Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

1) Jak można wstrzymać jeden projekt? Nie ma takiego guzika jak Pauza.

2) Wciąż nie działa automatyczne wznawianie po dodaniu nowych katalogów. Prosiłem już parę razy o napisanie zewnętrznego pliczku do Crona, który by kopiował katalogi z harvestera do baz i uruchamiał ponownie wszystkie zadania. Nie można tego jakoś załatwić?

3) Pisałem parę stron wcześniej o błędzie w harmonogramie - jeśli zmieni się z "-" na jakąkolwiek cyfrę, to nie można wrócić do "-". Jest to trochę uciążliwe, bo chwilowe przyspieszenie jednego projektu powoduje, że zawsze będzie on już pierwszy, chyba, że pozmienia się ustawienia harmonogramu we wszystkich innych projektach. Moze by to poprawić, jakiś drobiazg to musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ad1. Trzeba przejść do zakładki harmonogram zadań i tam przy projekcie użyć masowej opcji : ilość ustawić na 0.

ad2. Zaktualizowałem i zdaje się, że to powinno już działać bez problemu. Zarówno przy "oficjalnej" aktualizacji bazy, przy dodaniu do bazy prywatnej jak i przeniesieniu z harvestera. Co dokładnie nie chodzi?

Taki cron nie jest prostą sprawą - bo trzeba jakoś mu wskazać do której bazy ma przenieść - czyli troszkę więcej pracy i rozszerzenie bazy danych. Mam to zapisane do zrobienia.

ad3. Poprawię to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad2. Co dokładnie nie działa -> nie działa wznawianie po dodaniu nowych katalogów. Trzeba ręcznie kliknąć przycisk kontynuuj i wtedy idzie. Nie działa ani po upbase.php, ani po przeniesieniu z harvestera ani po ręcznym dodaniu katalogów.

4. Jest dostępna jakaś baza drupali i articlems? Po upbase.php nic się nie dodało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość bazy zależy też od przesuwania na czarną listę. Podaj jakie Ty masz ilości, wtedy będzie łatwiej. Dla przykładu same drupal do rejestracji powinno być ok 7-8 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość bazy zależy też od przesuwania na czarną listę. Podaj jakie Ty masz ilości, wtedy będzie łatwiej. Dla przykładu same drupal do rejestracji powinno być ok 7-8 tysięcy.

A do ilu mniej więcej z tej bazy drupali udaje się zarejestrować?

Mam problem z działaniem skryptu na hostingu laohost.net, już po raz drugi zablokowali mi konto z powodu generowania zbyt dużego obciążenia przez skrypt Donlinkage.

Dodam że miałem włączone tylko monitoring pozycji oraz harvester.

Czy u was też występują problemy na tym hostingu?

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na https://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z ponownym dodawaniem do nieudanych? U mnie niby zaczyna dodawać, ale od razu kończy i nic się nie zmienia. Pomaga dopiero dodawanie od początku bądź usunięcie projektu i rozpoczęcie od nowa.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności