Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wycenisz link na głównej na 15zł a podstrony np na 2-3zł (bo jest to mini serwis tematyczny i ma np 10 podstron) ustawisz 3 miejsca na linki to przy pełnym obładowaniu masz 135zł x 3 serwisy x 3 miesiące :)

(ale to mega optymistyczna wersja, choć jeżeli Twoja domena ma chwytliwą tematykę i ma dobre parametry to nie będzie problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Prolink: prooooszę wstawcie linka do swojego serwisu w mailach przychodzących do nas, a w szczególności w tym z info o chęci zakupu nowego linka. Krew mnie zalewa jak muszę otwierać nowe okno i wpisywac adres z palca. Dorzucenie tego linka to dla was jakieś 3-15 sekund :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alejka,

postaramy się pomóc. Ogólnie z drupalem są jakieś problemy.

nrm,

żeby krew nie zalała - oczywiście wprowadzimy :P na tapecie mamy mnóstwo przydatnych rzeczy. Wprowadziliśmy już rozbijanie linków. O tym napiszę później.

Kede,

wszystko zależy od wyceny. Liczba sprzedanych linków rośnie bardzo szybko. Zaletą jest fakt, że raz kupiony link stały najczęściej jest przedłużany -> zatem jest spora szansa że serwis w ciągu kilku miesięcy będzie miał nawet 80% obłożenie.

Zachęcam do dodawania swoich serwisów. Sporo użytkowników z tego forum już zaczęło zarabiać dodatkowe środki na Prolinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne:

- przy odmowie emisji linka mogło by być opcjonalne pole: powód. Przed chwilą ktoś mi kupił linka na *.PDF (!) no i oczywiście będąc fair musiałem odmówić :P poza tym widzę, że niektórzy wala takie głupie opisy, że chętnie bym odrzucił z adnotacją aby zrobił porządny opis to i akceptacja będzie.

- no i to co wyżej: można kupić linka na PDF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink: prooooszę wstawcie linka do swojego serwisu w mailach przychodzących do nas, a w szczególności w tym z info o chęci zakupu nowego linka. Krew mnie zalewa jak muszę otwierać nowe okno i wpisywac adres z palca. Dorzucenie tego linka to dla was jakieś 3-15 sekund :P

Zgłoszono chęć kupna linka w Twoim serwisie https://adres-strony . Aby sprzedać lub odrzucić link, zaloguj się na swoje konto w systemie Prolink.pl ADRES STRONY . Pamiętaj, że masz dwa dni na zaakceptowanie bądź odrzucenie linka. Po tym czasie link zostanie automatycznie sprzedany.

Zespół ProLink

Jak klikniesz w ten drugi link to przeniesie Cię bezpośrednio do Prolinka, a nawet to zarządzania sprzedanymi linkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączyłem do prolinka, jednak mam problem, otóż mój serwis został zaindeksowany oraz zaakceptowany przez administratora. Teraz od kilku dni jest na etapie "oczekuje na instalację" i nie wiem gdzie jest problem, pliki umieściłem prawidłowo (www.moja-strona.boo.pl/prolink.php). W pliku .htaccess jest przekierowanie że musi być z "www".moja-strona.boo.pl i tak też dodałem serwis. Nawet gdy usunąłem z .htaccess informację o przekierowaniu (na 24 godziny) nic się zmieniło, Wie ktoś gdzie może być błąd? Wielkie dzięki za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poprawcie w końcu indeksowanie podstron z polskimi znaczkami w URL bo robi się kaszana, ludzie kupują tam linki, ale system źle odnajduje te podstrony i w sumie to nie działa.

2. Zarządzanie ceną sprzedaży wyrażonej w groszach, to chyba nieporozumienie? ;) Szczególnie, że kolumna obok, sugerowana cena jest w złotówkach

3. O bonusach, które były obiecane coś przycichło...

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xradar,

bonusy otrzymują użytkownicy, u których działa poprawnie instalacja i emitują się testowe linki (można włączyć w ustawieniach). Jeśli ktoś dodał kilka serwisów i na niektórych instalacja nie jest prawidłowa (link testowy nie działa) -> wtedy czekamy na info od właściciela czy zamierza poprawić instalację czy mamy naliczyć tylko za działające serwisy. Tak czy inaczej jutro będą kolejne naliczenia zatem proszę informować na PW.

Odnośnie indeksacji z polskimi znakami - tak, czasami problem występuje. Jutro będę miał info w tym temacie.

Zarządzanie cenami linków zostaje na razie w groszach.

Faza,

tak, bonusy jeszcze są. Ale patrząc na tempo niedługo się skończą ;)

Sohal,

komunikat "oczekuje na instalacje" oznacza, że nie wgrałeś wszystkich plików instalacyjnych / wgrałeś z innej paczki. Sprawdzimy czy rzeczywiście tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiamy na jakościowe serwisy. Do systemu będziemy przyjmować strony z PR1 w górę.

Dodałem swój katalog stron z PR2. Strona czeka na moderację. Szkoda, że tylko przyjmujecie strony z PR>1. Ja mam niektóre z PR0, które są wartościowsze od jakiegoś katalogu stron.

Chyba nie ma w regulaminie, że przyjmujecie strony z PR>1. Co prawda nie czytałem regulaminu tylko skorzystałem z ctr+f i szukałem po słowach kluczowych, ale żadnej wzmianki raczej nie ma.

Stronę "o nas" wypadałoby już zmodyfikować, bo już można rejestrować się bez zaproszeń.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonusy otrzymują użytkownicy, u których działa poprawnie instalacja i emitują się testowe linki (można włączyć w ustawieniach). Jeśli ktoś dodał kilka serwisów i na niektórych instalacja nie jest prawidłowa (link testowy nie działa) -> wtedy czekamy na info od właściciela czy zamierza poprawić instalację czy mamy naliczyć tylko za działające serwisy. Tak czy inaczej jutro będą kolejne naliczenia zatem proszę informować na PW.

Witam,

maila z prośbą o bonus tak jak napisaliście tu na forum wysłałem 3 lutego gdyż mam dodane dwa serwisy z PR4 i nawet wyświetlają się na nich już zakupione linki ale do tej pory ani bonusu ani jakiejkolwiek odpowiedzi w sprawie jego naliczenia nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności