Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@mlody0072 - zgłoś się do mnie na mail, ta wersja którą podałeś jest trochę archaiczna :)

@automatyk - żeby podpiąć do locala trzeba mieć zewnętrzne IP. Tak jak pisze @san - jeśli dasz radę podpiąć domenę pod swój local, pójdzie bez problemu (nie znam się na takich sprawach, musiałbyś się popytać gdzieś).

PS. Dzisiaj już robi się aktualizacja baz. Myślę, że można się jej spodziewać do 2-3 dni maksymalnie.

PS2. Przez najbliższe kilka dni nie będzie też dostępu do premium, jest to spowodowane wprowadzanymi gruntownymi zmianami do premium. Informacje wysłałem każdemu na mail. Oczywiście konta zostaną przedłużone o czas, w którym nie ma dostępu do premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automatyk, o 17 listopad 2013 - 21:42, powiedział:

Da się donka postawić na localu ze zmiennym ip?

a dasz radę podpiac pod to domenę w celu aktywowania licki?

Robisz vhosta jeśli chodzi o windowsa i można robić domenę jaką chcesz (nawet która nie jest wykupiona) :)

https://austinpassy.com/2012/setting-up-virtual-hosts-wordpress-multisite-with-xampp-on-windows-7/

Pozniej edytujesz plik hosts w windowsie i już cieszysz się działającą domeną na localhoście.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności