Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Z małym poślizgiem, ale jednak udało się. Serwis w późnych godzinach wieczornych wystartował publicznie.

Rejestracja już jest otwarta. Osoby, które dodały serwisy z PR >= 3 prosimy o mail na kontakt@prolink.pl. Oczywiście przekażemy bonusy.

Z rzeczy nad którymi pracowaliśmy:

- Pliki instalacyjne (zmieniliśmy sposób przechowywania linków, instalacja powinna działać bez problemu na większości serwisów)

- Poprawiliśmy wydajność wyszukiwarki

- Zwiększyliśmy wydajność całego serwisu (req/s)

- Poprawiliśmy indeksację (jeszcze coś działamy w tym temacie)

- Rozwiązaliśmy kwestię session ID

Ogólnie dużo się dzieje. Na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Ze 100 zaproszeń do testów, które rozdaliśmy - użytkownicy dodali ponad 130 serwisów, z których 90 jest dostępnych w wyszukiwarce.

Serwisy są jakościowe, z dobrym contentem i na przeróżne tematy. Zwiększa się też liczba kupujących linki. Za chwilę startujemy z kampaniami promocyjnymi i na pewno osoby, które dodały serwisy do sprzedaży linków - nieźle będą zarabiać.

Więc - ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI https://Prolink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rozglądałem się za czymś podobnym i akurat się złożyło, że ruszył Prolink :unsure:

Obsługa jest dość wygodna, serwis działa szybko, szwankuje tylko indeksacja, bo udostępniane są podstrony z uszkodzonym linkiem.

Mam 2 propozycje poprawek:

- wprowadzić algorytm sprawdzający, czy istnieje strona pod danym linkiem i czy link jest poprawny.

- możliwość usunięcia z indeksu podstrony, których nie chcemy udostępniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w. +

- w mailu w którym jest info, że coś czeka do akceptacji nie ma w ogóle linku do serwisu. Nie mówię już o bezpośrednim do danej zakładki ale nie ma w ogóle żadnego! Ale mnie to wnerwia, że muszę otwierać nowego taba i strzelać z palca :unsure:

- nie ma opcji "zapamiętaj mnie" przez co ciągle trzeba się logować

Fajnie, że już start. Czekam aż ludzie się rozkręcą z kupnem bo na razie zachowawczo drobnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logic,

dzięki staramy się. Podaj proszę na PM przykład takich stron. Sprawdzimy od razu.

Odnośnie możliwości usuwania podstron z systemu - dobry pomysł. Pewnie to wprowadzimy.

Nrm,

Fakt, maile z informacjami musimy delikatnie poprawić. Na pewno będą tam linki do odpowiednich zakładek.

Pamiętanie hasła też dodamy. Widzisz to są drobne rzeczy, które teraz możemy wprowadzić. Wcześniej była walka o core.

Startujemy powoli z kampaniami promocyjnymi więc ruch będzie coraz wiekszy.

Michał,

Rozdzielanie linków jest w trakcie. Dzisiaj poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po url dodanych domen, mogę stwierdzić, że naprawdę wartościowe serwisy są dodawane do systemu - tak trzymać.

Czasami tylko właściciele przesadzają z ceną linka :soczek: dlatego przypominam o mojej propozycji : opcja " zaoferuj kwotę za link " + opcja "licytuj linka".

Otwarcie systemu w b.dobrym momencie - jesteśmy po update page rank, ludzie są rządni nowych linków z wysokim PR :P więc liczę, że przybędzie kupujących :) a obecne 90 serwisów pozwala już na wybranie czegoś co nas interesuje.

Zauważyłem bannerki na PiO - bardzo dobrze, proponował bym rozreklamowania systemu też w innych miejscach - na pewno to wspomoże rozruch systemu. Wszyscy będą zadowoleni - kupujący, sprzedający jak i właścicieli.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tylko właściciele przesadzają z ceną linka :D dlatego przypominam o mojej propozycji : opcja " zaoferuj kwotę za link " + opcja "licytuj linka".

Zauważ, że niektórzy wolą sprzedać jeden raz na jakiś czas, niż 20 za miskę ryżu :) A poza tym na razie jest start i pewnie jest badanie terenu. Za jakis czas powinno to sie unormować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shpyo,

Sortowanie po PR jest. W sprawie rabatów zapraszam na PW :)

Fikas,

Dzięki, akceptujemy tylko wartościowe serwisy. To jest jeden z wyróżników giełdy.

Z cenami jest tak że jeśli ktoś chce trochę mniej zarobić - ustawia wyższe ceny. Ale naszym zdaniem bardziej się opłaca trzymać cen rynkowych. Mając kilkaset - tysiąc podstron i sprzedając po kilka linków na każdej za 40 gr można już nieźle zarobić.

Shpyo,

Licytacja podobna jak na SEDO?

Pracujemy teraz nad systemem partnerskim. Jeśli macie ciekawe pomysły - proszę zgłaszać. Przypominam, że konsola PS3 czeka na najaktywniejszego użytkownika :D

Wstępne założenia to 2,5% zysku od każdego pozyskanego użytkownika (sprzedający / kupujący). Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nrm - ale na jakiej domenie i z jakimi parametrami :)

@prolink - PP - myślę b.dobry pomysł. Ja bym to widział tak jak allegro miało kiedyś ( może teraz też ma ) - system płaci za każdego nowo-zarejestrowanego użytkownika np 10zł, ale... musi wrzucić do systemu określoną domenę (np minimum PR2) + tak jak piszesz - określony procent z transakcji - wtedy każdemu będzie zależeć aby nakręcać system żeby zarabiać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Fikasa dotycząca PP jest dość fajna, tylko obawiam się że pojawią się dość spore przekręty szczególnie że podczas rejestracji w systemie nie wymaga się podawania danych osobowych :) Ludzie zaczną zakładać konta poprzez ref i dodawać po 1 domenie tak aby zgarnąć $ za założone konto i dość ciężko by było weryfikować takie przekręty.

Wstępne założenia to 2,5% zysku od każdego pozyskanego użytkownika (sprzedający / kupujący). Co sądzicie?

Przy założeniu że wypłaty będzie można dokonywać po osiągnięciu np 50 zł to przy takiej prowizji osoby polecające musiały by zakupić linki za 2000 zł co przy cenach 0,40 zł (zakładam że głównie będą "szły" linki na podstronach) może być dość ciężkie do zrealizowania ;) No ale z czasem jak by złapać "kilkunastu" większych "graczy" którzy kupowali by linki hurtowo to myślę że było by to w miarę opłacalne (tylko trzeba mieć szczęście i trafić na dobre osoby).

Swoją drogą mam wrażenie że próbujecie robić zbyt dużo rzeczy na raz ;) Cały czas brakuje (przynajmniej mi) w systemie takich przyziemnych rzeczy jak informacja o stronie (jakiś opis/linki wychodzące na podstronach/BL/wiek domeny itd) ponieważ przy ukrytych domenach nikt nie kupi kota w worku ;) Dla mnie ważny jest też jakiś raport w którym będą uwzględnione wszystkie operacje finansowe (przychody i wydatki) ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności