Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nooo ... Gdańsk też moze byc .. może Bogdan by zajrzał ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś juz pisał a może nie nie chce mi się przebijać przez te strony wątku.

Takie szkolenie powinno kosztować min 5k pln i mieć limit powiedzmy 5 osób. Szkolący zarabia parę złotych a cała pokemoniada co rozbiła świnkę nie bawi się w BH. Pytanie czy prowadzący (powinno być kilku) mają wiedzę za którą faktycznie warto tyle zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pytanie czy prowadzący (powinno być kilku) mają wiedzę za którą faktycznie warto tyle zapłacić.

Czy pozycjonerzy lubią się dzielić swoim doświadczeniem i swoimi metodami? Wątpie każde szkolenie to elementarna wiedzą z działu dla początkujących nic więcej.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co autor szkolenia ma z niego? Pieniądze jak już było już zasugerowane w pierwszym poście nie są duże, przynajmniej z tego co it_management piszę, to przy jego ilości klientów - taka kasa, to nie ukrywając jest nic.

I teraz pytanie - czy szkolenie to będzie taki pic, że autor stwierdził, że za taki coś to i dobre takie "grosze". No bo umówmy się - w zachowanie czysto altruistyczne ja nie wierzę za bardzo, a tu jak mówię kasa jest stosunkowo mała. A jak by nie było za te 600 czy 1000zł it_management szkoli swoją konkurencję, może zaprzeczać - ale niestety na takie szkolenie by już nie przyjechali użytkownicy początkujący tylko średniozaawansowani i zaawansowani którzy SĄ REALNĄ KONKURENCJĄ. Stąd powtórzę jeszcze raz moją wątpliwość, co autor ma ze szkolenia?

Druga część mojej wypowiedzi, już pomijając całkowicie moje obawy i o jakość i o cel szkolenia. Mam pytanie.

Bo o ile część z tego oprogramowania co jest napisane w 1 poście używam a część, ew. jak by mnie autor tematu przekonał mógłbym zacząć używać. I teraz czy poza takim ogólnym "manualowym" opowiedzeniem co dany program umie i co zawiera - dowiem się czegoś więcej, a najlepiej jeszcze przydały by się jakieś materiały - gotowa konfiguracja itd. Bo takie coś uważam, jest warte wysłuchania/otrzymania - opowiedzenie manuala już dużo mniej interesujące jest.

Na podsumowanie mogę powiedzieć, że o ile moje wątpliwości zostaną rozwiane też bym się pisał na takie szkolenie z tym - że preferował bym południe polski i chyba najlepsza lokalizacja to by były Katowice - w końcu aglomeracja ~2 miliony mieszkańców obok Kraków i Wrocław, z Łodzi też nie tak daleko. Więc może by tak zrobić 2 szkolenia - Warszawa dla północy i centralnej części Polski. Katowice dla południa i drugiej części centralnej Polski. Z lokalem w K-c pewnie by nie było problemu Akademia Ekonomiczna pewnie by za free udostępnia salę na 100 osób nawet.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałbym się na drugą serię gdyby takowa była. Pierwszej nie chce ryzykować, chce poznać opinie.

Zdecydowanei wolę wersję na góra 10 osób i większy koszt.

Także pytanie - będzie drugie, czy tylko jedno szkolenie i kolejne pytanie kiedy?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności