Jump to content

majster_misiek

Forumowicze
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good
 1. Od zeszłego tygodnia wprowadzane są poprawki do paczek VIP. Zaczęliśmy od VIP EN, najpierw poprawiamy i usuwamy nieaktualne szablony a potem paczki zostaną uzupełnione o braki.
 2. Paczek PL jest obecnie 10.
 3. Linki w polu bio zawsze w formacie BBCODE. Po wymieszaniu bio powinno mieć maksymalnie 300 znaków.
 4. Aby uruchomić blogi avatary nie są wymagane, jeżeli chodzi o profile - są. W paczce są udostępnione avatary jednak nowi użytkownicy często pobierają samą aplikację ZenBLOGA bez resources i dlatgo profile nie chcą ruszać.
 5. Usprawniliśmy działanie szablonu do rozwiązywania recaptcha2. Dodatkowo, anticaptcha dodała jej rozwiązywanie, co też wzięliśmy pod uwagę. Najlepiej działa z 2captcha/rucaptcha oraz anticaptcha, DBC ma wciąż problemy. Dodaliśmy też obsługę 2-3 krotnej konieczności klikania obrazków w przypadku jej wystąpienia. Nowa wersja szablonu jest w najnowszej paczce ZenBLOGA.
 6. Jest kilka rodzajów skryptów pod darmowe hostingi, jak już jakiś opracowujemy, to dodajemy kilka(naście) szablonów opartych o ten skrypt, całkiem możliwe, że niektóre strony mogą być powiązane z jedną firmą.
 7. Poprawki nie są jeszcze zakończone, na dzień dzisiejszy poprawiamy polskie paczki i usuwamy szablony, których nie da się już uratować. Wszystkiego nie da się zrobić w jeden dzień, wszystkie paczki będą poprawione i uzupełnione ale to wymaga czasu.
 8. W piątek poleciał update blogów i posterów, mamy sygnały, że skuteczność zakładania blogów wzrosła do średnio 50-52 sztuk.
 9. Na razie polecam zostać przy wersji 5.7.1.0 ZennoPostera, ta nowa wersja jest chyba lekko niedopracowana, testowaliśmy chwilę i były problemy, np. z ładowaniem niektórych elementów na stronach.
 10. W opcjach przeglądarki w szablonie zaznacz opcję "Use default browser settings".
 11. Należy dodać projekt na początku do nieaktywnych, albo do aktywnych ORAZ widocznych (lista_projektow_widocznych.txt), można też przełączyć guzik, bo jeżeli jest na nim napisane "show all" to znaczy, że po naciśnięciu będą widoczne wszystkie.
 12. Na najnowszej wszystko powinno już dobrze działać.
 13. Jak dane są poprawne to będzie ok.
 14. Do tego służy funkcja notext w parametrach search criterias, ważne, aby grupa miała taki sam numer wtedy są brane pod uwagę oba kryteria. Dla przykładu:
 15. Jak wstawia wartość na czystej białej stronie to wstawiasz swoją wartość w zły dokument. i podmienia ci cały html na twoją wartość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy