Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę zostało wprowadzone ukrywanie adresów stron, tylko pojawia się pewna dość istotna kwestia... Na jakiej podstawie Kowalski ma kupić link na X podstronie jak jej nie widzi :)? Skąd ma wiedzieć że akurat ta X podstrona jest dla niego atrakcyjnym miejscem :)?

Moim zdaniem brakuje podstawowych danych takich jak:

1. Przy każdej domenie powinny być podane takie informacje jak: Site, BL G i Y, wiek domeny, ilość linków wychodzących ew. rank alexy ;)

2. Opis strony tak aby kupujący wiedział chociaż jaka jest zawartość strony (sama kategoria dużo nie mówi)

3. Przy każdej podstronie powinna być informacja o ilości linków wychodzących (dodatkowa kolumna taka jak ta z PR)

Myślę że PR strony to nie wszystko i powinna być podana głębsza charakterystyka parametrów domeny

A i do poprawy chyba ciągle jest wyszukiwarka stron bo u mnie działa jak by nie mogła (przy domyślnych parametrach wyszukiwania) ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Michał,

dokładnie. Ukrywanie adresów było pierwszym krokiem. W systemie mamy już przetwarzane informacje na temat liczby linków wychodzących na poszczególnych podstronach, site: serwisu. Dodamy do tego liczbę backlinków, opisy serwisów oraz wiek domeny.

Wyszukiwarka działa sprawnie po wybraniu kategorii. Będziemy ją jeszcze optymalizować, ale przed publicznym startem (najbliższy poniedziałek) wprowadzimy wymóg podania kategorii.

Pracujemy jeszcze nad indeksacją i sid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany czy pieniądze zapłacone za link który ostatecznie nie zostanie opublikowany są zwracane (niestety nie widzę żadnego zbiorczego raportu wydatków).

W panelu mam w wydatkach (7 i 30 dni) podaną kwotę 0,37 PLN. A obecnie nie mam kupionych żadnych linków (jeden który chciałem kupić nie został ostatecznie kupiony).

Dodatkowo brakuje mi w mailach systemowych linku do strony prolink.pl B)(nie zwróciłem uwagi że link jest pod nazwą domeny) I przydała by się jeszcze jakaś zakładka zbiorcza z linkami które ktoś chce umieścić na moich stronach. Tak aby nie trzeba było każdej strony osobno przeglądać.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

Pieniądze są zwracane. Zbiorczy raport przychodów widoczny jest w zakładce sprzedaży. Fakt - nie pokazywane są zwroty. Są automatycznie doliczane do konta + odpowiednia informacja jest wysyłana na email.

Dodamy zakładkę monitoringu środków, w którym widoczne będą dokładnie wszystkie operacje finansowe. To powinno ułatwić pracę z systemem.

Pracujemy w tej chwili jeszcze nad poprawną indeksacją i różnymi wyjątkami w adresach. Przygotowaliśmy update plików instalacyjnych - wyślemy dzisiaj maila do wszystkich właścicieli serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NRM,

tak. Następnym krokiem w rozwoju giełdy będą właśnie linki typu intext.

Na PW wysłałem dodatkowy kod rejestracji. Kiedy założyłeś konto?

Remiss,

Czasami maile aktywacyjne wpadają w zakładkę "spam", ale na to raczej nie mamy wpływu. Oprócz tego nie zauważyliśmy problemów z rejestracją. Możesz napisać coś więcej? Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem jak ten wątek był na pierwszej stronie :rotfl:

dzisiaj kolejne konto i "Rejestracja zakończona powodzeniem. Na podany adres e-mail zostały wysłane instrukcje aktywacji konta"

jak na razie brak linka (w spamie też), tak samo jak za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, za 3cim razem w końcu się udało. Staram sie okiełznać i potestować.

Taka pierwsza uwaga na szybko i w sumie dosyć istotna: w tej chwili instalacja w WP to jakaś makabra. To powinien być łatwy w instalacji i utrzymaniu plugin, od razu z wsparciem widgetów. W tej chwili nie dość, że nie mogę dodac sobie linków tam gdzie chce to jeszcze wszystko szlag trafi za kilkanaście dni jak będzie update WP :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NRM,

dziwna sprawa z aktywacją. W każdym razie dobrze, że się udało.

Odnośnie instalacji na WP - przypominam, że jest konkurs na PlayStation3 + dowolna gra! Osoba, która taki plugin przygotuje będzie miała duże szanse na wygraną.

Alejka,

kod wysłany na PW.

Osoby, które chcą otrzymać kod proszę się zgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kod.

Zainstalowałem sobie na Drupalu. Teoretycznie wszystko OK. System ładnie zaindeksował sobie strony. Link testowy zainstalowany, ale nie wyświetla się. Funkcja prolink_getLinks() jest wywoływana, ale nie zwraca żadnych wyników. Co może być nie tak?

Będę wdzięczny za pomoc. Jak zadziała, podam instrukcję, jak zainstalować prolinka na Drupalu :)

Pająkowy blog: https://lasipara.blogspot.com.

Umieść artykuł w portalu https://www.alejka.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w międzyczasie małe info odnośnie WordPressa. Podana instalacja na stronach prolinka jest nieco kuriozalna (podwójne przegrywanie plików aby admin zadziałał) ale póki nie będzie plugina to w zasadzie wiele nie można zrobić sensownego.

Ja sugeruję inną "nieładną" metodę ale przynajmniej ma 2 spore zalety w przeciwieństwie do tej w/w

- nie rzeba przegrywać plików prolinka po katalogach

- i co najważniejsze, jak będzie automatyczny update do nowej wersji to nam nic nie wywali

1. Pliki prolinka wgrywamy w katalog główny

2. Plik prolinka standardowo dołączamy w wp-config.php na początku pliku dodajemy include_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/prolink.php');

3. W danym template standardowo dorzucamy funkcje wrzucającą linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności