Jump to content
sebau

ZenBLOG

Recommended Posts

u @ar4 przyczyną blokowania wątków okazał się antvirus bitdefender. Podaje na przyszłość, bo może komuś się przyda ;)

Edited by sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Niestety, ale @sebau dzisiaj zainstalowałem Kaspersky i program w dalszym ciągu nie odpala wątków...

Ps. zmieniłem wersję z 5.11.7.0  na 5.12 - teraz przynajmniej zapisują się ustawienia, ale nie odpala szablonów :(

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

no to znaczy, ze kaspersky tez blokuje - znajdz w usawieniach antyvira jakas biala liste programow. Czy po odinstalowaniu bitdefendera a przed zainstalowaniem Kaspersky probwales odpalic watki? Jesli watki by ruszyły to byłoby na 100% pewne, ze to antyvir - ja widzialem przez team viewer, ze ewidentnie bitdefender blokowal zennoposter.

Generalnie jest blokowane polączenie Twojego zennopostera z serwerem licencyjnym zennolab.

Edited by sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Próbowałem odpalić bez antyvira - bez efektu...

W kaspersky dodałem soft do zaufanych i nie pomaga w odpaleniu wątków..

Jedno z zenku się teraz zmieniło - ta dioda w prawym dolny roku jest już na zielono, a więc łączy się z serwerem...

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Tworzenie stron www - damtox.pl

Ok, to teraz jeszcze przeinstaluj zenka bo moze jak instalowales majac jeszcze antyvira to jakis plik Ci zablokowalo lub nawet nie dodalo go. Daj znac czy pomogło a jak nie to podeslij TEam Viewer

a gdzie znajdę szablony vip do zen bloga. Chciałbymzobaczyć cennik i jakie są aktualnie dostępne. Czy te informacje są widoczne dopiero po zakupie ?

@kevin19x - tak potrebna jest subskrypcja, żeby zobaczyć jakie vipy są do dokupienia i do pobrania aktalizacji

@mario1973

SZybka instrukcja do przenoszenia projektow do nowej instalacji:

Ze starego folderu Progs kopiujemy foldery

Resources, libs, Results, Templates

oraz pliki *.jar (czli ZenBog4.jar i np ZenOgloszenia.jar jeśli je masz)

Te skopiowane pliki kopiujemy do nowego folderu Progs w nowym zennoposterze. la tego nowego folderu nadajemy pelne prawa do zapisu uzytkownikom i od tej pory już uruchamiamy aplikacje Zenblog z tej nowej lokalizacji

te kroki wystarczą aby działać już w nowej instalacji zenka

3 przycisk od lewej na wstążce w Zennoposterze "Show" - masz to zaznaczone i dlatego Ci się pojawiają okna :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

U mnie skuteczność 35%, jak nowa paczka to 50-60 %, wg. mnie potrzebne byłoby jeszcze raz sprawdzenie wszystkiego, gdzie dodaje, gdzie nie, usunięcie tego co nie działa i ustalić cenę realną za to co działa ... bo co z tego ,że w paczce 30 sztuk po 2 zł, jak zadziała 15? 

to mnie powstrzymuje przed kupowaniem nowych paczek, czas który tracę na miejscówki do których dodać się nic nie da

• Like 1

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

@misjaNet  - paczki były aktualizowane przed świętami - czyli nam wszystkie miejscówki nam się dodały - podeslij mi na maila - jakie paczki maja taka skuteczność. Taka skuteczność jest możliwa tylko na paczkach DE, NL jesli nie używasz dobrych proxy i maili, które lubią te paczki np gmx czy zoho. Tam maila z o2 czy wp nie dodasz

Druga sprawa mail: obecnie najkorzystniej dodawac maila z imap - po prostu wtedy sięga nawet do spamu. W przypadku takich problemów ze skutecznością mamy przeciez support przez chat na zptemplates - gdzie możemy się umówić na TV, bo w takim przypaku to wróżenie z fusów, bo problemów z kofiguracją projektu może być znacznie więcej.

Nie De, Nl czy Es, mówię o PL i EN. 

Jak robiłeś kiedyś u mnie test z mailem wp, onet i o2 do tego proxy z buyproxies 5 prywatnych, też mieliśmy skuteczność maks 56 % ... 

Mogę zrobić test jeszcze raz, napisz jaka captcha, jakie maile i jakie proxy, ile przebiegów i sprawdzę u siebie. 

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

szablony blogów są poprawiane dziś lub jutro zakończymy poprawkę blogów.

MultiStep zmienilismy drugi krok aby można było wielowątkowo tak jak pozostałe kroki. Teraz aktywować konta można w wielu wątkach. Chodzi o ten dodatek:

http://zenindexer.com/produkt/multi-step-dodatek-do-zenbloga/

Edited by sebau