Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie sądzę, aby przez weekend zaszły jakieś zmiany. Przez około ostatni tydzień co DC to inne wyniki były (na części bardzo duże wzrosty, na części spadki, na części jak dotychczas), aktualnie od wczorajszego wieczora mamy do czynienia z tymi DC, na których u mnie były niższe pozycje. Przeanalizowałem kilkanaście domen i nie widzę już wahań jak dotychczas. Moim zdaniem wszystko już pozostanie jak w dniu dzisiejszym do kolejnej aktualizacji. Zatem, róbcie swoje abyśmy za jakiś czas znowu mogli się tutaj spotkać i ponarzekać ;)

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej na plus... Ale tak samo jak nie ma co wariować za szybko "bo dzisiaj strona spadła"

Tak samo nie ma się co za wcześnie cieszyć że jest po staremu lub na plus...

Poczekać do wtorku dopiero myśleć..

A co do tego tematu to chyba lepiej by było gdyby go zamknąć.. bo nie wiadomo gdzie się zaczyna ... trzeba szukać wczorajszego posta. Ci którzy nie są na bieżąco będą go czytać od początku i wyciągać złe wnioski, a prędzej w ogóle zgłupieją bo tutaj w pewnym momencie się zrobił off topic co chwile ktoś pisze że pingwin, a tak na prawdę poważne zmiany następują co kwartał.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zarządzam MILCZENIE do poniedziałku.... odczekać, popatrzeć, przeanalizować.

Potem będziemy mogli wyciągać wnioski. Ja pewne mam ale to za krótki okres za mała próbka czasowa aby ją potwierdzić w 75% ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penguin-Vs-Panda_1358536331.jpg

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienili dzisiaj sposób wyświetlania obrazków

https://www.google.p...iw=1920&bih=758

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności