nauczyc jak się bronic sie w przyszłości a wilości testów to chyba w tym roku wielu przekroczyło wszelkie granice i możliwości finansowe , wiedza zostanie a google w końcu nie bedzie miał czego wymyślac już . Ja czekam cierpliwie :)

Analityk żaden smietnik wszystko jest skrupulatnie zaplanopwane własnie tak maja serpy wyglądac aby ludzie zniechęcali się do organików i stwierdzili że rekladmy adwords z lewej sa trafniejsze a to więcej klików wygeneruje i kasy , ciekawe cyz na prawo jeszcze takich reklam nie włożą. I bedzie sytuiacja dwa słupki boczne z dopoasowana trescią i organiki smietnik na środku niech internauta sam wybiera co klika . google już wszelkie granice bezszczelności przekroczył , ale jest zbyt pewny i to go zgubi a konkurencja nie spi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne algorytmy tylko rozszerzają znaczenie słowa: śmietnik i to jak go rozumiemy.

rafilm to czemu topy są opanowane przez zumi, firmy.net i podobne?

No przecież o to im chodzi, żeby wszystkim dowalić, a niedobitków zepchnąć śmieciami, żeby wszyscy wiedzieli, że nie ma biznesu interenetowego bez dzielenia się z Google. Haracz -> Mafia :faja:

Ogólnie to z tym updatem u mnie jedna podstrona znikła na jedną frazę, za to zaczęła się pojawiać znacznie dalej jej wersja /page-2/ mimo że wszystkie linki są do tej nadrzędnej, no ale Google "wie lepiej"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że nie śpi i czeka na moment kiedy google wprowadzi te swoje zmiany a w organikach top10 będa mniej trafne wyniki od adwordsów .Google maja juz taka pozycje że im całkowicie się w głowkach pomieszało i co raz bardziej z góry widza wszystkich i co raz głupsze ruchy robią a historia pokazuje że wszyscy tacy oh i ah prędzej czy później padają. Wtedy będzie wybór smietnik google czy nowy darmowy Bing czy może cos innego, zreszta wyszukiwarka nie jest priorytetem ich i o ile wierze że google będzie za 15 lat istniało to nie wierze że będzie wyszukiwarka a już na pewno nie monopolista w tej branży zobaczycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz Castor na wiele wyników jest o wiele lepsza i z trafniejszymi wynikami , wiem bo też korzystam z Binga i to mówie o polskich wynikach bo w ENG jest dużo lepsza niż google. :) Intruder większośc żydów to takie Goje bez honoru :)

"jak długo będziemy się dawali niszczyć i manipulować" oj do czasu kiedy człowiek stanie się cywilizowany , przestanie być egositą i zacznei zachowywac się jak cywilozowana istota , czyli raczej nigdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zwolennikom teorii filtrów za opisowe anchor teksty przypominam, że ich używanie jest rekomendowane przez Google:

https://googlewebmastercentral.blogspot.com/2008/10/importance-of-link-architecture.html

Innymi słowy, bez sensu używać kliknij tutaj czy url-a, lepiej używać konkretnych, opisowych anchorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności