kevin19x

Forumowicze
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kevin19x

 • Birthday 08/10/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://vivesesensoduo.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  SEO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć wszystkim, chciałbym zwrócić się do Was o pomoc dla mojego kolegi i wypełnienie ankiety poświęconej influecerom. Ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży napisaniu artykułu naukowego. W razie pytań,uwag co ankiety zapraszam do kontaktu na priv lub też zostawienia komentarza. Będę bardzo wdzięczny za pozytywny odzew :) Pozdrawiam :) http://bit.do/influencerzy
 2. kevin19x

  ZenBLOG

  a gdzie znajdę szablony vip do zen bloga. Chciałbymzobaczyć cennik i jakie są aktualnie dostępne. Czy te informacje są widoczne dopiero po zakupie ?
 3. małe pytanie. W jaki sposób korzystać z recaptcha module w xevil i normalnego 2 captcha.com w xneolinks. Xevil działa tylko w opcji modulacji recaptcha/2captcha wiec nie mam gdzie wpisać api do 2 captchy. Kolejna kwestia czy do modułu 2 captcha wrzucacie proxy np z buyproxy.org?
 4. kevin19x

  XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  z tego co widzę moduł działa tylko w xrummer? nie można podpiać go do xneolinksa ?
 5. kevin19x

  Przyszłość SEO w perspektywie kilku lat

  Sam własnie wychodzę z takiego założenia że coraz bardziej SEM zaczyna wypierać SEO i te SEO przestaje się coraz bardziej opłacać. SEM daje stosunkowo szybkie wyniki i możliwość reagowania na nie co nie można powiedzieć w stosunku do SEO. Klient,który chciałby efekt "na teraz" wybierze SEM. Wydaje mi się też że osobie ,która ma średnio-zaawansowaną wiedzę z zakresu SEO stosunkowo łatwiej będzie się nauczyć SEM.
 6. kevin19x

  Budowanie zaplecza

  a dywersyfikujecie także rejestratorów domen czy korzystacie głównie z jednego ? Czy lepiej domeny rejestrować na fake dane,ukrywać ,używać cloudflare (wszystkie techniki na przemian) czy też posiadanie 100 domen zarejesrrowanych na 1 adres prywatny czy też spółki w niczym nie przeszkadza. Na ten moment chciałbym zbudować mała sieć do 50 blogów i sukcesywnie ją rozszerzać . Budżet zależy w dużej mierze od oczekiwanej stopy zwrotu z tej inwestycji . Mogę kupić tego dedyką,wydać wiecej jeśli mi się to opłaci . Wiem oczywiście że dochodzą jeszcze kwestie contentu,wyboru domen,optymalizacji i linkowania zaplecza ale chciałbym być pewny że po stronie hostingu wszystko wykonałem należycie zanim wezme się do roboty.
 7. Cześć ,chciałbym Was zaprosić do dyskusji na temat przyszłości pozycjonowania w perspektywie kilku najbliższych lat. Jak Waszym zdaniem będzie wyglądać SEO za 2-5 lat ? Czy Waszym zdaniem rozsądnym wyjściem jest pójście w wąską specjalizacje jeśli chodzi o SEO typu linkbulding,content marketing czy też może dodatkowo zdobywania kompetencji z zakresu SEM,PPC adwords,fb ads i inne tego typu podobne metody. Zastanawia mnie , czy za kilka lat w przypadku wielu komercyjnych fraz SEO będzie opłacalne jedynie dla dużych brandów a próg wejścia do tej branży znacząco się zwiększy. Czy google nie wzmocni jeszcze bardziej adwordsów kosztem wyników organicznych. Wiem ,że przyszłości nie da się w 100% przewidzieć ale interesują mnie Wasze opinie i przemyślenia . Zapraszam do dyskusji
 8. kevin19x

  Budowanie zaplecza

  Jakie shared hostingi polecacie pod zaplecze ? Czy dywersyfikacja IP (shared+ten seo hosting) poprzez zastosowanie https://linuxpl.com/Hosting-SEO#end jest dobrym pomysłem ?
 9. kevin19x

  Staram się o prelegenturę Sprawnego

  Zagłosowałem i mam nadzieje że się uda.
 10. Rozumiem w takim razie czekam na paczki bo ich jeszcze nie dostałem . Gwarancja rozruchowa np 14 dni by mogła być. Wprowadzić w system możliwość aktualizacji przez ten czas nie byłoby trudno a wyeliminowałoby sytuacje że ktoś kupił 1.11 a 2.11 wyszła aktualizacja i user dostaje nie w pełni działający produkt.
 11. a jak ktoś zakupił 2-3 dni temu wszystkie paczki w wersji do update to otrzyma te nowe wersje? Wiem że teoretycznie uptade nie przysluguje ale jeśli ktoś kupi w momencie gdy cześć makrosów nie działa to powiniem mieć dostęp do wpełni działajacych paczek
 12. kevin19x

  Budowanie zaplecza

  Popatrz rankerx
 13. czy ten harwerser będzie dobrym rozwiazaniem jeśli chcę tworzyć listy dedykowane pod xneolinksa? Lepiej korzystać z własnych proxy czy tych od autorów ? (jakie proxy polecacie)