kevin19x

Forumowicze
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  SEO
 1. Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  Sam własnie wychodzę z takiego założenia że coraz bardziej SEM zaczyna wypierać SEO i te SEO przestaje się coraz bardziej opłacać. SEM daje stosunkowo szybkie wyniki i możliwość reagowania na nie co nie można powiedzieć w stosunku do SEO. Klient,który chciałby efekt "na teraz" wybierze SEM. Wydaje mi się też że osobie ,która ma średnio-zaawansowaną wiedzę z zakresu SEO stosunkowo łatwiej będzie się nauczyć SEM.
 2. Budowanie zaplecza

  a dywersyfikujecie także rejestratorów domen czy korzystacie głównie z jednego ? Czy lepiej domeny rejestrować na fake dane,ukrywać ,używać cloudflare (wszystkie techniki na przemian) czy też posiadanie 100 domen zarejesrrowanych na 1 adres prywatny czy też spółki w niczym nie przeszkadza. Na ten moment chciałbym zbudować mała sieć do 50 blogów i sukcesywnie ją rozszerzać . Budżet zależy w dużej mierze od oczekiwanej stopy zwrotu z tej inwestycji . Mogę kupić tego dedyką,wydać wiecej jeśli mi się to opłaci . Wiem oczywiście że dochodzą jeszcze kwestie contentu,wyboru domen,optymalizacji i linkowania zaplecza ale chciałbym być pewny że po stronie hostingu wszystko wykonałem należycie zanim wezme się do roboty.
 3. Cześć ,chciałbym Was zaprosić do dyskusji na temat przyszłości pozycjonowania w perspektywie kilku najbliższych lat. Jak Waszym zdaniem będzie wyglądać SEO za 2-5 lat ? Czy Waszym zdaniem rozsądnym wyjściem jest pójście w wąską specjalizacje jeśli chodzi o SEO typu linkbulding,content marketing czy też może dodatkowo zdobywania kompetencji z zakresu SEM,PPC adwords,fb ads i inne tego typu podobne metody. Zastanawia mnie , czy za kilka lat w przypadku wielu komercyjnych fraz SEO będzie opłacalne jedynie dla dużych brandów a próg wejścia do tej branży znacząco się zwiększy. Czy google nie wzmocni jeszcze bardziej adwordsów kosztem wyników organicznych. Wiem ,że przyszłości nie da się w 100% przewidzieć ale interesują mnie Wasze opinie i przemyślenia . Zapraszam do dyskusji
 4. Budowanie zaplecza

  Jakie shared hostingi polecacie pod zaplecze ? Czy dywersyfikacja IP (shared+ten seo hosting) poprzez zastosowanie https://linuxpl.com/Hosting-SEO#end jest dobrym pomysłem ?
 5. Staram się o prelegenturę Sprawnego

  Zagłosowałem i mam nadzieje że się uda.
 6. Rozumiem w takim razie czekam na paczki bo ich jeszcze nie dostałem . Gwarancja rozruchowa np 14 dni by mogła być. Wprowadzić w system możliwość aktualizacji przez ten czas nie byłoby trudno a wyeliminowałoby sytuacje że ktoś kupił 1.11 a 2.11 wyszła aktualizacja i user dostaje nie w pełni działający produkt.
 7. a jak ktoś zakupił 2-3 dni temu wszystkie paczki w wersji do update to otrzyma te nowe wersje? Wiem że teoretycznie uptade nie przysluguje ale jeśli ktoś kupi w momencie gdy cześć makrosów nie działa to powiniem mieć dostęp do wpełni działajacych paczek
 8. Budowanie zaplecza

  Popatrz rankerx
 9. czy ten harwerser będzie dobrym rozwiazaniem jeśli chcę tworzyć listy dedykowane pod xneolinksa? Lepiej korzystać z własnych proxy czy tych od autorów ? (jakie proxy polecacie)
 10. XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  ok a poda ktoś linka do tej informacji o możliwości beta testów ?
 11. XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  i jak wyjasnilo sie cos ?
 12. W mojej opini nie ma ale to zalezy jak mocno wykorzystujesz xneolinksa. Jeśli chcesz np paczki puszczać niezależnie od 2 licencji premium to wtedy kupująć xneotrust mozesz np go na swoim kompie puszczać a xneolinksy na vpsach .
 13. Pozycjonowanie strony

  Chyba że link miałby nie tylko pomóc w seo ale też być żródłem bezpośrednich wejść to wtedy lepiej na stronach tematycznie zwiazanych je umieszczać
 14. czasem jest tak że np serwis ma duzo podstron i w stopce jest link do Twojej strony. To potem ten link bedzie na każdej z tych XXXX podstron się wyświetlał.
 15. vps pod programy seo

  Offshore vps hosting. Nie istnieją już na rynku . Zaraz pewnie powiesz że z tego własnie powodu . Nie szukam też kłótni wyraziłem swoje zdanie. Inny jest punkt widzenia usługodawcy a inny klienta. Dla mnie naturalne było że skoro przez 2-3 tyg nie będę opłacał vps to usuną mi pliki ewentualnie z lenistwa nie usuną i będę mógł przywrócić sobie vps bez dodatkowych opłat. Chciałem się z nimi dogadać aby cześciowo mi tą opłate umożyli ale bez skutku dlatego pewnie przeniosę tego vpsa gdzie indziej ale nie dlatego że mi tam źle ale dla samej zasady. To tyle nie bedę już się na ten temat wypowiadać.