Jump to content

majster_misiek

Forumowicze
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by majster_misiek

 1. Od zeszłego tygodnia wprowadzane są poprawki do paczek VIP. Zaczęliśmy od VIP EN, najpierw poprawiamy i usuwamy nieaktualne szablony a potem paczki zostaną uzupełnione o braki.
 2. Paczek PL jest obecnie 10.
 3. Linki w polu bio zawsze w formacie BBCODE. Po wymieszaniu bio powinno mieć maksymalnie 300 znaków.
 4. Aby uruchomić blogi avatary nie są wymagane, jeżeli chodzi o profile - są. W paczce są udostępnione avatary jednak nowi użytkownicy często pobierają samą aplikację ZenBLOGA bez resources i dlatgo profile nie chcą ruszać.
 5. Usprawniliśmy działanie szablonu do rozwiązywania recaptcha2. Dodatkowo, anticaptcha dodała jej rozwiązywanie, co też wzięliśmy pod uwagę. Najlepiej działa z 2captcha/rucaptcha oraz anticaptcha, DBC ma wciąż problemy. Dodaliśmy też obsługę 2-3 krotnej konieczności klikania obrazków w przypadku jej wystąpienia. Nowa wersja szablonu jest w najnowszej paczce ZenBLOGA.
 6. Jest kilka rodzajów skryptów pod darmowe hostingi, jak już jakiś opracowujemy, to dodajemy kilka(naście) szablonów opartych o ten skrypt, całkiem możliwe, że niektóre strony mogą być powiązane z jedną firmą.
 7. Poprawki nie są jeszcze zakończone, na dzień dzisiejszy poprawiamy polskie paczki i usuwamy szablony, których nie da się już uratować. Wszystkiego nie da się zrobić w jeden dzień, wszystkie paczki będą poprawione i uzupełnione ale to wymaga czasu.
 8. W piątek poleciał update blogów i posterów, mamy sygnały, że skuteczność zakładania blogów wzrosła do średnio 50-52 sztuk.
 9. Na razie polecam zostać przy wersji 5.7.1.0 ZennoPostera, ta nowa wersja jest chyba lekko niedopracowana, testowaliśmy chwilę i były problemy, np. z ładowaniem niektórych elementów na stronach.
 10. W opcjach przeglądarki w szablonie zaznacz opcję "Use default browser settings".
 11. Należy dodać projekt na początku do nieaktywnych, albo do aktywnych ORAZ widocznych (lista_projektow_widocznych.txt), można też przełączyć guzik, bo jeżeli jest na nim napisane "show all" to znaczy, że po naciśnięciu będą widoczne wszystkie.
 12. Na najnowszej wszystko powinno już dobrze działać.
 13. Jak dane są poprawne to będzie ok.
 14. Do tego służy funkcja notext w parametrach search criterias, ważne, aby grupa miała taki sam numer wtedy są brane pod uwagę oba kryteria. Dla przykładu:
 15. Jak wstawia wartość na czystej białej stronie to wstawiasz swoją wartość w zły dokument. i podmienia ci cały html na twoją wartość.
 16. Jutro zostanie wysłany duży update szablonów ogłoszeniowych (poprawki + usunięcie niedziałających serwisów). Na najnowszej wersji ZennoPostera (5.5.0.0) skuteczność jest zaniżona przez problem z rozpoznawaniem obrazków captcha, który zgłosiliśmy do ekipy ZennoLab. Do czasu rozwiązania tego problemu polecamy używać wersji 5.3.1.0.
 17. Jak podwójnie wstawia tekst w jakiekolwiek pola to edytujesz akcję i w zakładce more ustawiasz Emulation Own i na maxa w lewo suwakiem na speed.
 18. Jutro sprawdzę dlaczego zostały usunięte z paczki i najwyżej przywrócę, prawdopodobnie przy testach nie dochodził do mnie mail z aktywacją i to było powodem usunięcia. Jutro też wszystkie postery a przy okazji blogi będą poprawione. Edit: Szablony posterów, które dało się naprawić zostały naprawione(przy okazji też blogi), reszta została usunięta z paczki. Co do bloggers.nl - nasz IP był zbanowany i strona się nie wyświetlała dlatego założyłem, że nie działa, po zmianie neta faktycznie działa - został przywrócony do paczki.
 19. Po wybraniu kategorii należy w oknie captcha wpisać coś w odpowiedzi do danej platformy aby projekt ruszył dalej. Edit: najlepiej poczekać, aż wszystkie wątki się zatrzymają na wyborze kategorii, wybrać wszystkie kategorie a potem tylko wypełnić captcha, taka metoda rozwiązuje problem "migających" okien.
 20. W edycji projektu, w prawym górnym rogu jest sposób postowania - ustawiamy na auto. No i metodę rozwiązywania captcha trzeba ustawić na inną niż MonkeyEnter.
 21. Było już powiedziane w temacie, że wszystko będzie naprawione i uzupełnione, polecam uzbroić się w odrobinę cierpliwości bo przy takiej ilości jednak trochę to trwa. Na dzień dzisiejszy prawie wszystkie paczki są wyczyszczone z niedziałających szablonów + poprawione tam gdzie dało się coś zrobić. Paczki EN i DE są już uzupełniane o brakujące profile.
 22. Ustaw full control w zakładce security we właściwościach folderu "Progs" w folderze instalacji ZennoPoster.
 23. Każdy szablon czy to blogi czy profile ma wbudowaną funkcję, która przy uruchomieniu tego szablonu sprawdza liste aktywnych projektów i losuje z nich jeden, potem sprawdza, czy dla tego projektu jest już ten dany szablon wykonany, jeżeli nie to sie wykonuje dalej, jeżeli tak to losuje i sprawdza kolejny aktywny projekt, dopóki projekty się nie skończą na liście. Szablony do listy ZennoPoster dodajemy tylko raz, po zmianie aktywnego projektu/dodaniu nowego nie trzeba nic od nowa wrzucać.
 24. Treści w projekcie powinny być albo w języku angielskim albo w języku danej paczki, polskie treści są odrzucane przez szablony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy