Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Przy próbie wywowałania cron_forum.php otrzymuję komunikat:

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/xxx/cron_forum.php on line 0

W jaki sposób można usunać komunikat?

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja moge polecić Hekko, siedzi na nim donek i jego crony plus crony publikera w sumie przez rok użytkowania dwa razy wyszły jakieś błedy które po doradzie oki zostały zgłoszone i w ciągu kilkunastu minut naprawione. Te tańsze po 40 i 70 wystarczą pod samego donka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1. Czy donek to dobry pomysł na pierwszy program do pozycjonowania? (ewentualnie co innego polecicie?)

2. Czy trzyma ktoś go na hostingu ovh?

3. Czy wymaga mysql i ewentualnie jakiej pojemności? bo mi ubywa;)

4. Czy ocr jest niezbędne nawet jeśli nie ma dużo projektów?

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem krótko:

ad1. Tak. Może inni użytkownicy potwierdzą :)

ad2. Tak (ale nie wiem na jakich dokładnie).

ad3. Wymaga, wielkość zależna przede wszystkim od ilości projektów. Ale czyszcząc logi w miarę regularnie szybko nie przerkoczysz 100-200mb (przy kilkunastu, kilkudziesięciu projektach). Najwięcej miejsca zajmują raporty z nieudanych dodań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.

1. Czy donek to dobry pomysł na pierwszy program do pozycjonowania? (ewentualnie co innego polecicie?)

2. Czy trzyma ktoś go na hostingu ovh?

3. Czy wymaga mysql i ewentualnie jakiej pojemności? bo mi ubywa;)

4. Czy ocr jest niezbędne nawet jeśli nie ma dużo projektów?

Wypowiem się jako użytkownik.

1. Tak

2. Miałem ale byłem średnio zadowolony OVH pod DonLinkAge

3. Ja bym go postawił na jakimś małym koncie oddzielnym za kilkadziesiąt zł rocznie

4. Bez zastanowienia kupiłbym z OCR, radzi on sobie dobrze, a płacić za zewnętrzne to pomyłka, a bez OCRa nie wiele zdziałasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co to jest program do pozycjonowania? :-) Ja znam tylko narzędzia: do linkowania, do analizy, do tekstów itd. Narzędzia nie pozycjonują tylko automatyzują Twoją pracę. :-) Jeśli chodzi o linkowanie, to polecam DLA, bardzo ułatwia pracę. Ale trzeba korzystać z rozwagą, jak z każdego narzędzia.

4. Nie zależy od ilości projektów, tylko od skryptów gdzie chcesz dodawać.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest już aktualizacja donlinkage:

DonLinkage 4.1.9:

18/12/2013

[x] naprawienie dodawania do najnowszych wordpress

[x] nowy moduł - Generator tekstów Artmasta

[x] poprawienie współpracy harvestera z proxy

Generator pobiera wybraną ilość artykułów z artmasta.donlinkage.pl i zapisuje je w zipie (każdy tekst w osobnym pliku). Nie ma limitów na ilość generowanych tekstów, nie trzeba żadnych proxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to uzależnione od serwera, ten sam skrypt na jednym serwerze działa bez problemu, a inny nie chce. Jak tylko uzyskam pełny dostęp do kopii Donlinkage (z ftp) na której występują problemy, będę mógł przeanalizować problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności