Jump to content

Prolink.pl

Forumowicze
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://prolink.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,037 profile views
 1. bori79, Indeksacja uzależniona jest od ilości witryn dodanych do systemu. Czas oczekiwania to maksymalnie 7 dni. jehowy, Nie jest jeszcze znany dokładny termin. Zmiana ta wiąże się z przebudową systemu. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.
 2. Konrad, mieszanie tekstów obowiązuje przy ustawianiu linków do zakupu poprzez Auto-zakupy. Przy wykupywaniu linków poprzez wyszukiwarkę brany jest pod uwagę pierwszy wpisany tekst przed i po słowie kluczowym.
 3. Bart., Prosimy o informacje na maila jakiego konta dotyczy problem. Sprawdzimy gdzie jest błąd. Z góry dzięki.
 4. Cruiser, Chętnie ustosunkujemy się do listy konstruktywnych uwag i błędów, które zgłoszą nam Wydawcy. Każda przesłana do nas wiadomość na bok(at)prolink.pl jest rozpatrywana indywidualnie. Zawsze staramy się rzetelnie przeanalizować problem i znaleźć rozwiązanie dobre dla obu stron. Dlatego też zapewniamy Wam dużą liczbę reklamodawców, których aktywnie pozyskujemy tak, żeby zwielokrotnić Wasze przychody w panelu. tol4, Linki nie są dodawane bez informowania Wydawców. Mamy tutaj do czynienia z sytuacją w której Reklamodawca wykupił na Państwa stronie linki. Obecnie skończyły się mu jednak ś
 5. Witajcie, na dzisiaj pracujemy nad rozwiązaniem w kwestii powierzchni prowizyjnej. Nie ma możliwości by linki pojawiały się samoczynnie. Zawsze są akceptowane przez Wydawcę. Z innej beczki - pamiętajcie, że po zgłoszeniu i długim oczekiwaniu link jest akceptowany przez system. Zatem warto jest od czasu do czasu się logować i sprawdzać odnośniki. Osoby, które mają kilka komentarzy i sieją panikę bezpodstawnie na forum zostały zgłoszone do administratora. Tak jak pisaliśmy w poprzednich wiadomościach - zależy nam na tym by Wydawcy byli zadowoleni i prosimy o konstruktywną dyskusję.
 6. Unnamed, tak jak w poprzednim poście - pracujemy nad rozwiązaniem i prosimy o Wasze podpowiedzi żeby było sprawniej. Dążymy do tego żeby zarówno Wydawcy jak i Reklamodawcy byli zadowoleni.
 7. Drodzy Użytkownicy, dziękujemy za Wasze rzetelne i fachowe podejście do sprawy. Współpracując z Wami już 4 rok cały czas dążymy do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dlatego też zapewniamy Wam dużą liczbę reklamodawców, których aktywnie pozyskujemy tak, żeby zwielokrotnić Wasze przychody w panelu. System działa w modelu prowizyjnym, dlatego też żeby zapewnić Wam stabilne funkcjonowanie i rozwój ProLinka - pobieramy prowizje za świadczone usługi. Chętnie wysłuchamy Waszych głosów i propozycji. Działamy dla Was i nie widzimy przeszkód żeby bardziej dostosować nasze mechanizmy do Waszyc
 8. Wypłaty są realizowane na bieżąco. Jeśli wypłata została wstrzymana - coś jest nie tak z emisją linków na koncie. Czasami zdarzają się małe opóźnienia wynikające z bardzo dużej ilości wypłat do zweryfikowania.
 9. W nocy były małe problemy techniczne i strona nie działała. Teraz już wszystko jest ok. Krasnal, W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt mailowy.
 10. Bart., Zgodnie z regulaminem pełen okres rozliczeniowy to 30 dni. W przypadku przerwania potrącane są środki za czas emisji liczony od pierwszego dnia z 30 dni rozliczenia. pyzdera, Jeżeli linki wyświetlają się prawidłowo, a strony zaznaczone są na czerwono należy wysłać informacje do Nas. Podczas sprawdzania przez Nas linków z jakiś powodów robot nie mógł dostać się na stronę i dlatego zaznaczył link jako nieprawidłowy. Zweryfikujemy to jeszcze raz.
 11. Badek, W chwili usuwania linków potrącane są środki za czas emisji linka liczony od pierwszego z 30 dni rozliczenia. Jeżeli jest jakiś problem prosimy o informację na maila. detsamis, Prosimy o informacje na maila. Niestety obecnie nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować bez podania niezbędnych danych.
 12. Linki z 5% są w niskich cenach. Nie umieszczamy darmowych linków np. na stronie głównej w kwocie 30 zł. Dziękujemy za wszystkie uwagi. Staramy się usprawnić ten proces.
 13. Wszystkie linki (zarówno płatne jak i darmowe) są akceptowane przez Wydawców.
 14. Z wypłatami jest wszystko ok. Proszę się nie martwić niedługo pieniądze będą na waszych kontach. wedrowiec, Prosimy o informacje drogą mailową jakiego serwisu dotyczy problem. Sytuacja zostanie rozwiązana. elsajko, Jeżeli problem będzie nadal występował prosimy o zgłoszenie na maila. Nie zanotowaliśmy żadnych problemów z działaniem systemu.
 15. eloy, "Maksymalny czas wstrzymania wypłaty to 30 dni. Po tym czasie - w razie braku rozwiązania przez Wydawcę ewentualnych problemów - wypłata nie zostanie zrealizowana a Wydawcy nie będą przysługiwały z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia." Zgodnie z regulaminem Wydawca ma za zadanie dbanie o poprawne funkcjonowanie serwisu. Ten punkt jest zabezpieczeniem w przypadku, gdy Wydawca nie reaguję na zgłaszane przez Nas błędy lub z jakiś przyczyn nie chce naprawić emisji linków. Bestek, Po wejściu w życie nowego regulaminu będą respektowane wszystkie jego punkty. Bart., Nazwa "Prośby o wypłat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy