kevin19x

Forumowicze
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kevin19x

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  SEO
 1. Witajcie czy bot dalej działa na wyżej wymienionych portalach ? Dodaje komenty i like ?
 2. Mam pytanie dotyczące działania Xneolinksa z wordpresem. Czy mogę dodać do menadzera np swoje wordpressy na wordpress.com i będzie on na nich tworzył posty? Bo próbowałem i u mnie nie działa. Czy moge nim komentarze zostawiać na blogach opartych o tę platformę ?
 3. Zlecę teksty na zaplecze,tematyka głównie suplementy diety,dieta,zdrowie Propozycje cenowe,próbki tekstów oraz możliwości czasowe proszę kierować na seo.wsparcie2017@gmail.com; Zakup najlepiej na fakturę ewentualnie po wyborze 1-3 osób do współpracy istnieje możliwość podpisania umowy o dzieło . Próbki tekstu proszę opatrzyć swoimi danymi adresowymi (np imie i nazwisko)
 4. Heniu zapomniałeś jeszcze o liczbie unikalnych odwiedzin ciezko tak jednoznacznie stwierdzić ale raczej link z dużych portali w kontekście SEO powinien dać wiecej niż małego bloga ale to wszystko są nasze przypuszczenia.
 5. z tego co wiem to nie zresetuje. Ale nie masz zadnej gwarancji czy po zwolnieniu jakiś bot ich nie przechwyci . Jeśli są wartościowe to bym nie ryzykował.
 6. Zlecę teksty na zaplecze,tematyka głównie suplementy diety,dieta,zdrowie Propozycje cenowe,próbki tekstów oraz możliwości czasowe proszę kierować na seo.wsparcie2017@gmail.com; Zakup najlepiej na fakturę ewentualnie po wyborze 1-3 osób do współpracy istnieje możliwość podpisania umowy o dzieło . Próbki tekstu proszę opatrzyć swoimi danymi adresowymi (np imie i nazwisko)
 7. Zlece teksty na zaplecze,tematyka głównie suplementy diety,dieta,zdrowie Propozycje cenowe,próbki tekstów oraz możliwości czasowe proszę kierować na kevin19x@wp.pl Zakup najlepiej na fakturę ewentualnie po wyborze 1-3 osób do współpracy istnieje możliwość podpisania umowy o dzieło . Czekam na Państwa oferty współpracy do Niedzieli godzina 23.59
 8. podeslij statystyki blogów i wymagania na pw Szukam współpracy z właścicielami blogów o zdrowiu,urodzie,odżywianiu,diecie itp . Oferuje możliwość stworzenia tematycznego artykułu w zamian za link do mojej strony . Zainteresowanych zapraszam na PW
 9. Czy istnieje na rynku skuteczny program do rozwiazywania tego typu captchy ?
 10. Czyli nie mozesz reklamować tej branży ewentualnie mozesz zrobić z tego stronę informacyjną .
 11. A to czy zapleczem jest blog z 100 postami czy też strona firmowa ma jakiekolwiek znaczenie ? W pierwszym przypadku koszta budowy takiego zaplecza są o wiele wieksze dlatego chcialbym się upewnić czy lepiej postawić 100 dobrych stron z kilkoma dobrymi tekstami niż mniej ale stron-blogów. Zaplecze można linkować na adres URL,generic keyword czy po prostu jakies ogólne longtail powiazane z treścia witryny ?
 12. W sumie masz racje,sorki. Wracajac do tematu zaplecza korzystał ktoś z WPSEO ? Wydaje się to ciekawym rozwiazaniem zwazywszy na mozliwość efektywnego zarządzania tym zapleczem i każda strona stała by na innym IP. Czy polecacie takie rozwiazanie? Założyłem tam konto testowe i wrzuciłem bloga (jest dostep do 10 przykładowych IP) i te IP znajduje się na blackliscie. Czy ma to negatywny wpływ na SEO tego zaplecza?
 13. Twój post nic nie wnosi do tematu dlatego zgłosiłem go jako spam . Nie chcesz nie pomagaj . Moje pytanie dotyczyło tego czy istnieje możliwość stworzenia sensownego tekstu po polsku z synonimami,który po zmieszaniu będzie sensowny i czytelny.
 14. teksty na zaplecze piszą Wam copywriterzy czy może są to teksty z synonimami ?