Jump to content

Qbexus

Forumowicze
 • Content Count

  1,809
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Qbexus

 • Birthday 11/14/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,684 profile views
 1. Skoro art zbiera moc z całego serwisu i wchodzi do Top10 to żeby to utrzymać musisz mu w inny sposób zapewnić taką samą moc, w momencie gdy znika z menu.
 2. Roboty od weryfikacji Adwordsów to nie to samo co te od indeksowania. Jeżeli się nic nie zmieniło w przeciągu 3 miesięcy, to z moich testów wychodzi, że nie indeksuje takich stron.
 3. Stare dobre PIO, cholera brakowało mi tego, na Fejsie moderatorzy psują dobrą zabawę
 4. Jak w tytule http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4463806928 dodatkowe info qbexus@gmail.com lub PW
 5. Ja bym dopracował program główny i rzucił ludziom żeby sami pisali dodatki tak jak w zeno jest. Potem z czasem możesz pisać zarówno na zlecenie jak i z pomysłów zaczerpniętych z forów itp. Tak naprawde można skopiować ideę zeno i poprawić jedynie wydajność bo to jest jego pięta achillesowa. Jak już ludzie popisza dodatki to całość zacznie się kręcić sama musi być jednak dostęp do jakiejś taniej wersji podstawowej bez abonamentu. To tak jak w zeno można okroić wielowątkowość.
 6. Daja Vu z tego co pamiętam jest spory rwetes chyba że się cos zmieniło.
 7. Ktoś z forum kto nie jest na FB przyjdzie? Musimy mniejwięcej wiedziec ile będzie osób żeby wybrac odpowiednie miejsce. Jak macie propozycjie jakichś cichych lokali gdzie można pogadac to dajcie znać.
 8. Przeciętny PP wyciąga zazwyczaj około 1:30 dobrze optymalizując wszystko można ten stosunek znacznie poprawić jednak cały sukces polega na tym by pp dawał odpowiednia prowizję a ruch w danym temacie był spory. Na publicznych pp można sporo zarobić ale trzeba się nieźle nagimnastykować a konkurencja jak wywącha temat to rośnie dość szybko. Najlepsze są pp w, których albo mamy specjalne traktowanie bo dajemy im dobrze zarobić albo całkowicie prywatne "szyte" na miarę. Tabletki były dobre na zachodzie jakieś 5 lat temu oczywiście teraz też rynek jest spory ale zmieniły się całkowicie warunki, Trz
 9. Im więcej nowych niedoświadczonych ludzi tm lepiej. G bedzie miało co robić.
 10. Aby mieć profesjionalnie prowadzony dedykowany skrypt musisz mieć ogromne zaplecze programistyczne. Z prostej przyczyny, jeżeli pan Krzysiu, który napisał Ci sklep zachoruje, wyjedzie, umrze jeteś posprzątany.
 11. "teraz to już nie starcza i stąd ten wątek", "DT skutkuje utrzymaniem kary na serwisie. trzeba po prostu usuwać wpisy." nie bardzo, są sytuacje gdzie nie mamy wpływu na linki i nie da się usunąć ani sztuki i DT działa bez problemu.
 12. "Qbexus, autorski skrypt, templatka - to w sumie tylko dla użytkowników ma znaczenie?" ma znaczenie dla ludzi z Google. Generalnie daj sobie spokój z tymi katami szkoda Twojego czasu lepiej wykorzystaj go na doszkalanie się szczególnie jeśli nie zajmujesz się seo.
 13. Jeżeli już wyczerpałeś wszystkie możliwości zdobycia darmowych lub jednorazowo niskopłatnych linków i nie ma na świecie już pięciu kolejnych takich miejsc to może i warto w innym wypadku nie. Poza dywersyfikacją IP, DNS, hostingu czy też danych whois istotne jest czy te katalogi się od siebie i od innych katalogów zdecydowanie różnią -autorski skrypt, autorska templata i inne takie- w innym wypadku to sztuka dla sztuki i strata zarówno czasu jak i kasy.
 14. Coś podejrzany ten eksperyment w wakacje przetestuję na swoich gimbusach i zobaczymy. Zresztą sam bym sobie chętnie odwyk zrobił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy