mario1973

Forumowicze
 • Zawartość

  2761
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

mario1973 wygrał w ostatnim dniu 22 Listopad 2014

mario1973 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

196 Excellent

O mario1973

 • Ranga
  פועל נקיון

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

8591 wyświetleń profilu
 1. Wielka szkoda, że porzuciliście ten katalog. Niejednokrotnie w lokalnych wynikach pojawiał się na różne frazy. Na szczęście domena nie leżała długo pusta. Nawet nie zdążył się całkiem wyindeksować. Postawiliśmy na niej katalog : https://katalog.szczecin.pl/ Zrobiliśmy trochę przekierowań starych adresów w katalogu na nowe - kategorie Jest indywidualne IP. Skrypt może wydawać się spamerski - bo ostatnio trochę dużo takich wypływa, ale my sporo modyfikujemy. Już wiele wdrożyliśmy własnych poprawek (nie wszystko widać gołym okiem ) i będziemy jeszcze pracować. Póki co katalog darmowy. Dodawać można nie tylko szczecińskie firmy. Mają jednak być to firmy, posiadać pełny adres itp Koniecznie w opisie dajcie ze trzy unikalne zdania. Nie dodawajcie śmieci, one nie przejdą - szkoda tylko waszego czasu.
 2. Oferuję linki w formie artykułów sponsorowanych na prywatnym zapleczu. Linki ukierunkowane głównie na pozycjonowanie lokalnych usług i towarów w różnych miejscowościach. Tematyka różna : budowlana, remontowa, sprzątanie, czyszczenie tapicerek, dywanów, warsztat samochodowy, LPG, autodetailing, drewno, rolety, panele słoneczne, inteligentne domy itp itd Linki na stronach rankujących w wynikach - zarówno witryny firmowe jak i precelki (serwisy mobilne, https). W szczególnych przypadkach wchodzi w rachubę także tematyka finansowa (kredyty samochodowe, pożyczki). Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Nie sprzedam linków konkurującym ze sobą klientom. Wstępną ofertę podeślę po przesłaniu informacji o tematyce docelowych witryn. Dane identyfikacyjne: Baza Partner s.c. ul. Łokietka 2/1 70-254 Szczecin NIP : 852-22-79-985 email: baza@pro.onet.pl
 3. mario1973

  Poszukiwany VPS na Proxmox

  Serdeczne dzięki Jimmi - zagadam jutro do kolegów i spytam.
 4. Potrzebuję przenieść pewien serwis postanowiony na wirtualce Proxmox. Najlepiej, najłatwiej, najszybciej by było mi przenieść (skonfigurowany, działający system operacyjny) - czyli obrazy dysków z wirtualizacji, dlatego szukam firm oferujących VPS opartych na tym systemie .
 5. Gdyby ktoś chciał kody do starego katalogu : http://www.szookamy.pl/ PIO1 PIO2 PIO3 PIO4 PIO5
 6. Max, nie zlinczuj mnie. Kiedyś kupiłem xneo i teraz może przysiadłbym do niego, tylko nie wiem jak opłacić abonament.
 7. mario1973

  Google & OLX - przesadne uwielbienie?

  Dziś na jedną z fraz w wynikach to nr1. Pranie Tapicerki - Sprzątanie w Szczecin - OLX.pl nr2. Pranie Tapicerki - Sprzątanie w Szczecin - OLX.pl adres z pozycji 1 to : adres z pozycji 2 to : Nie ma bata, to nie może być wynik wadliwego algorytmu. Po tylu latach prac nad algorytmem nic nie dzieje się przypadkowo.
 8. mario1973

  ZenBLOG

  Dzięki za instrukcję - wszystko jest jak trzeba. Jeszcze jedna mała kwestia. Można wyłączyć podgląd postowania ? Męczą mnie wyskakujące okienka.
 9. mario1973

  ZenBLOG

  Zrobiłem update Zenka z 5.12 do 5.16 i zastanawiam się jak przenieść projekty zapisane w Zenblogu od 5.12 do nowego katalogu z 5.16 ?
 10. mario1973

  Google & OLX - przesadne uwielbienie?

  To smutne, ale olx rządzi na usługach lokalnych. Również to zauważyłem już dawno.
 11. mario1973

  Łódź - Piwko 31 stycznia

  Kurka, chętnie bym wpadł, ale za mało czasu na przygotowanie wyprawy - trochę daleko mam
 12. mario1973

  Spotkanie w Szczecinie

  Dajcie znać, może następnym razem wpadnę.
 13. mario1973

  [startup] SEOKatalog

  Ręcznie wymusiliśmy wstawianie domeny katalogu w pliku od API i jest OK
 14. mario1973

  [startup] SEOKatalog

  Mam problem w jednym katalogu z API Przykładowe zapytanie : http://www.szookamy.pl/?action=api_search&url=blogan.pl zwraca błędne dane w <AdresWpisu> http://blogan.pl/internet/strona,dla,piszacych,blogi,internetowe,s,32/ </AdresWpisu> powinno być oczywiście <AdresWpisu> http://www.szookamy.pl/internet/strona,dla,piszacych,blogi,internetowe,s,32/ </AdresWpisu> Zrobiłem aktualizacje do 1.5, ale nic to nie pomogło. M
 15. eeeee, a to jakaś niby nowość ?? M