Jump to content

wojtecki1

R.I.P.
 • Content Count

  1,234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About wojtecki1

 • Rank
  sie Pani nie martwi - będzie Pani zadowolona
 • Birthday 11/16/1967

Contact Methods

 • Website URL
  http://seo-testy.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  jesteś?
 • Interests
  Różne różniste:)

Recent Profile Visitors

4,271 profile views
 1. W końcu nadszedł czas na zlecenie pozycjonowania strony (lub stron - druga żony) firmowej. Niestety czas kiedy mnie to bawiło minął i trzeba oddać sprawy w ręce które się tym zajmą. Tematyka - remonty (frazy raczej lokalne). Więcej szczegółów podam zainteresowanym po kontakcie: Preferowany: kontakt@remoncik.waw.pl Lub PW Wymagana faktura.
 2. @Faraday Podejdź kolego na jakieś spotkanie seo w Wawie - niedawno było - więcej się dowiesz przy luźnej gadce dzie każdy płaci za siebie niż przy "ludziach na zaproszenie za kilka piw"
 3. Wypowiedź generalnie ok - ale tego akurat nie załapałem:)
 4. @maciejj - na tą chwilę nie, ale zawsze możesz dodać wpis zwykły Też bezpłatny jednak podeślę Ci kod i zaakceptuję wpis jeśli poznałeś szlachetną sztukę czytania regulaminów Do dodających wpisy: Szanujmy swój czas to że dodacie cokolwiek nie znaczy że to przyjmę. Katalog jest firmowy i tego będę się trzymał - wiecie co to NIP ? Jeszcze to ogarniam więc każdy wpis sobie sprawdzam - śmieszne -nie ?? A dwa jak już koorwa dodajesz wpis to daj jakiś sensowny i choć troszkę inny niż w setce innych katalogów. To nie służy ani Tobie ani mi. A co mi nie służy - gonię
 5. No i namówiliście mnie na następne Darek !!!! wołają nas
 6. Kody znowu aktywne ale dodam tylko wpisy zarejestrowanych firm.
 7. Może mało jasno napisałem, ale to jest Katalog Firm - wymagane jest podanie danych firmowych podczas rejestracji Kody zużyte.
 8. Zapraszam do dodawania wpisów do nowego katalogu firm http://eksperci.pro na skrypcie OMNIADW. Wymagana rejestracja. Po zarejestrowaniu firmy można przedstawić swoją ofertę. Dodawanie firm i oferty w wersji podstawowej - bezpłatne. Linkowanie katalogu rozpoczęte, prace nad nowym wyglądem w trakcie Na zachętę 5 kodów na wpisy Premium. FORUM001 FORUM002 FORUM003 FORUM004 FORUM005 Czekam także na uwagi co można zmienić lub ulepszyć. Miłego dodawania.
 9. wojtecki1

  Prośba

  Ja dostałem prospekt Forda Capri Ale była radocha
 10. To nadal zdobywanie linków Aż zacytuję sam siebie: Dopowiedz sobie resztę
 11. Jednak jak na razie pozycjonowanie polega na pozyskiwaniu linków, lepszych lub gorszych. No i takie drobiazgi jak treść, optymalizacja itd.
 12. Teraz to przesadziłeś. Nie sprawdzisz kto kim jest i jaki ma dorobek a pi....lisz jak potłuczony. Kuźwa człowieku - jeśli nie odpowiada poziom dyskusji lub ludzie na tym forum to nie zaglądaj. Jesteś od 2009 roku i masz 12 postów. Podglądasz tylko ? Podziel się może swoimi wartościowymi przemyśleniami, podyskutuj z Beerbantem jeśli nie zgadzasz się z jego zdaniem, a nie siadasz na PiO jak sam nic do niego nie dołożyłeś.
 13. Bardziej sprawdź jakość tych linków.
 14. Mion - chyba drugi raz się z Tobą zgadzam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy